Масаж банками

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Glashenka, 30 Липень 2012.

  1. Glashenka

    Glashenka New Member

    Дiвчатка,хто робив массаж банками,щоб завагiнiти?
     
  2. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Масаж банками

    ну мені робили масаж спини банками... під час масажу я розпитувала що то дає. В загальному все що банки дають це збільшення тонусу мязів що неможливо зробити руками. неслухайте тих хто вам лапшу на вухавішає! банки спину добре рослябляють і целюліт забирают а все остальне це лапша на вуха!
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Масаж банками

    Ще такого не чула:girl_crazy:
    Звичайно, масаж покращує кровообіг органів малого тазу але щоб прямо завагітніти...
     
  4. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Масаж банками

    Не знаю чи то збіг обставин, але саме після півтора місячного курсу масажів банками я завагітніла.
     
  5. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Масаж банками

    може то який масаж інший,:girl_crazy: тим більше курс 1,5 місяці
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Масаж банками

    Збіг, покращений кровообіг плюс полюблення себе красівої і маєте:girl_wink:
    В мене одного разу після курсу чотири дівчинки завагітніли підряд)))))
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Масаж банками

    Та ні звичайний. Ставив лікар невеличкі банки, масажував ними від копчика і майже до талії. Ходила я до нього через день. Перші рази боліло дуже, а потім звикла.
     
  8. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Масаж банками

    запиталася я в свого массажиста (йому я довіряю) що він скаже на цей рахунок. Він спочатку посміявся від душі. Розказав історію вакуумного масажу і види цього массажу. Я бачу тут теж є масажисти, але головна його думка (а це спеціаліст з багаторічним досвідом і працював в медуніверситеті) Запліднення матки може приторможуватись, таке буває, свого роду затримка. Баночний массаж він прискорює кровообіг і обмінні процеси що може зрушити затримку але МАСАЖУ БАНКАМИ ДЛЯ ВАГІТНОСТІ НЕІСНУЄ, принаймні офіційного визнання немає,це так звані "особисті методики". Це звичайний лікувальний массаж + банки, який стимулює, відновлює і прискорює процеси + відчуття свого тіла і хороші емоції і це робить свою справу. Запліднення після курсу массажу це не рідкість але і не правило. Переказала це так, своїми словами і коротко.
     
  9. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Масаж банками

    ... так "апетитно" розповіли - захотілось массажу:girl_cray:
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Масаж банками

    Так у вас там в Броварах роблять)))) В салоні "Віп"..можу домовитись:girl_phone1:
     
  11. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Масаж банками

    який тісний світ :girl_smile: !!!! тепер лише треба визначитись із вільним часом і зробити приємне собі коханій :)
     
  12. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Масаж банками

    Цікаво, а мені зовсім не боліло, відчуття було трохи дивне, але не біль.
     
  13. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Масаж банками

    то залежно якими банками... силіконові навіть невідчуваю, а ось стікляні, то уже коли побачу, зразу кричати хочеться:girl_in_dreams: правда то целюліт кричить ... а я так, підкрикую:girl_blush2:
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Масаж банками

    Питання правда ще з минулого року)), але ше і я відізвуся. Робила і то досить довгий той курс був. Заробила собі замість вагітності кісту фолікулярну, бо на мій перед тим оперований яйник виявляється не можна було класти банки, ще і полікістоз в мене був, то теж гріти не можна було. Так принаймі лікар сказала, яка потім мене лікувала.
    Відчуття такої стягнутості пам"ятаю було, трохи дискомфортно, але терпимо. Хоч після таких масажів багато моїх знайомих повагітніли і взагалі хвороби якісь лікували, то щось мені пішло в зворотню сторону.)
    Їздила на ті масажі до колись дуже знаменитої баби Юлі. Вона вже правда померла, але знаю багатьом допомогла, хоч в мене від тих поїздок не найкращі спогади залишились і результат на жаль теж.:girl_sad:
     
  15. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Масаж банками

    знаєте дівчата ще Гіпократ говорив - якщо ви пішли до лікаря і вам не стало краще, значить це був не лікар:girl_nea:. Незнаю чому але перед масажом в салоні мене не питали про здоровя, операції а щось деколи питали чи тиск в мене нормальний, але честно кажучи я тому уваги ніколи не приділяля... я ж не спец по тих питаннях. потім якось подруга порадила одного хлопця, він спочатку конкретно розпитав що і як, посиділи з ним, поговорили і поміг! це не стосується лише його, хоч я крім нього на масаж ні до кого більше не йду, оскільки він мені підійшов ідеально, просто спрацьовує принцип конвеєра - одна, тепер наступна і пішло... а я ж єдина і неповторна!:girl_spruce_up:
     
  16. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Масаж банками

    дівчата, хто робив вакуумні масажі? я зробила декілька.. Турбують питання- досить багато синяків- це нормально? Також стало видно вени, просто видно через шкіру- це не загрожує розвитку варикозу?
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Масаж банками

    Я колись робила такий масаж спини. На початку боліло, але з часом привикла.


    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  18. Even

    Even New Member

    Відповідь: Масаж банками

    Це вже залежно хто і чим вам робить. Я так зрозуміла що ви антицелюлітний вакуумний масаж проходили. Я постійно проходжу курс лікувального і антицельлітного масажу, і була у багатьох майстрів і можу з впевненістю заявити - це все залежить від масажиста, шукала іншого майстра саме тому, що синяків було жуть як багато, казала мені що то нормально і так має бути - це неправда! Наприклад якщо майстер затримує банку на одному місці - буде синяк 100%. В тому чимлі є банки різного обєму, чим більша банка тем менше синяків і ефективність краща. При варикозі - БАНКИ АБСОЛЮТНО ПРОТИВОПОКАЗАНІ, у мене теж є варикоз і ці ділянки обминають банками 10-ю дорогою!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Helenagerko

    Helenagerko New Member

    Відповідь: Масаж банками

    В любому випадку потрібно спочатку пройти обстеження. Якщо причиною є запальні або застойні явища, то баночний масаж дійсно є помічним. Десь бачила інформацію, що в таких випадках роблять не масаж, а ставлять банки на живіт. В любому випадку банки э дуже "сильною" процедурою, тому потрібно бути дуже уважними щодо протипоказань.
    А що стосується офіційної медицини, то вона до цих речей ставиться, м"яко кажучи, скептично. Але це зовсім не означає,що вони не "працюють" :girl_yes2:
     
  20. Yuliakaklfjalksfa

    Yuliakaklfjalksfa New Member

    Не знаю як ви відноситесь до антицелюлітний масаж але мені допомогли ці хлопці
    https://kamenskoe.massages.com.ua/