Малювання для найменших

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 22 Травень 2010.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    в антошці. ціна була 45 грн. за 8 штук.
     
  2. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    В моєі малої був культурний шок від килимка Aqua doodle) були в коліжанки, а вона саме купила своїм малим такий. Моя приходить, взяла той маркер і пробує малювати, а воно не кольрове))) ото журбинка в дитини була, вона так з тим маркером всюди ходила і намагалась хоч щось мазюкнути, а воно все не таке)
    Найбільше любить маркерами по мольберту мазюкати, крайонси і звичайні олівці. До пальчиковых фарб байдужа, відразу біжить в ванну відмивати руки) такі всі ті дітки різні)
     
  3. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Дівчата, а хто може купував (і використовує:) такий спеціальний папір,що можна приклеїти на стіну, і там дитина може крейдою малювати, як по дошці в школі:))) чи воно добре?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    думала колись над таким, але є великий мінус - всі крихти і пилинки з крейди будуть падати на підлогу...:girl_impossible:
     
  5. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А ми малому виділили стіну і він на ній малює олівцями :).. а крім дитини малюють мама, тато, баба, дідо і гості :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Клас!
    А стіна чим покрита? Як стираєте ті малюнки, щоб нові малювати?
     
  7. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми сьогодні малювали водою: купила спеціальну паперову розмальовку на цупкому папері, де вже були нанесені малюнки і від контакту з водою малюнок зафарбовується.
    Задоволені обидвоє :)
     
  8. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Якось побачила у бебі-блозі Ірени Карпи на kskids.com.ua, що її діти вже активно розмальовують книжечки-розмальовки. Думала, як би це залучити свою малу (на той момент – 2,9 роки) до такого (зазначу, що Карпина молодша донька із моєю Софією майже ровесниця). На момент обдумування реалізації цього плану у голові засів один факт (із книги Друкерман, здається): вчені провели експеримент, до якого залучили японських та американських мама із дітьми, у ході якого вияснилось, що американські мами (так само, як і європейські) перед якоюсь невідомою дією спочатку пояснюють дитині, що і як треба зробити, а от японські мами йдуть іншим шляхом – вони пропонують дитині зробити щось нове разом, показавши дію на своєму прикладі; такий хід подій більше мотивує до чогось нового, ніж просте роз’яснювання. Отже, я пробіглася крамницями та купила кілька розмальовок, олівці та фломастери, вдома розклала все здобуте добро перед донькою. Зважаючи на те, що моя дитина без винятків щиро тішиться кожній новій книжці (у неї любов до книжок із пелюшок), при залученні Софії до малювання мною були помічені цікаві нюанси:
    1. Софія взялася до активного розмальовування саме тих книжок, персонажі якої були їй відомі та знайомі із крану телевізора чи комп’ютера – це розмальовка із Білосніжкою, Смішариками та конячками із серіалу «Моя маленька поні». Розмальовку із персонажами радянських мультиків вона кілька разів брала до рук, щось там по мазюкала і згодом закинула поміж інші книжки, а нейтральну розмальовку із лісовими звірятами взагалі проігнорувала. Книжку, де були зібрані персонажі трьох мультиків («Хелло Кітті», «Маша і ведмідь» і «Лунтік») вона час від часу витягає, але вже із меншим ентузіазмом, ніж вище перелічені («Лунтіка» не дивимось, а «Машу з ведмедем» вже благополучно забули не без ініціативи батьків) .
    2. Незважаючи на те, що Софіїне рисування олівцем по папері поки що можна віддалено назвати повноцінним розмальовуванням (зараз 3 роки і майже 2 місяці), при моїй присутності поруч вона пихтить та зосереджено сопе, бачачи, як я старанно зафарбовую її улюблених конячок із іншої розмальовки – тобто вона собі розмальовує, а я собі, і потім ми показуємо один одному свої результати. Таке дійство триває приблизно півгодини. При чому психологи пишуть, що діти такого віку більше ніж 10 хвилин не здатні зосереджувати свою увагу над подібними заняттями. За таких поступових тренувань за якихось два місяці (які, зазвичай, проходять тоді, коли надворі дощ і надворі нереально гуляти) дитина вже набагато впевненіше заштриховує об’єкти у книжечках, при цьому все менше вилазячи за межі ознакованих типографією рисунків.
    3. Оскільки улюбленими темами у рисуванні залишились різнокольорові поні та гноми із диснеївської «Білосніжки», треба було якось далі розвивати мотивацію до цих образів, щоб не втратився інтерес. Знайти нові розмальовки із «My little pony» у львівських крамницях виявилося справжнім квестом – оббігавши пів міста, я плюнула і вирішила пошукати щастя в Інтернеті. Те, що знайшла, мені виявилось не зовсім адекватним за ціною; як виявилось, все, що пов’язане із цим популярним мультсеріалом, продається у двічі дорожче, ніж аналогічний товар. Паралельно із цим я знайшла у неті кілька десятків чорно-білих рисунків із поні, скачала їх та згодом роздрукувала на халявному принтері у чоловіка на роботі. Після цього, зібравши всі рисунки докупи, перешила їх на пружинку у одному із копі-центрів і вуаля – саморобна розмальовка із понями для Софійки готова ;-). Як результат – дитина вже тиждень по кілька годин на день просиджує над тими рисунками і її годі відірвати.

    Наразі ми найбільше любимо малювати звичайними олівцями по папері. На вихідних із саморобними розмальовками можемо просидіти по кілька годин. А починали ми як і більшість, із кідділендівського килимка Aqua Doodle.
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Де таке купити, здайте точку?)
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    там де канцтовари, на будь-якому ринку. Називаються "водяні розмальовки" [​IMG][​IMG]
     
  11. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    саме такі ми купили: подивіться по канцтоварних і книжкових магазинах.
     
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Замовила малому килимок для малювання водою, не знаю чи піде йому така забавка, сподіваюсь, що так, бо ручкою мазюкати обожнює :)

    класссс! Ще про такі не чула, треба спробувати!
     
  13. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Малювання для найменших

    Лук'ян малювати любить, але олівці не надто полюбляє, більше фарби - акварель, гуаш, пальчикові. Малює пензликом або а акварельному папері звичайного формату або на цупкому ватмані. Водяні розмальовки теж подобаються, але про малювання в межах ліній навіть не йдеться, сміливими мазками розмальовує всю розмальовку зо 5-10 хвилин, тому мені їх хіба пачками на гурт брати))
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А ми сьогодні малювали по ванній таким кольоровим милом від крайоли. Донечці сподобались. Купляли на розпродажі одну баночку за $1. Радості було море![​IMG]
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Перший раз чую таке, цікаво чи у нас можна таке купити?!)
     
  16. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А Миколай нам знайшов таку несподіванку "Малювання шнурочками"
    [​IMG]


    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    цікаво, а хтось бачив у нас таке мило?
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    щось схоже було колись в Ейвон, кольорова фарба, якою можна фарбувати ванну і митись. нам було цікаво парші рази...
    [​IMG][​IMG]
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    не зовсім для найменших, але....
    ми малюємо пальчиковими фарбами пензликом, пробували акварель і гуаш, але малому ніяк не подобається, що вони сухі і треба постійно умокати пензлик у воду, щоб вийшов гарний колір. Не хоче ними мазюкати.
    Сьогодні випадково біля себе купила польські фарби, по консистенції як сметана, кольори яскраві на папері, на відміну від пальчикових, сподобались малому дуже. Пише на них, що фарби такої консистенції, що дозволяють малювати без води.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    і нам Миколай таке знайшов)) крута штука) і малявці хоча ше й рано самій шнурувати але бачу інтерес є) покишо витягує шнурівку коли я шнурую)))
     
  20. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    аналогічно, ці шнурування добре впливають на розвиток дрібної моторики, а з часом дитина і сама навчиться шнурувати по контурах