"Мастер Шеф" на каналі СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nitriotka, 15 Жовтень 2013.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Око може і має, але не всидяще та всезнающе... Я тепер знаю, що вони пройшли ну, добре, хоч третього фіналіста не знаю... Але вже на 95% впевнена, що не Наталка...


    П.С. Таки подивилась попередні пости. Чуда не сталось і Наталка не пройшла. А я все ж трішки вірила, що вона пройде. Але я впевнена, що вона має великі шанси на прекрасне кулірне майбутнє. І татові вона таки доказала)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я за Олену тримаю кулаки.
    Але щось мені здається що переможе Асмік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    певне зі мною ніхто не погодиться але напишу, на мою скромну думку вивели з шоу останніх двох з трьох сильних учасників (я спочатку була за Руслана потім за Наталю а зараз ну хіба Лєна, Асмік дуже не приємна як і Олег і Катя)
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ще раз про Наталку - вона така бусічка, я так сміялася, як вона видала про Асмік : відносини в них від самого початку не конче склалися, бо Асмік худюща, їсть, як не в себе, а вона(Наталя) так мордується:haha::haha::haha:. Коституція в неї така дуже проблемна і я її прекрасно розумію.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Тільки не сяські-масяські)
    Хто завгодно, тільки не він!)
    Лєна,Асмік,Катя- отакі у мене симпатії по спадаючій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щось я не дуже розумію: родичі повинні були бути лише на "холодному цеху", то чому мама Каті готує якусь зупу і доводить пюре до смаку?
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2016 ---
    Ну що, Олена і Олег програли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Думаю ні, то завжди дають нарізку так, що потім навпаки вирішується
     
  8. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Хоть би той самовпевнений олезьо пішов разом зі своєю жіночкою. Така мені вона якась бичка. Роби, нікого не слухай , такі тупі заявочки, то ж командний конкурс. Та, тепер я теж за Лєну.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Та ну..., що за фігня, чому одним дають другий шанс, іншим ні??? В цьому конкурсі налажав Олег зі своїми десертами, то хай би валив додому, а Лєнину качку хвалили всі, то чому її не залишили???
    Короче якась фігня... не хочу я більше дивитись того мастер шефу(((, бо реально не справедливо!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Фуууууу чого Лєна теж пішла? Все трьох залишали?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Трохи поміняли правила в цьому сезоні. Та й нових конкурсів багато було.
    Щось підказує мені моя ЖП, що істеричка Пєскова виграє.:hang1: Вона краще справляється з презентаціями і з десертами ніж Асмік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Певно я маю якісь здібності до передбачення
    Тільки я була таки за Лєну. Не подобається мені ні Асмік, ні неврастенічка Катя. Але якщо вже вибирати, то я б краще Асмік дала, а ще ліпше нікому з них...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Лєну дуже шкода!Вона мала би великі шанси перемогти,якби її залишили.
    Не люблю я такого:одних лишають навіть як налажали (неодноразово,часто),а інших виганяють в отаких спірних ситуаціях((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я в шоці. Як???? була впевнена до кінця, що або Асмік, або Пескова підуть, вони ж завалили попередній конкурс!
    Тим більше, що чітко було видно в команді, що Олег тупить і зазвездівся вже немає куди...
    Ліпше б вже того не бачила, а пішла спати та й по всьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та що ж це за фігня така? Чого Лєна? Чого не ті криві рафіолі і персик з морозивом? Чого качка і суп? Хто ж того гробовщика так тягне? Фу Фу Фу!!!! Де справедливість? Я так втішилась, як дівки виграли. Думаю, ура, піде він вже додому... Я не розумію абсолютно.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Добре, що швидше не зайшла і не прочитала. То б точно не дивилась.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  17. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Спецом тянули Олега, щоб він напартачив, він абсолютно нікого не слухає (хоча ні тільки свій внутрішній голос-мотіватор) Хтось помітив що наушнік тільки в Клопотенка був?, і поправив він його коли пробували основну страву синіх (певне сказали хвалити сухе мясо з ванількою) А і ще клав гроші за ту ж основну останній, хоча за інші страви 2 чи 3.
     
  18. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ага, він явно його поправляв декілька разів, нерозумію, як йому могло сподобатись це м'ясо? Воно реально було сухе, навіть на середині. Щось цей конкурс був зовсім не справедливий(

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Та там багато несправедливості. Це ж шоу і продюсери підлаштовують, міняють правила і тягнуть тих, кого вигідно:girl_sad:Той же Х-фактор. Там взагалі брєд. Стб робить шоу, піднімає собі рейтинги, заробляє гроші, от і все:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    [​IMG]