Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Virginia, 5 Грудень 2009.

  1. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    повністю підтримую
     
  2. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Я б не сказала,що мій чоловік геть лінивець,але є в нього такий ген. Щось зробить,тоді коли його про це попросиш, але взагалі він в мене файний,деколи просто не розуміє,що то треба допомогти,або може просто я звикла робити все сама...:girl_blush2:
     
  3. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Ми ніколи не обговорювали обов'язків. Зустрічалися 3 місяці, коли виявили, що вагітні, почали жити разом. Якось так склалося, що ще ніколи не нарікали одне на одного, що, мовляв, я більше роблю, ти менше:) Ясно, що вагітність і народження дитинки внесли свої корективи. Готуємо по черзі, я навіть люблю це діло, після роботи для мене то відпочинок. Особливо, коли за спиною на руках в мамусі агукає малеча, а мамця їй розказує, що то татко таке робить:) А відколи купили модний пилосос, то орудую ним тілько я:) Що терпіти не можу -- це платити за компослуги, в банку за оренду квартири і всю іншу бюрократію. Ото завжди з невеличкими докорами сумління відправляю нашу маму в ЖЕК, банк, пошту, а сам з коляскою чекаю. Але, все-таки, якби там не було, затишок залежить від дружини. Так, вона може не пилососити, не приготувати гамати, але робить щось таке невловиме, що додому хочеться якнайшвидше приходити.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Я вчора писала але воно не засейвувало, то скажу щераз яке у нас вчора вийшло сотрупнічєство.

    Приходжу вчора додому а мені мама каже, що мій чоловік терміново кудись поїхав але на горі в кухні є пироги/вареники які треба дітям зварити. Думаю, напевне купив. Приходжу до кухні а на столі стоїть баняк бульби вимішаний з сиром і цибулькою і мішок муки. Все! Ніякої тобі записки, повідомлення, ніц!
    Дзвоню чоловіку і питаю, слухай де ті пироги я ніяк не можу знайти заглядаю і в холодильник, і під стіл, і в кожен баняк - нема! Хтось вкрав!!! А він, та то я все приготував аби ти наліпила.
    Думала спочатку що пошлю його разом з тими пирогами, але діти дуже просили їсти, то ми стали і всі разом ліпили пироги. Наліпили, наїлись а чоловіку лишили брудну кухню - ней миє.:girl_blum:
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Я себе теж так заспокоюю. Згадую рекламу, пам'ятаєте : " У меня золотой муж, у меня золотые дети, у меня золотая свекровь...У меня золотой кубик "Магги" ;)
    Справа в тому, що робить він це тоді, коли має бажання. І яка мені користь, що він наварить солянку, яку буде їсти сам? Ні я, ні діти того не їмо...Впринципі, частіш за все він готує ті справи, що я не їм ( тому не вмі готувати), а він їх любить. А після того, залишає купу брудного посуду. РОзумію, що хтось і того не робить, але навколо мене приклади "зразкових" в тому плані чоловіків....
    І ще дууууже вагомий нюанс - чоловік до 17:00 завжди вдома. Майже цілий день. Встигає і поспати, і фільми передивитись, і в комп'ютерні ігри побавитись... Уявляєте, якби в той час він мені щось допоміг? Хоч би з дітьми побавитись. Тоді б я в 12 ночі б не прасувала. Але маю те, що маю. Треба було це все обговорювати ще до весілля. Чого і всім раджу ;)
     
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    У нас завжди якось обов"язки само собою ділились: поки були студентами, чоловік практично не працював, то багато робив по хатній роботі, щоб мені зробити приємніше, розвантажити. Як почав багато працювати, то уся робота стала тільки на мені, бо я типу не працювала (типу, бо все одно щось трохи підробляла, але вдома). Як вагітній (другий раз) тяжко стало старшу водити до школи - обов"язок автоматично перейшов до чоловіка (так само з пралькою, коли ми переїхали на кватиру у зв"язку з поповненям у сім"ї, а пралька лишилась у майстерні, прання білизни повністю лягло на чоловіка). Пару місяців після пологів чоловік дуже допомагав по кухні, але потім "як рукою зняло"... :girl_haha:
    І ще, бачу пряму закономірність: чим я гірше, тим чоловік краще. Раніше я була перфекціоністкою в області домашнього господарства, догляду за дітьми ітп, а чоловік займася "важливішими" справами і на це не вистачало часу. Останні пару років мені то все так набридло, що я стала в побуті абсолютною пофігісткою. Так тепер чоловік такий хазяйновитий, що будь-яка жінка обзаздриться, але не можу сказат, що це моєму чоловікові дуже подобається. :girl_haha:
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    оскільки я частіше буваю вихідна, то прибирання і готування лягає на мої плечі. Зате, коли на вихідних я працюю, то чоловік може так хату вичистити, що я не перестаю дивуватись. Недавно сам штори попрасував і повісив. Це дуже приємно, коли йдеш додому і думаєш - зараз ще штори тре прасувати, чи щось там прати, готувати, приходиш додому - а там вже готове:girl_claping:
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    класно вам... а мій в хаті взагалі нічо не робить, ну хіба вже дууууууже сильно треба просити, але переважно як доходить діло до того просіння, то виходять тільки сварки...:girl_mad:
     
  9. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Мій також часом мене може так здивувати, але дуже рідко, адже я вдома сиджу, а він працює, тому майже всі хатні обов"язки на мені ( поки не знайду роботу)...але коли чоловік вдома на вихідних, то прибирання робимо завжди разом:) Коли їсти готую, то теж може щось допомогти...Взагалі, ми не ділили обов"язків, якось так склалось:
    :)
     
  10. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Читаю дописи і розумію, що мій чоловік чудовий (мушу ще раз за це подякувати свекрусі, що привчила його до різної роботи), на вихідних майже завжди прибирає він, бо каже що я повільно прибираю :girl_blush2:, а інколи ми розділяємо прибирання, він все миє, а я пилисошу, так і з посудом, я приготувала, подала, він миє і складає. Часом і готувати любить... А буває і повним лінтяєм і навіть трошки свинкою, але то вже в іншу тему...
     
  11. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    а може не просіть а просто ставте перед фактом
    ну от в мене віднедавна чоловік миє посуд, бо я одного дня сказала, що ми разом приходимо з роботи, я готую а він відпочиває, після вечері я мию посуду а він відпочиває, що це неправильно і я більше не митиму посуду, щоб все було по-чесному

    ще чоловік в мене пере (в пральній машинці), але то він сам захотів, бо йому подобається пробувати різні режими на машинці і наблюдати за процесом :girl_haha:

    ну і він миє підлогу, але то він ще в батьків робив :)
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    в нас також, бо то метод не правильний:)
    Мій чоловік мене тішить прибиранням тоді, коли я цього не прошу.
    Бо якщо буду насідати - то найімовірніше доведеться це зробити самій.
    Як казала одна мудра жінка - краще сидіти з сумний виглядом від того, що чоловік не зробив чогось (не вкрутив лампочку, не полагодив кран), ніж пиляти його, робити це самій чи найгірше - викликати майстра, бо більше чоловік точно нічого робити не захоче.
    Я свого чоловіка стараюсь кожного разу хвалити, як він щось зробить.
    Спробуйте і ви, і може ваш сам почне потихеньку щось робити:)

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:00 ----------

    ггг і мій пере, бо відмовляється мені машинку купувати :girl_haha:
     
  13. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

     
  14. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    А ми обговорювали:girl_in_dreams: Я сміливо взяла на себе всі жіночі хатні обов'язки: їсти варити, прати, прибирати і т.д. Спочатку було трохи тєжко, бо відносилась до своїх обов'язків дуже сумлінно, майже з фанатизмом :ed4d70def841dc74b57 Потім трохи попустило... :girl_smile: Та і навчилась багато всього, тепер швидше рухаюсь, більше встигаю.
    І чоловік мені, тьфу-тьфу, помагає - і картоплі начистить, і попилисосить. Лапочка, одним словом :girl_in_love:
     
  15. misss

    misss New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    На рахунок хатньої роботи я з чоловіком немаю проблем. Прибираємо у своїй кімнаті ми разом. Коли була вагітна, то чоловік навіть картоплю жарив, а зараз лише робить чай або каву, хоча і це для мене приємно. Може навіть речі поставити у машинку попрати, але режим я говорю. Одним словом, якщо чоловік не зайнятий і не дуже змучений, то допомогти зможе все:girl_dance:
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    В нас бiльшiсть хатньоi роботи роблю, бо маю трохи бiльше часу наразi, але чоловiк дбае, про полегшення моеi роботи: пере - пральна машинка, посуд мие посудомийка:girl_in_love: готувати я дуже люблю, тому це менi не важко. Чоловiк мие ванну кiмнату - душову, умивальники, i т.д. Наразi мене то цiлком влаштовуе, ну i плюс, що вiн допомагае бiльше, коли я не маю часу, i головне цiнуе мою працю:girl_cool:
     
  17. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Мій живе за таким принципом: "Треба все знати і все вміти, але краще нічого не робити". Це так і є. Зробити може все, прибрати, попрати, посуд помити, і навіть торта спекти, але це все тільки під настрій, або коли я випрошу-вимолю. Коли чекаємо гостей і я на кухні багато готую, завжди мені все допомагає, коли я не маю настрою, чи можливості до готування вечері чи сніданку, йде на кухню і сам там щось "зварганить". А на рахунок чоловічої хатньої роботи (цвяха забити, кран ремонтувати, меблі скрутити і тому подібне) то це без проблем, але дуже любить, щоб я була поруч, просто поговорити, щось потримати, щось подати.
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    У нас в сім"ї також більшість хатньої роботи на мені. Не хочу розписуватись за всіх,але для мене природно дбати про нашу хатку, про чоловіка :) Але мушу сказати чесно - не маю відчуття, що "тягну воза" сама, бо чоловік також виконує свою частину роботи:

    прибирання - він вже сам знає свою "частку" (раніше це обговорили) - помити підлоги, повитирати пилюку.....якщо я щось не встигаю - то просто кажу: лишилось ще ці два пункти. Давай один ти, один я? :girl_yes:

    їсти...їсти варю дійсно тільки я :ed4d70def841dc74b57, але жодного разу не почула відмови, коли просила щось зробити - почистити. потерти і т.д. А коли гості - то це взагалі 100% :girl_yes:. А буває, що в якості "спешиал сюрпрайз", мій коханий вимудровує мені щось на сніданок - рідко, але особливо :)

    ще є один момент за замовчуванням: коли є якась "грубша" чоловіча робота в хаті - щось попиляти (в прямому сенсі :girl_haha:), прибити, полагодити...я стараюсь все решта зробити сама - хай робить своє! ...я буду своїми справами займатись:d7:

    Але бувають дні ліньтяйські, особливо улюблені- "ВАЛЯЛЬНІ" (цілий день валємось в ліжку :girl_blush2:

    А ще я буваю халявщицею - от півроку все збиралась гудзика йому пришити!! Бідака так мене просив, а я все то забуду, куди то я маю що пришити, то відкладу на "потім" ....Поганка така :girl_flag_of_truce:
     
  19. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    ось і в мене те саме!
    чоловік завжди готовий допомогти якщо попрошу! він знає що протягом тижня я сама можу якісь дрібниці поприбирати але на вихідних- то день прибирання!
    з іншого боку мені вдається все швидко зробити і не розтягувати той процес на довго, в чоловіка так не виходить- він все повільніше і уважніше робить- тоді вже і я можу його допомогти!
    благо в нас машинка пере- чоловік хіба питається який режим поставити, а ще маємо посудомийку- що взагалі вже для лінтяйок :girl_blush2: то я хіба дещо перемию!
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    мого не допросишся, хіба постаріюсь...
    тому ставлю перед вибором - готуєш чи миєш посуд?(завжди в такому випадку вибирає мити!:girl_haha:), прибираєш чи пилососиш? купаєш малу чи ще щось там... варіантів типу "щось робиш чи лежиш?" не пропоную - відповідь очевидна!:girl_in_dreams:
    але таке далеко не кожен день, бо тяжко працює і пізно приходить...