Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Колорбокс хороша фарба але я її застосовую щоб відтіняти папір і усякі штучки,а давкрафт більш жирніша але також не погана,попробуйте витерти вологою серветкою штамп добре висушити щоб не було залишків старої фарби і легенько провести штампом по подушці,сильно не тисніть потренуєтесь і все вийде:girl_wink:
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А ще розкажіть, як саме ви відтіняєте папір.
     
  3. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    відтіняю або тоную,треба такий спонжик паралоновий як для тоналки і тим спонжиком макати в фарбу і легенько але різкими рухами мажете кутики або квіточки ну і любі паперові штучки
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    А чим кріпили папір до ленточки скотчем чи клеєм?
     
  5. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    Двохстороннім сткотчем,бо силіконовим клеєм не добре,як не крути горбочки видно,а так гладко,і добре тримає,навіть краще ніж клей.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Про губку (спонжик :girl_crazy:) вже написали, а я лише додам, що треба то робити від країв паперу до середини, якщо хочеться тонувати не лише краї, а й сам папір.

    Щодо штампів. По-перше, буває дуже різний силікон. Мені наприклад дуже важко штампувати тернопільськими штампами, бо вони доволі м'які. І ще кілька фірм мають дуже м'які силіконові штампи, якими треба дуже легенько штампувати, майже не притискати до паперу, а лише відбити зображення. Штампувальня має хороший силікон у тому плані, відповідно їхні штампи із багатьма деталями чудово працюють. Найкращими для штампування є ґумові штампи (не має значення чи на дереві, чи такі, що чіпаються на акриловий блок). Ну, то з мого досвіду.

    Ще важливо не втискати штамп у подушечку, а подушечкою проводити по штампу, аби набрати фарбу. Найкращою фірмою серед скраперів вважається memento, ну і тім гольц. :) Але й інші фарби теж добрі, просто треба пристосуватися до них.

    Ще дуже важливо пам'ятати, що якість паперу також важлива, бо на одному може розпливатися, а на іншому гарно триматися.

    Ну, і важливо мати зручний акриловий блок також. І не крутити ним, не рухати, а просто притиснути й відпустити. Спробуйте то робити кілька разів, звертаючи увагу на те, як ви розподіляєте силу натиску й що у вас в результаті виходить.
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2011
  7. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    у мене ще одне питання по штампах. А щоб розфарбовувати наштамповане- то якою фарбою треба штамп ставити? Він потім не розмазується і не розлазиться? Є якісь нюанси?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Тут багато залежить від того, чим ви збираєтеся розмальовувати.
    Якщо фарбою чи акварельними олівцями, то варто брати memento. Це чорнило вважається найкращим для алкогольних фломастерів (copic), для малювання акварельними олівцями з розтушовувачем тощо.
    Якщо звичайні олівці - то можна будь-яке чорнило.
    Я малюю фломастерами по будь-якому чорнилу на звичайному папері (кажуть, що папір теж треба особливий, бо на ньому краще розтушовується) і мені не розмазується. Але то вже справа призвичаєння. Раніше розлазилося, а зараз я вже трохи набила руку, то проблем нема.
     
  9. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    звичайними фломастерами- чи тими дорогими професійними?
    Дякую за відповідь :)... ото приїдуть штампи зі штампувальні ЯЯЯККК розмалюю!!!
    все таки гладкий папір не підходить.. я все порозмазувала, хоч воно і сохло 2 дні :sad:... іду переробляти
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2011
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Професійними. Тими, що 7 долярів за штуку. Але якщо чорнило інше, не мементо, то дуже вважаю.
     
  11. oksanamak

    oksanamak New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    а я користуюся штампами Marabu (вони виготовлені з пористої пінки) - використовую будь-де: і на меблях, і на стінах, і в текстилі)) дуже зручні. І фарби теж беру Марабу! Все профарбовується рівномірно, ніяких проблем немає :) :) :)
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2011
  12. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    :) я вірю що штамп за 195 грн добре штампує... але щось мене зупиняє... сама не можу збагнути що....:)
     
  13. oksanamak

    oksanamak New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Lira, звичайно, я не можу нав'язувати свою думку, але я вважаю, що коли хочеш щоб товар був якісним і слугував набагато довший час - то краще не пошкодувати декілька лишніх гривень ;) :)
     
  14. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    ну якби це був мій професійний інструмент- то таки ваша правда, але для хоббі штампу- то ціна не те що- зайві пару гривень, а взагалі щось нереальне...
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Такі штампи кріпляться до акрилового блоку.
    До речі, спершу гляньте вітчизняні штампи, а вже тоді можна й на закордонні заглядати. ;)
     
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Або на початках можна і до коробки від дисків :d64:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Ну, та можна, але тоді не нарікати на якість відтисків і на чорнило.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Найкраще 15*15. Цей формат до листівок пасує найкраще.