Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    то не від свіжого повітря, а від спокою))
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Почекайте,може перейде .добре що вночі смокче це сприятиме лактації . ну і вдень старайтеся частіше прикладати.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bianca

    bianca Member

    В мене ще питаннячко назріло: як взнати чи в груді ще є молоко? При зрілій лактаціі,груди ітак м'які. Сьогодні на ніч дала одну,доня посмоктала трохи і як завжди почала нервуватись. Як натиснути то кілька струменів є,але мала тягне тягне і ковтає десь раз через 5... І засинає. Я для цікавості дала іншу грудь то всю висмоктала ( по відчуттях). В мене вже думка може то молока не вистарчає?
     
  4. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    У мене таке було кілька разів. Я прикладала на вимогу коли дитина хотіла і плюс ще старалася чим побільше.через кілька днів молока ставало більше .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нестача молока не так визначається.
     
  6. bianca

    bianca Member

    Якщо ви про пісяки,то пісяє мало. Окрім ночі. Вчора таки дала наніч дві груді,то спала без перерви десь 5 год,що взагалі нонсенс! Я аж розпереживалась))) Важились сьогодні,набрала 400 гр за місяць. Ну що я ій зроблю,як вона свою норму з'ість і все,не впхаю більше((
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мало - це скільки? Ви памперс знімали на добу чи хоча б на день?
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нічого поганого в тому, що ви даєте 2 грудей за годування, нема. 400 г - не критично.
    О, вам вже 4 місяці! То 400г предостатньо!

    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. bianca

    bianca Member

    @Orman не знімала. Порівнюю з минулими місяцями.
    @Almariel ну для подвоєння ваги в 6 місяців нам треба набрати 600 грам. Не знаю,чи справимся)
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А хто сказав, що то обовязково? Моя старша в півроку не подвоїла і в рік не потроїла. Ніц їй не бракує))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    моя теж, і нічого гарна дівчина була і є, зараз в три важить 15 кг, цілком гарно для її віку
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а що ж ви хочете, щоб вона ціле життя пісяла як в перші місяці? )))

    Зніміть памперс на день. Порахуйте скільки разів вона пісяє.

    Але з астралу виглядає так, що дитині ніц не бракує, вам теж. Тільки трохи скучно.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2016 ---
    ну як хто - всюди пише ))) Я дітей до року не важила взагалі, мала чистий спокій.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  13. катенок

    катенок Well-Known Member

    І так..за 4-ий місяць ми набрали 500гр, дитина неспокійна. Ніч то капець...ну то таке. молока мало...смокче,особливо вночі кожні 40хв. Зараз спека.Хоч би трошки водички попив,нічого не хоче...Тільки груди хоче.
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    молодець! у молоці 80-90 % води.
    набір нормальний. а вночі особливо активно, бо вдень така жара, я сама нічого не хочу, а ввечері би їла)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    ну і добре, давай часто груди.
    я звісно не консультант, але може частіше міняйте груди, можна ще звичайно після того як малюк поїв доцідитись. це має стимулювати більше вироблення молока. Але тут треба обережно, щоб потім вас не заливало.
    чомусь мені здається, що у вас внормована лактація і достатньо молока, але то таке, вам напевне видніше. дитина часто на грудях, 1.5-2 год, і тому нема може такого відчуття переповнення, а коли б перерва була довшою думаю відчуття були б інші
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ой того точно не буде, його як кіт наплакав))) Іду цідити поки він спить
     
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    а підсунути сонному не вийде, не візьме?
     
  18. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @катенок, 500 гр - то добре, норма. А як пісяє?
    Те, що вночі часто прикладається - це цілком логічно. Спека зараз, треба поновлювати водні запаси. А Вам ще й плюс, бо молока більше виробляється. У нас зараз теж суттєво збільшились нічні прикладання.
    А щодо водички. Ну, Ви мені вибачте, але це явно не в тему про "мало молока". Один з основних принципів успішного вигодовування - жодних допоювань і догодовувань до 6 місяців! Молоко і так складається на 80-90% з води. Для чого вода? Займатиме місце в шлуночку, на ту кількість буде випито менше молока. Наступного разу буде менше вироблено молока, а через тиждень Ви писатимете, що робити.
    Заспокойтесь, і годуйте! Все у Вас добре.
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    я навіть не знаю, їжте халву, вівсянку, горіхи грецькі, чай лактаційний від Бебівіти точно є. я пила курземе. Все в купі і в «конєчном ітогє» мало б допомогти
     
  20. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Скільки вже консультанти торочать, що утворення молока - це процес гормональний, і жодні чайочки не впливають (хіба психологічно, коли дуже вірити. Але тоді я б вже краще вірила в які-небудь ягоди, фрукти - користі більше, витрат менше). Подивіться в склад тих чаїв - часто-густо фенхель додають, який і нашкодити може.
     
    • Подобається Подобається x 4