Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    у мене два більший і менший
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2011
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я маю блоків десь із 10 (деякі йдуть у наборі зі штампами, тому так). Один великий, один середнього розміру (можу поміряти й написати), кілька прямокутних довгих, кілька квадратних. Користуюся тим великим, а найчастіше саме середнім, бо в ньому зручний вигин по боках.
    На одному квадратному й на одному довгому маю іменні штампи. Їх не знімаю.
    Решту штампів ставлю на блоки при потребі, а так зберігаю ось так. На блоках зберігати непрактично.

    Літери ліплю на блок ті, які мені треба. Відштамповую всі разом і вирізаю. Якщо вам треба напис суцільний, тоді я би радила штампувати літери по черзі.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Питали, як правильно.
    Правильно буде "штампИки" і "дІроколи", якщо "діркопробивач" задовго.
    Я знаю, що в неті всюди пишуть "дИроколи", але то русизм. Адже українською буде не дИрка, а дІрка. От вам і відповідь, чому не "дИрокол", а "дІрокол".
    Якщо на блоґоляндію я впливу не маю (правда, деякі таки прислухаються), то тут маю й тим скористаюся. :girl_blum: Тим більше п. 1.3. правил дозволяє. :girl_cool:
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    у мене десь 4 чи 5, купувала тільки 1, інший був в наборі з штампом, де решту взялось - не пам*ятаю, напевно хтось придарував, або в цукерках були.
    А мені замість діроколи подобається слово "висікачки".
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Мені чомусь із носовичками асоціюється. :mocking: Але слово симпатичне.
     
  7. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    угу- якраз подумала, що мій малий на носовичок каже "сякачка" - дуже подібно:)
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Купила в Аграфці три листочка скрап-паперу 30на30 по 7 грн. Як на мене, це трошки задорого. Не простіше буде скачати з нету скрап-набори і надрукувати .:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2011
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Можна і роздрукувати, але якість паперу не та. А 7 грн за лист 30*30 у Львові це недорого. В Арткрамничці суттєво дорожче.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Чому якість паперу не та? Я тут поспілкувлася з одним поліграфістом, то він каже, що реально знайти схожий папір. І роздрукувати можна все що тобі потрібно. не обмежуючись асортиментиментом магазинів. Бо я може хвилин 15 стояла в магазині і вибирала цей папір))
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    врахуйте, що папір теж буває різним ;) Як на MF і тільдопапір, то ціна нормальна. А от вирукуваний на принтері тепер не хотіла б і задурно.
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Скрап-папір має архівну якість, не вицвітає з часом, не містить кислоти і лігніну. Я ж не кажу, що друкувати з цифрових наборів зась! Просто пояснюю різницю.
     
  14. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я ЗА! Теж така думка мелькала.
     
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    В мене вдома два принтери, лазерний(правда ч/б) та струменевий кольоровий(фото на ньому друкую навіть), АЛЕ крім того що підібрати папір, треба обовязково кольоровий лазерний принтер(як на мене він має бути вдома, тобто його треба купити, а це мін 2тис., бо якщо постійно ходити кудись друкувати, то вже простіше купляти готовий папір), бо на струменевому при попаданні води буде пляма(можна навіть вологими руками розмазати), та і не надрукуєш наприклад папір з глітером сам. :) я друкую невеличкі малюнки для прикрас на товстому акварельному папері, навіть пробувала друкувати сам папір, але чесно кажучи це не те. Та і розмір може бути тільки А4. для 30х30 треба тоді ще й принтер формату А3.
    ідея дуже гарна! можна було б виставляти фото "зайвих" матеріалів та висічок, якими можна буде обмінюватися. Бо в мене наприклад є пару речей, які купляла в інет магазині, а в реалі вони трохи не такі як я собі уявляла, і не знаю де їх застосувати :), а комусь вони може стануть у нагоді :)
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Так тема вже тут
     
  17. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Цінна порада тим хто має пудру для ембосінгу а фену нема,доки я собі збиралася виділити грощі на той чудо фен,спокійно користувалася старою пічкою для гарячих бутербродів,вона в мене має відкідний верх та спіраль яка нагрівається також зверху,досить зручно але не естетично.:girl_crazy:
     
  18. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    в мене на тостері чудово запеклося!
    ще радять скористатися праскою, або над горячою сковорідкою, або будівельним еном, останній кажуть по якості нічим не уступає спеціалізованому, коштує в 2 чи 3 рази менше, тільки виглядає не так естетично, раз ми вже за то заговорили..

    ну і ось власне кажучи що у мене вийшло першого разу..
    малювала пензликом гліцерином тому напис грубий вийшов..
    А ніхто не бачив чи є десь може оті маркери спеціальні для ембосінгу? бо чорнила є в Бонтоні, але якщо взяти маркер то ним же ж можна і штампик помазати і від руки намалювати - виходить універсальніше..

    ---------- Додано в 02:41 ---------- Попередній допис був написаний в 01:42 ----------

    почитала ще трохи про техніку - щоб не було отаких крапочок в непередбачуваних місцях - треба зробити собі таку подушечку з бабвовняної плотної тканинки, а всерединку насипати присипки дитячої.. і нею струшувати зайве перед запіканням
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    надибала таку штуку що є oil-based (олійні?) чорнила для штампів. Чим вони відрізняються від неолійних? І що краще? І які фірми таких олійних знаєте?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Виробників не знаю. Почитала статтю про порівняння чорнила на водяній та олійній основі, то кажуть, що різниці нема.