Медичне страхування

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Monny, 22 Січень 2011.

  1. Monny

    Monny New Member

    Дуже потрібні відгуки щодо медичного страхування. Чи страхуєте ви себе і дітей? Що не влаштовує? Що порадите? На що звернути увагу? Буду вдячна за поради від тих, в кого вже були страхові випадки, щоб краще розуміти, на що саме можна разраховувати у Львові
     
  2. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Ми страхуємось у Насті. Поки нічного страшного не було, лише мала ручку вивихнула. Але все дуже добре и швидко організували. У чергах не стояли, лікар дуже привітна була, рентген і консультації – все безкоштовно.
    Я взагалі за страхування. Ще й після того, як зіткнулася за «безкоштовною» невідкладною допомогою. То жах. Родичка потрапила по швидкій у лікарню з пієлонефритом. Жахливі умови, немає найнеобхіднішого. З нею поруч на кроваті щось лежало взагалі на людину не схоже прикрите якимось рушником. Чи то бомж, що шо… А перелік, що вони мені видали. На першу добу те, що потрібно. На 400 грн. Та там не лише ліки. Там і рушники, і папір туалетний, і пральний порошок та навіть засіб для дезінфекції приміщень. В них елементарного нема. Ставлення до пацієнтів відповідне.
    Боже борони від такої медицини. Вже краще заплатити і спати спокійно, знаючи, що у разі потреби тобі нададуть кваліфіковану допомогу, та не потрібно буде влазити у борги.
     
  3. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Мене страхують на роботі. Інго. Дозволяють за пільговими умовами ще й членів родини страхувати.
    На рік економ пакет на дитину 3-16 років виходить біля 2500 грн. Мабуть, це вже за нашою корпоративною знижкою.
    Не подобається, що немає стоматології та взагалі мало що входить в економ пакет, лише найнеобхідніше. Але поки зупинилися на цьому.
     
  4. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Ви тут говорите про про медичне страхування чи страхування життя??? Бо власне, медичне страхування в країні де медицина безкоштовна згідно законодавства то трохи безглуздо звучить :) А страхування життя - це фактично тоді, коли ви зламали палець і вам виплатили 100 грн, а при зламаній руці - 1000 грн, і не має значення де ви лікувались і скільки за це заплатили. Якщо неправа поправте!
     
  5. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Саме про медичне страхування. Згідно договору застрахований обслуговується в конкретних мединичних закладах послуги в яких є платними(консультатації спеціалістів, лабораторні, апаратні та інстументальні дослідження, оперативні втручання тощо), а також згідно з рецептом безкоштовно отримує медичні препарати в мережах аптек, з якими страхова має підписаний договір.
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Але не в усіх, а їх і так не багато, а дитячих навіть не знаю. Тому за страхування життя ще думаю, а щодо медичного -, то чекаю холи медицина буде платною
     
  7. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Медичне страхування

    СК тараються заключити договори з більшістю мед.ззакладів, навіть якщо це державні , тоді в конкретній лікувальній установі наймається лікар-кординатор, який слідкує за вашим обслуговуванням, але так з дорослими, з дітьми важче, бо є певні нюанси в законодавстві, наприклад в педіатрії, якщо це державний заклад, заключається договір доручення з конкретним лікарем.
    Маю особистий досвід медичного страхування і страхування життя, договір зі страхування життя розірвала, медичний маю і користуюсь, результат з такого страхування бачу вже, на відміну від іншого
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Варто розрізняти страхування короткострокове (медичне і від нещасних випадків) і довгострокове.
    Стоматологію включають як додаткову опцію, вона коштує більших грошей. Аналогічно як профілактичні заходи,спортзали, гомеопатичні засоби. Це повязано з тим, що ризик настання страхового випадку (звернення до лікаря-стоматолога) значно вищий, ніж страховий випадок, за якого ви перебуваєте на амбулаторному чи стаціонарному лікуванні. Зуби люди лікують масово, а це бє по кишені страховій компанії.
    Довгострокове накопичувальне... Є свої переваги, але я особисто не є прихильником сплачувати страхові платежі з регулярністю протягом багатьох років.
    Ну і страхування від НВ (нещасного випадку). Найпростіше, найдешевше, і взагалі хороше. Рекомендую, особливо для діток, тих, хто займається екстремальними видами спорту, та й взагалі.
    Я особисто не застрахована, але від НВ можна б було. Стосовно медичного, не планую найближчим часом, тому що страхові компанії повинні укладати
    ,
    але так не завжди виходить. В результаті можна бігати по аптеках, шукати ту, де вам медикаменти видадуть безкоштовно, або можна дзвонити тільки в ті лікарні, з якою СК має укладений договір.
    Якщо СК серйозна або якщо медичне страхування включене в соцпакет працівника - я тільки ЗА. А от викласти суму 3000-8000 грн. за мед. страхівку на рік я неготова.
    Маю кілька знайомих, яких страхують працедавці - то дуже задоволені.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2011
  9. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    В нас дешевше. Наша страховка коштувала 999 грн на особу. Навіть менше, тому ще нам на родину ще знижку давали 5%. Я чула, що коштує зазвичай дорожче, але чесно кажучи так і не побачила відмінностей та переваг більш дорогих страховок
     
  10. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Я таких цін навіть не чула. Зазвичай поліси від 500 доларів. А можна детальніше, що входить у пакет?
     
  11. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    В них на сайті детально є. Поліс називається «наста-медхелп». Стоматології також нема, а ліки необмежено. За договором в нас покриваються всі гострі захворювання, травми, ГРЗ за температурою, отруєння, стаціонар. Аби не хронічне було. Хронічне не покривається.
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Медичне страхування

    Це не справа в тому, що Ви страхувалися родиною.

    Я теж вважаю, що це мало.
    За такі гроші можуть надати дуже вузький перелік медпослуг і ліміти на них теж будуть низькі. Один раз звернулися - все - ліміт вичерпано, страхівка по цій секції вже недійсна.

    Дай Боже, щоб і не довелося. Але переваги в дорогих таки є.
     
  13. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Медичне страхування

    я була застрахована працедавцем, відповідно застрахували мою сім"ю...пакет скоріш за все був дорогим, оскільки викликали "Богдан", мали на вибір немалий список мед.закладів (багато приватних з дорогим обслуговуванням), ліки безкоштовно будь-які (окрім БАДів) отримували без проблем....я була дуже задоволена, оскільки фактично нічого не витрачала на лікування...але з настанням кризи наша мед. страховка стала основною статтею зниження видатків компанії)))) відповідно її серйозно "врізали".. що сказати, до хорошого швидко звикаєш і "врізана" страховка з обмеженим пакетом то одні нерви, а не лікування - постійні вияснювання з представниками страхової, що вони покивають а що ні....тим паче я тоді народжувала і мене оперували...в результаті оплатити самим було спокійніше, ніж ті розборки зі страховою (всі чеки, виписки з лікарень, рецепти...а ви знаєте як наші лікарі "люблять" писати різні документи та ще й ставити там свої підписи та печатки...)...
    до чого я веду))))- на мою думку, якщо витрачати гроші на мед. страхування, то краще обрати більший та дорожчий пакет і перевірену страхову
     
  14. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Медичне страхування

    за моєю страховкою немає "секцій" та лімітів. Єдиний ліміт - це те що ліками на одне захворювання забезпечуют лише на 14 днів. зазвичай більше, ніж на 2 тижні, ліки і не призначають, тому я взагалі в цьому проблеми не бачу
     
  15. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Медичне страхування

    В мене чоловік працює на залізниці то там є медичне страхування ліки і обсеження безкоштовні, а ми з малою не маємо!