"Мастер Шеф" на каналі СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nitriotka, 15 Жовтень 2013.

  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Пропоную в цій темі ділитись враженнями від перегляду кулінарного шоу "Мастер Шеф" на каналі СТБ.
    Я велика шанувальниця цього шоу, не пропускаю жодного випуску :)
    Ще є фанати "Мастер Шефу"? Як вам цьогосезонні учасники? А страви, які демонструють на шоу?
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    кілька тижнів тому подивилась одну серію шоу, там такий хлопака є, молодий, з такою центральноукраїнською вимовою, не пригадаю як звати, то його коментарі мене порвали просто на гамериканський прапор! лише заради його коментарів можна шоу дивитись :) хто в курсі як того хлопаку звати і чи не працює він в цирку, я б на нього пішла ;)
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Хлопаку звати Толік Цуперяк. Він реально жжот. Акцент в нього капітальний )
    Тільки ще б не матюкався, то можна спокійно дивитись. А ще там є мужичок з прізвищем Чібарь. Бісить він мене сильно, бо ставить себе вище за всіх. Про вимову тихо мовчу в тряпочку, бо зло бере неймовірне.
     
  4. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Я також велика шанувальниця цього шоу!:) проте це реально ШОУ, якогось кулінарного мистецтва я там не бачу. Тобто програма побудована на людських стосунках, конфліктах, яскравих персонажах (яких у цьому сезоні чимало), ну і до того трішки кулінарії)))))) але мені подобаються всі ті конкурси, катавасіі, які їм влаштовують) найбільше подобається, коли пропонують готувати з набору продуктів, який на перший погляд непоєднуваний:) завжди собі думаю, щоб я з того зробила, якби я то чи інше приготувала. Таке легке для сприйняття, веселе шоу. Цього сезону дуже мені подобається та одеситка, старша жінка ( імена їх ще не запам'ятала), і ще така блондиночка украіномовна, що класно десерти робить, у Франції навчалася.
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    та, колоритний персонаж, такий "праціфний мальчик";) я якраз дивилась серію з сараною, то всі дівки, навіть пригламурені, ту сарану і ловили, і обробляни нормально, а він тільки скиглив, фу, навіть не знаю що було в тому конкурсі огидніше - комахи, чи той Чібарь
    До речі про дівчат - там ще є така стильна дівчина, завжди бездоганний мейкап, квіточка у волоссі, мені цікаво якими засобами макіяжу і укладки вона користується що над киплячими баняками і в стресі боротьби, навіть біля вогню на пляжі їй ще нічого не потекло
     
  6. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Той Чібарь, дуже грає на публіку. Він мені такий гидкий і слизький, фе... А Цуперяк, то щось з чимось. Як на мене, то його та лише за коментарі й тримають. Бо нічого гідного він там не приготував ще.

    А стосовно макіяжу то не ту дівчинку треба питати, а візажистів СТБ)))
     
  7. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    На минулому тижні подивилась перший раз це шоу в цьому сезоні!
    то хлопець з закарпаття, тому і вимова в нього така, чоловік як тільки почув його мову, то зразу сказав, шо він закарпатець!як вони продукти в людей просили
    а загало мені цей випуск сподобався, як продукти в людей просили і бігали від хати до хати :girl_haha:
    Прікольнулися з них судді!
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    хм, а мені подібне було на говірку з Київщини, не вгадала))
    я не дуже бачила попередні сезони шоу, але навіть з анонсів видно що цей сезон - суцільне шоу, до кулінарії стосунку мало
     
  9. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    А я навіть їздила на кастинг до Львова, але не пройшла (((
     
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Дивлюсь всі сезони, думала кобіти з минулого сезону їх "Капец" і говор то аут, але я помилялась, цей сезон дивитись якось навіть гидко було спочатку, та Алина, ті мати, фу-фу-фу, якось до того звикла по-троху. Той Закарпатець щей має тата прокурора здається, який його вчить на економічному факультеті, але ж то не його. Незнаю який той тато, але синок опозорив його конкретно.Коменти в нього самі самі, особливо до Аліни ; Кобила та сяка така ... ржу з тим його акцентом.
    Вболіваю за ту дівчину що в Франції жила, з них вона напевно сама достойна, поки що так здається.
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Хто то така? Я щось не пригадую. Та Оля?
    Аліна мені взагалі противна. А її вічноскривлена міна - бррррр
    Подобався мені отой праваднік із Адєси, шкода, що його вигнали. Оце його оті коментарі були такі ржачні, що цілу нарізку відео зробили :girl_haha:
    Вася досить наглий тіп, якийсь такий... хитро..пий.
    Марина мені подібна на рибу. Така смішна )
    А що ви готували? Хто кастингував? Ектор, Коля і Таня?
     
  12. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    А я, попри брак вільного часу, передивилась два сезони і із задоволенням дивлюся третій. Не бісить ніхто, адже розумію, що навмисне зібрали найколоритніших персонажів. Але і не вболіваю ні за кого конкретно - як кухарі вони виглядають слабшими за учасників попередніх сезонів .
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Дивилась "Мастер Шеф" 2 сезони, тепер не дивлюсь. Набридло, що з кулінарного шоу його перетворили на якесь екстремальне шоу. Різноманітні гади, виколупані очі, кишки і т.ін. (фантазія редакторів немає меж) просто неможливо на те все дивитися, а за їхньою ідеєю, то мало б бути, напевно дуже цікаво глядачам. ((( Хотілося б все ж поменше того екстриму та інтриг, і побільше нормального готування страв, ну кулінарії, в загальному.
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Шоу на каналі СТБ, і цим все сказано :) СТБшники люблять таке, та і мають своїх глядачів, які теж люблять таке :girl_crazy:
     
  15. APR

    APR Well-Known Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Мої діти дуже люблять дивитись то шоу, ну а я вже біля них. Подобається Оля, вона така позитивна і добра. Ну а коментарі Толі, то щось з чимось. Малий все питає, чого він коли говорить, то все щось пікає.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    І мені Оля подобається, якщо в порівнянні з іншими)
    Але правду дічатка кажуть, цей сезон понабирали ну таких вже "колоритних".
    То пікання постійне мене жутко нервує.
    А перші 2 сезони дивилась з задоволенням. Цей теж дивлюсь, бо просто люблю такого плану кулінарні передачі.
     
  17. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    :girl_claping: О, гарна темка! Я теж дивлюсь це шоу.
    Не можу сказати, що конкретно за когось вболіваю, просто цікаво спостерігати за всім цим ))) Хоча теж
    Аліна і Саша на всю країну показали себе повними рагульками - яскравий приклад підлості і фальші. Ну і Вася недалеко від них втік.
    Марина смішна, трохи на пріколі, а Толя - то взагалі жесть :xaxa:. Де вони знайшли такого?!
     
  18. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    +100
    Перший випуск ще був непоганий.. Дивилася із задоволенням, вчилася.. Контингент другого випуску був явно далекий від доброї кулінарії (бл..н, охати і ахати на котлетою по-київськи?????), одразу було зрозуміло, хто переможе.. Коментарі з матом-перематом дуже напрягали. Третього випуску навіть не хочу дивитися. Забагато "шоу", замало кулінарії.
     
  19. lubjana

    lubjana New Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    Шоу дійсно забагато, краще б було більше кулінарії, але то, як було сказано, СТБ!!!!!
     
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: "Мастер Шеф" на каналі СТБ

    От сиджу і перший раз дивлюсь цей сезон. це просто жах якийсь! у всіх проблеми з дикцією, без виключення. Як казала одна учасниця-всьо хужее і хужее. Фуфуфу, ріже вухо мені і те пікання, не буду дивитись більше.