Малювання для найменших

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 22 Травень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Малювання для найменших

    Нам на ДН подарували мольберт. Поки що Влада більше цікавить та сторона на яку магніти клеяться (маємо набір звірят магнітних).
    Крейду теж час від часу смокче і гризе, але іноді має натхнення і пробує щось там "малювати". Хоч більше любить принести мені крейду і дивитися що намалюю я, потім бере серветку і сам стирає мої "шедеври" :girl_crazy:
     
  2. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Я натрапила на дуже класну розмальовку для малої - Ти малюєш закорючки (розмальовки для маленьких геніїв). Суть розмальовки така, що дитина по листках буде калякати і воно буде точно в тему :)
    Приклад сторінки:
    [​IMG]
    Зараз лежить на бейбіблозі російському для скачування.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    В нас улюблені такі олівці. Ними дуже легко малювати дитині від року [​IMG]
     
  4. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Млжна ще малювати акварельними олівуями вони мякі, а потім за допомогою пензлика і води розтушовувати)) діткам буде цікаво
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Це в дитинстві були мої самі улюблені олівці, жаль що зараз дуже дорогі(
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших


    Ми свої купили за $2 в Америці. Невже в Україні набагато дорожчі вони?
     
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Купили такі, але наполовину коротші, і, мабуть, трохи грубші - безпечно для дитини. Мала в мене ще любить бігати з олівцями, а я все боюсь, щоб не наштрикнулась, а ці коротенькі, товстенькі і негострі. Трохи калякаємо ними по альбому і по зошитах.
    А ще маємо магнітну дошку для малювання із залізним чи то магнітним олівчиком. Тут я не боюся, що доця помалює ще десь крім дошки. :)
     
  8. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    теж минулого тижня купила Іллюсі такі олівці. 11 грн, до речі. правда, вже 2 зломав, коли ремонтував ними машину :)
     
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Звичайні багато не коштують, а саме такі як ваші - Крайола, я купувала 4 роки тому за 4,5 у.о. Але для однорічної дитини саме то - якщо з"їсть, то не страшно!:girl_crazy:

    ---------- Додано в 08:03 ---------- Попередній допис був написаний в 08:02 ----------

     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Моя шось путаю, але ще як була менша, бачила їх в районі 300 грн набір...може путаю?!)
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Малювання для найменших

    моя малює фломастерами чи звичайними олівцями. малює по альбомі, а деколи, як має велике натхнення, то і по столі, по колготах собі, по животі...:girl_crazy: хочу якраз "кретки" їй купити, бо боюся гострих олівців, щоб собі чого не зробила.
    маємо килимок+водяний маркер. то це не так цікаво як олівцем малювати, а особливо татковим робочим)))
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

     
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А в мене мала взагалі розмальовувати,вона взагалі нк любить мавати в чомусь обмежчому,дехто мені взагалі говорив що це дуже погано(((

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми маємо вже першу картину на дверях (добре що можна витерти), дальше, напевне, будуть шедеври на стінах:) Тепер малюємо в кріслі для годування. Давала пальчикові фарби, то не зацінив.
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А ми їмо все, а не малюємо) Тому навіть і незнаю чи варто якісь фарби, олівці купляти?!)
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    зараз ми найбільше любимо малювати пальчиковими фарбами, але не пальцями, як раніше, а ватною паличкою...пензлика не хоче брати.

    варто))) пальчикові фарби, фартушок величезний або голу посадити, покласти перед нею величезний папір і вперед. Їй буде цікаво на дотик спробувати щось нове. Спочатку покажіть самі, як треба. Спочатку навіть вона може одразу витерти брудний пальчик об себе)), потім буде сама вся у фарбі, стілець, мама і всі хто є вдома)))
    маю таку знимку - малювали і дуріли [​IMG][​IMG]
     
  17. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ой клас, будем пробувати)
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    В нас найбільш ходовими є пальчикові і акварельні фарби, олівцями не дуже любить. А оці Крайола, то кусає кожного разу як даю, я, якщо чесно, теж з дитинства їх не дуже люблю, не переношу їх запаху. Водяний коврик обмалювала ручкою:connie_pull-pigtail.
    Нам в неділю подарували ось такий мульти-проектор, то дуже любить роздивлятися картинки, але малювати ще не пробувала.[​IMG]
     
  19. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми сьогодні купили перші фломастери і спробували малювати (правда 1 раз фломастер на папір, другий раз до ротика :))
     
  20. Настік

    Настік New Member

    Відповідь: Малювання для найменших


    Напишіть будь ласка де ви їх купували?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk