Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я маю Axent, як на фото, звідси.

    [​IMG]

    Купувала в Центрі паперу близько року тому, ціну точно не пам'ятаю, близько 20 грн. Дуже ним задоволена. Ще жодного разу не відламувала лезо (тобто його шматочок, щоб різати новим, гострішим). Правда активно користуюсь місяці зо два.
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Дівчатка, маю питання. Чи користуєтесь різаками? Мені наприклад дуже складно ножницями чи ножем(навіть під лінійку) ідеально рівно відрізати великий папір(наприклад для заготовки листівки). Чи досвіду малувато, чи ручки кривенькі ...
    Хто користується різаками і які для яких цілей йдуть(знаю, що є кілька різновидів)?
    Дякую!
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Її непогані. Легкі в користуванні. І кольори файні.
    По ідеї, то не скраповий, а концелярський. Скраповий отак виглядає.
    [​IMG]
    Я маю від Марти Стюарт. Мені він дуже подобається. Ріжу ним усе, всі деталі листівок, не лише заготовки.
    [​IMG]
    До речі, лінійкою не користуюся. Практично ніц не відміряю, просто олівчиком собі легко позначаю, де різати й усе.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Приїхало, файне:) Не розпливається, добре сохне.

    А чим він відрізняється від звичайного? Маю на увазі саму стрічку. Більше гарантій, що не пересохне?
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Маю ще питання. Якими нитками ви прошиваєте листівки (коли машинна строчка)? А то шовк мені подобається своїм блиском, але здається він трохи затонкий (ну і через якийсь час він починає сповзати з котушки). .
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я прошиваю звичайними швейними нитками, 100% поліестер (кольорів маю до вибОру від мами, то інших і не шукаю).
     
  7. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    десь тут мелькало, а тепер не можу знайти, в який магазин то завезли клей Паско? бо в артдеко його точно нема... чи вже ніде нема може?
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    В Акценті є:girl_yes:
     
  9. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Конкретно вчора мені його мама купила на Рогатинців (як і білу гелеву ручку до речі)
     
  10. Vika

    Vika Well-Known Member

  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Для всіх полімерних штампів треба блок (щодо ґумових - не знаю). Дехто користується порожньою коробочкою від CD, але відтиск може вийти негарний (хоча може то в кого як рука набита).
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А мене ще дуже цікавить чим штампік до блока клеїти?
    Підкажіть, будь-ласка!
    і ще потребую трохи допомоги. приїхала мені посилочка з магазина(ще раз переконалася, що деякі речі мушу брати тільки в магазинах, де можна в живу подивитися, бо знову трохи прошляпила :)) і от по пару позиціям не можу придумати як причіпити :)
    маю обємних метеликів(мають дірочку наскрізь, як бісеринка), та гудзички(думала вони пласкі, а вони на ніжці :sad:) і тепер не знаю яким чином їх кріпити :sad: підкажіть юзеру!
    І ще квіти обємні паперові на проволочках, так само не знаю як кріпляться :sad:
    Додам фото, бо може не правильно пояснила, які саме.
    Та на що клеїте півперлинки та стразики(ті які без самоклейки), думала на пістолет, але вони маленькі, а пістолет в мене має широкуватий кінчик, для такої дрібноти.
    Дуууже дякую!
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Штампи не треба клеїти, вони самі легко кріпляться і знімаються. Квіти клейте на клей або пістолет, дротик можна відрізати, а можна закрутити в спіральку і буде такий додатковий декор. Ґудзички можете легенько пришити ниткою. Про клей для півперлинок вже хтось писав раніше.
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А він сам легко прилипає до блоку
    Тю, так запхай у ту ніжну вощений шнур, а якщо не влізе, тоді просто ниточкою до стрічки приштопай.
    Загинай ту проволочку, і закрути її спіральною (наприклад, на шило) і тоді клеєм на листівку. Або ту проволочку можна обрізати. Або запхати ту проволоку в такі заготовки для квітів
    і тоді заспіралити той дротик
    А.. а півперлинки клею на клей Хоббілайн, але можна і на паско спробувати
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Для ґумових без дерев'яної ручки теж треба блок.
    Можна, звичайно, руку набити із коробкою від дисків, але нащо так мучитися?
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А вони такі теж бувають? І теж так само прилипають до акрилових блоків ?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Так, бувають. Англійською називаються unmounted rubber stamps.
    А ще буває просто ґума для штампів, яку треба самому ліпити на спеціяльну пінкову основу й вирізати потому.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2011
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Поясніть тлумкові :). Купила в Аґрафці акриловий блок, він вкритий синенькою плівкою, то її треба здирати, пра? Бо я перше здерла, а тоді шось перемкнуло, що може не тре було :girl_crazy:
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У мене блоки без дощовиків. Здирай зі спокійною душею. :girl_yes:
     
  20. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Випробувала я сьогодні перший штампік :haha:
    Тішилася як дитина!!!! Велике дякую Хомочці!
    Пробувала правда спочатку на картоні та акварельному папері Давкрафтівським чорнилом, враження не погані, висохло досить скоро, відмилося дитячою серветкою, правда змивала зразу :) От тепер ще тре блок купити :)
    Дівчата, в вас багато блоків(під кожен штамп) чи просто пару і міняєте штампіки? І ще питаннячко: маю літери абетки, їх кріпити всі на один блок, а потім фарбою мазати тільки конкретну літеру, чи кожній букві треба окремий блочок(в мене літери маленькі)