Матеріяли для листівок: поради, за і проти

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 2 Жовтень 2010.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    спробуйте штамп притискати на лежаче на столі чорнило, а тоді робити відбиток, тоді ви бачите заповнення деталей чорнилом..не знаю чи добре пояснила
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ось таку. Тут такої не бачила, але навіть і не шукала, бо кращої за scor-tape, як на мене, нема.

    Не притискати засильно. У деяких штампів досить м'який силікон буває й треба дуже обережно притискати. Випробуй на окремому листку, з якою силою найкраще притискати штамп.
    Навпаки: чорнилом мастити лежачий на столі штамп. Досвічені скрапери кажуть, що якщо втискати штамп у чорнило, то чорнила візьметься забагато.
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    От дійшли мені руки зазнимкувати мох FlowerSoft. Всюди пишуть клеїти на ПВА, але я його не мала, тому клею на Хоббілайн (той, що прозорий і для дрібних деталей). Клей висихає швидко і той мох не облітає. Єдиний мінус - при роботі з ним бажано "не дихати", бо любий чих і то всьо летить по столі =) І реально тої банки ФС вистачає надовго, бо на 1 листівочку йде дрібка. Тому доцільно купувати доспілки кілька кольорів, і потім його поділити.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2011
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Виникло у мене питання, та не знаю чи сюди пишу. Так от, як ви "малюєте папір у фотошопі"? Якісь МК можливо маєте. Буду вдячна за допомогу.
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Не конче малювати: погугліть, є багато готових наборів для роздруку вже.
     
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я знаю, що є. Але в тому фотошопі такі гарні візерунки роблять, що і собі захотілося навчитися))
     
  7. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    вчитися то добре ;)
    але й справді - є такі колекції паперу - мммм :girl_in_love: і швидко робиться- скопіював і роздрукував :)
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    може не в тему, але не знаю куди написати
    дівчатка, підкажіть що це таке? я так зрозуміла це щось для виготовлення листівок чи ні?
    [​IMG]
     
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я тепер використовую папір зроблений власноруч в фотошопі. (з малим важко щось вибрати в магазині)
    Для цього досить найелементарніших знань фотошопу.
    Для цього можна використати готове зображення (малюнок1 і 5) і накласти на нього текстуру. Окремі елементи текстури можна обвести гелевою ручкою, прикрасити клеєм з блискітками.
    Можна скачати текстури де в наборі є зображення в форматі jpg і саму текстуру в форматі pat. Берете зображення і накладаєте нанього текстуру цього ж зображення чи іншого.
    Можна аркуш залити кольором і накласти текстуру (мал. 2 і 4) ще можна пензлем якийсь узор( мал.3)
    Також можна добавити написи. В фотошопі є стандартний набір шрифтів, можна скачати і встановити інші, але не всі вони використовуються для укр. і рос. мови.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    А як воно називається? Цілком можливо, що десь у мережі є відповідь на ваше питання. ;)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Та це ж теє як його, ембоссер. Ну тобто витискати різні малюнки на листівці або папері. Тільки я в нас такого чуда не бачила.

    О знайшла в неті, що можна таке купити але треба що найменше 30 штук взяти. То такі ембосінь ножниці. Тобто витискаєш на папері певний малюнок.

    [​IMG]
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Дівчатка якщо ви такіж скнари як і я, то тут ви знайдете багато безкоштовного паперу і стемпиків. Це все діджі :)

    http://digital-doodling.blogspot.com/search/label/FREEBIES
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

     
  14. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Як це безкоштовного? Можна детальніше?
     
  15. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Поділіться будь ласка зі мною секретами штампування. Чи то в мене руки не з того місця, чи я начисто нездалу якусь фарбу для штампу купила (Color box бронзовий). Ну не виходить мені чітко поставити штамп, щоб він був рівномірно промальований. та ще й після 15-ти-20-ти відтисків подушечка підсохла і погано фарбує, хоч я її бережу і закриваю. Які подушечки вважаються добрими для чітких штампів -надписів? Чим можна трохи розмочити подушку- бо фарба на ній є, але якась густа-тягуча... І на скільки у вас вистарчає тої подушечки? Бо хочеться, але НІЦ не виходить.
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    І зі мною поділіться. Купила Давкрафт чорну. Не виходить однакової товщини всі букви відштампувати((.
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Я штампую колорбоксом, мені подобається, бо воно не розпливається як давкрафт. А щоб букви були однакові і відтиск рівномірний, то треба трохи повправлятись на непотрібному папірчику, плюс ще багато залежить від самого штампа, до нього теж треба призвичаїтись..
     
  18. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    і на скільки його вистарчає? не пробували чимось зволожувати? На штамп правильно намагатися риснути рівномірно по всій ширині? Бо в мене якийсь кусок вічно непроштампований і весь час той кусок в іншому місці...
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    уявлення не маю, купила десь в серпні, ще штампує.

    так, але засильно давити теж не треба, бо як штамп зам"який, то букви можуть "поплисти"
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    І шо мені робити з тим давкрафтом? Буду вчитись тим, що є, а як далі буде зле, перейду на колорбокс.