Маленька чорна сукня

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем labisqwee, 11 Вересень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    а я думаю навпаки, треба невеликі груди, бо великі будуть вивалюватись.Головне щоб була підкладка і кісточки, тоді платтячко буде триматись люкс і вигляд робити гарний.
    я шила навесні платтячко такого типу до подруги на весілля, трималось добре,хоч груди невеликі
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Ой. я так розглядала таких гарнючих дівчат, що Савіка побачила з третього разу на цій гілці)))))
     
  3. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    згідна, ось Енн Хетеуей як класно виглядає
    [​IMG]
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    [​IMG] мені таке сподобалось
     
  5. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Показалась би, але, як на зло, не маю жодної фоти в тій сукенці :sad: Зроблю - покажу :)
     
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    [​IMG] [​IMG] джерело
     
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    А ось моя маленька чорна сукня, нарешті була можливість познимкуватися:
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    а це моє литтл_блек_дрес) знимка з корпоративу - не мала часу забрати фон)
    [​IMG]
     
  9. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Моя little black dress. Шкода тільки пошита нашвидкоруч, як для себе:girl_smile:
    [​IMG]
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Недавно бачила в магазині дуже гарну маленьку чорну сукню, думала купити, правда не пригадала хто в мене з знайомих носить 2-ій гамериканьский розмір.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Нарешті і я купила собі, дуже строгу LBD :) як тільки буде нагода то виставлю знимки!
     
  12. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Вікторія Бекхем взагалі дуже гарно одягається. Добре, що зараз вона хоч не співає:)
     
  13. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Найди свой фасон маленького черного платья!
    Маленькое черное платье может быть разным и подчеркнуть твою индивидуальность. Какой ты хочешь быть – женственной, сексуальной или девушкой в стиле ретро?

    Сексуальное
    Jennifer Aniston знает, что скрывать идеальное тело – это преступление, поэтому выбирает LBD Balenciaga. Мини-платье с глубоким декольте оставляет место для воображения.
    [​IMG]
    Charlize Theron решила оголить спину в платье от Narciso Rodriguez. Gwyneth Paltrow не из стеснительных, и показывает свою фигуру в кружевном LBD Stella McCartney.

    Романтическое
    Rachel Bilson демонстрирует изысканный образ в черном платье Chanel с каскадом рюш и оборок.
    [​IMG]
    Natalie Portman чрезвычайно женственна в платье Rodarte с кружевом. Сексуальная Eva Mendes раскрывает свою скромною сторону в LBD Giambattista Valli, образ завершает белый атласный бант.

    Изысканное
    Когда Angelina Jolie возвращалась на красную дорожку после родов, она появилась в классическом кашемировом наряде Versace.
    [​IMG]
    Renee Zellweger позирует в облегающем наряде Carolina Herrera с расклешенным рукавом. Актриса Liv Tyler подчеркнула талию в платье-футляре с поясом Dior. Скромное декольте делает это LBD подходящим как для дня, так и для вечера.

    Ретро
    Cate Blanchett – сама женственность в миди-платье Armani Prive. Глубокий вырез и драпировка на талии напоминают силуэт из прошлых десятилетий.
    [​IMG]
    Diane Kruger напоминает красавицу из 50-х в LBD Christian Dior Couture. Пояс делает акцент на тонкой талии и подчеркивает пышную юбку. Selma Blair сделала правильный выбор в пользу платья Fendi длинной до колена – длинное платье перегрузило б ее миниатюрную фигуру.

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Мені дуже сподобалось плаття, в якому Рене Зельвегер.
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    а в мене така, я від неї в захваті!

    [​IMG]
     
  16. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    І в мене є маленька чорна сукенка - але за три роки я її спромоглась вдягнути рази 3 - не більше. Хочу вже нову - а з тою що робити?
     
  17. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    прикупила 2 тижні тому ще одну чорну маленьку сукню. тепер вже три. люблю я чорний колір однако)
     
  18. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    дівчатка, давайте фото:girl_wink:

    я зараз в пошуках маленької чорної сукні
    напевно буду шити
     
  19. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    і я в пошуках)))шукаю фасон, який би мені сподобавсяв першу чергу, пасував би до моєї хм.. талії, і можна було б це все у когось ще й пошити, якщо не знайду в магазинах готової.викладайте фотки своїх суконь,дівчата:girl_yes2:
    в барахолку несіть)))
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    о, а я на випускний одягла цю сукню

    [​IMG]

    а ще в пошуках такої :girl_in_dreams:

    [​IMG]