Малювання для найменших

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 22 Травень 2010.

  1. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Нам подарували на рік пальчикові фарби "Рожевий слон" мала була в захваті ними можна малювати і на папері і по кахлю у ванній добре. З усього змиваються і на смак гірки один раз спробувала другий раз не захотіла. А на два рочки ми купили дошку для малювання тепер улюблене: маркери водяні і крейда, а головне намалювала, постирала і так поки не змучиться зовсім. Потім сяде і дивиться на свій твір....
     
  2. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    а чи реально потім такі фарби відмити\відіпрати?
    і ще може хтось знає як змішати зелений і синій кольори? Але з реальних продуктів, а не барвників?
     
  3. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    [​IMG]
    Наш перший мольберт.
    Щоб мало не показалося :)
     
  4. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми купили сину набір для малювання водою,оце справді кльово :-D, нічого не обмастиш і малюй-не хочу :) правда малюнки зникають швидко і я думаю старшій дитині шкода було б,але поки ми маленькі і малюєм всякі кривульки,то нічого
    взагалі маму з татом поперло ще більше,ніж малого :)
    а взагалі,ми вже давно малюєм,зараз нам рік і 5міс,то все більш і більш зацікавлюється,бо раніше більше всі мальовадла по хаті літали,а зараз може довше посидіти,подивитись,як мама звірят малює,машинки,сам каляки-маляки помалювати :)
     
  5. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми щось схоже колись купили- коли мала була річна- такі пазли, а до них олівець. В олівець наливалася водичка і мала вчилась малювати перші малюночки. А по боках тих пазлів ще й фігурки(як трафарет) були- різні звірята, зірочки і таке інше.. Гарна забавка і ручки чисті завжди. Водичка швиденько висихала і малюночки зникали. Можна було починати знову вимальовувати. А тепер ми свої шедеври простими акварельками вимальовуємо, пензликом. Колись пробували пальчиковими фарбами, але щось пальчиками малювати моїй ляльці не подобалось. Тепер з тих пазлів зробили кубик-рубик, стоїть біля ліжечка, як приліжкова тумба.
     
  6. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Малювання пальчиками для малят

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    А де таке купити можна?
    Ми наразі малюємо пальчиковими фарбами і маємо килимок для малювання водою. Фарби нам більше подобаються, все таке кольорове...диван, килим...
     
  8. Valeria

    Valeria New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    "Знайка" біля Стрийського базару, трохи вище як до парку, "Будинок іграшок" на Південному, коло піраміди.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Мій брат теж любив вееликі аркуші - А1 йому купляли.....але він страшно любив насичені кольори, які потім пасочками змішував..)))
     
  10. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Діткам дуже корисно малювати влітку паличкою (пальчиками) на пісочку чи на землі, а взимку - на сніжку. Також цікаво малювати кульковою непрацюючою ручкою по фользі.)
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Малювання для найменших

    А я Яринці варила манку, зафарбовувала варенням, розмащувала на тарілці (великій і пласкій) і та вона малювала. То найбезпечніша "фарба", яку можна навіть їсти :)
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    як звідки
    часто нереально, особливо буряк((, хоча кращого і більш природнього не придумаєш точно
    ми малюєм на мольберті крейдою, з другої сторони маркерами - фломастерами, в альбомі за столиком олівцями (грубими, дерев'яними), і на ватманах на підлозі фарбами, пальчиковими, гуашшю, крайолівськими фломастерами, а ще так нічо дитина любила малювати по плитці над ванною пальчиковини фарбами (класно, бо все змивається і цікаво)
     
  13. talja

    talja Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Мій художник малий три роки малювати не хотів а тепер у нього натхнення, встигай фарби і папір купувати! Вже маємо велику стопку малюнків, ще й сам собі методи шукає - малює фарбою, а розтягує тканиною, виходить так непогано. А ще малюємо на подвір'ї всім що під руками, в тому числі цеглою! Нещодавно малий знайшов на подвір'ї кісточку більшу таку і каже до мене що буде фарбувати, набрав води, і давай малювати по гаражі, машині... Я чомусь до такого не додумалась, на вулиці тепло то малюнки швидко висихають і завжди є де малювати!
     
  14. Valeria

    Valeria New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Моя хоч фарби та фломастери не облизує, проте був період, коли вона малювала виключно на стінах. Причому починала з альбому і плавно (частіше коли я відходила) переходила на стіну. Як ми тільки з цим не боролися ( просили, сварили), нічого не допомагало. Само пройшло. А стіни всеодно треба перекатувати!!!
     
  15. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    моє дітьо малювало в неділо малюночок Миколая. Так от-вже третій день не маю спокою з тими фарбами-натхнення у нас прийшло шалене. Тільки встигай фарби витискати і папір перекидати у альбомі.
    А от з фломастерами ми не дружимо-беремо до рота. А пластиліном меблі і підлогу заліплюємо.
     
  16. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    нам недавно подарували пальчикові фарби, радості в доці були повні штани, а мамі прання і миття)))
     
    Останнє редагування модератором: 15 Грудень 2012
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Малювання для найменших

    Малий розмалював фломастерами постіль , паркетну дошку, тумбочку ну і себе (постіль, видно, найбільше сподобалась):khomyak: Це поки я посуд мила:girl_crazy:
     
  18. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Ми купиили пальчикові фарби мала від них в захваті,а ще купили масляні олівці,дуже класна штука ці олівці.Недавно я купила малій розмальовку яка мене заінтригувала ,берете пензлик без фарби просто змочуєте його в звичайній воді і малюєте,в розмальовці є точки це і є фарба,це єдині розмальовки,які мала любить розмальовувати в 2 роки.
     
  19. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    Хочу придбати коврик для малювання водою - можливо і малому сподобається, бо вже ручкою малює по журналах, газетах.
    Ще думаю про мольберт, але напевно то, ще зарано.
    Хто і як ще малює з дітками віку від 1 рочку?
     
  20. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Малювання для найменших

    У мене від старшої доці мольберт є, то на днях синуля спробував малювати, але не довго, йому більше подобається смоктати і гризти крейду:girl_crazy: То гарна річ,але в нашому випадку від 2-х років)))
    А от Irysochka мені пригадала, що і у нас є вже схований коврик для малювання водяним фломастером, треба дістати))) Але, догадуюсь, що і той фломастер більше пригодиться, щоб смоктати)))