Маленька чорна сукня

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем labisqwee, 11 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    погоджуся з Богданкою. Одрі -Олесі сукня то як на мене найбільше відповідає цьому значенню.
    не може бути свого побачення на сукну малу і чорну - бо це каласика, витонченість і елегантність, а отже, без зайвих мережив, рюшечок, буфиків, і т.д. чого валом в першому пості. сукня - без усіх цих додатків повинна робитиз вас королеву - саме за рахунок ідеальної посадки на вашу фігуру, тканини та мінімуму аксесуарів.
    ось таке моє бачення.
    а це каже ВІКІПЕДІЯ -
    Маленькое чёрное платье придумала в 1926 году Коко Шанель в память о погибшем возлюбленном. До того момента чёрный цвет, ассоциировавшийся с трауром, не пользовался успехом, но с приходом маленького чёрного платья стал весьма популярен. Платье, созданное Шанель, прикрывало колени, поскольку она считала колени самой некрасивой частью женского тела. Его также отличали простой полукруглый вырез, длинные узкие рукава и отсутствие излишеств, таких как бахрома, пуговицы, оборки. Позволить себе маленькое чёрное платье могла любая женщина, даже с довольно невысоким доходом. Ведь имея одно такое платье, можно было с помощью аксессуаров создать множество комбинаций, и каждый раз выглядеть по-разному.

    звичайно сьогодні стиль змінився, але все таки...
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    А я, виходить, не маю такої, бо маю лише одну чорну і то з цяцьками і вона не класична..треба купити!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    А Ви перегляньте його ще раз уважніше, всього 5 із 40 суконь підпадають під Ваш опис. Я створила тему не з метою показати комусь, якою повинна бути маленька чорна сукня, а лише привернути увагу до предмету, бо цікаво побачити, як носять LBD форумчанки, а ще вважаю різноманітні "обігрування" теми чорної сукні настільки ж цікавими, як і класичний варіант.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    а я б хотіла щось таке мати у свому гардеробі....
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    я чемно написала у своєму пості НА МОЮ ДУМКУ такою є класика. тому що заголовок теми свідчить саме про класику. але тим не менше - кожному своє. і комусь і в довжелезна в підлогу сукня пасує і інші варіанти.
    я висловила свою думку на задану в заголовку тему.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Як на мене маленька чорна сукня, це насамперед простота, бо за задумом Коко Шанель , повинна підкреслювати індивідуальність жінки, показувати жінку в сукні а не сукню на жінці. Хіба ні?
    На фоті в Різ видно коліна і плечі це не зовсім шанелівські стандарти але плаття доволі гарно підкреслює її вроду.
    URL=http://www.radikal.ru][​IMG][/URL]
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    маю одну, яка відповідає моєму розумінню маленької і чорненької. Проста до неможливості, але як одягаю її - то така сексі, шо капець, хоч там ні вирізу глибокого нема і довжина до середини коліна.

    Але вважаю, що зараз занадто захоплюються чорними сукнями. В журналах як не репортаж з якоїсь вечірки чи заходу то 80% жінок в чорних сукнях. Ще на весіллі в моєї подружки із 50 жінок тільки 4 було не в чорному - молода, її мама, мама нареченого і я :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    О! Мені дуже подобаються гарнюні чорні сукні! Проблема в тому, що вони мені, ну ЗОВСІМ не пасують! Правда-правда. Вроді і шкіра світла, і волосся. Навіть продавці в магазинах спочатку пропонують, а як одягну, то кажуть - беріть краще щось яскравіше:girl_haha:
    І що тут скажеш?
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    просто, але вишукано
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    і у мене є:shy::shy: ...я в ній на форумівці в Олми була...:shy:
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Вимагаю фото в студію!
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Я сьогодні була в магазині то гарного крою чорних суконь не було, були якісь всі з жабо довкола горловини... якось то не клеїлось. Хоча жабо дуже естетичне і дизайнерське не простяцьке.
    Зате була одна просто чудна біла сукня. Такий класичний і строгий стиль, що я закохалась. Жаль розмір не мій.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Відповідь: Маленька чорна сукня

    Довго шукаю ТАКУ сукню. Є багато всякого, але саме ту важко знайти. Кілька днів на-зад побачила на манекені. Чорну класичну футляр. Я відчула моє!!!! Загнала в магазин. Вдягнула. Лягло по фігурі ідеально. В мене аж слинка потекла :girl_tender:. Я на ціну глянула…… а там ….2700гр:girl_cray::confused:. В мене на разі немає можливості викласти таку суму за сукню . Я пооблизу-валась і пішла розчарована додому. Блін….Я так її хочу.
    Шолі піти мужу сказати нехай боїться :scare::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    як приклад того,що чорний колір-то колір елегантності.одна і та сама сукня-різні кольори...правда чорне файніше?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    візміть кравчиню хорошу відведіть її за руку в той магазин хай добре роздивиться і пошиє вам таку ж за принаймі тризначну суму :)

    таки файніше
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Дуже-дуже люблю чорні сукні, маю одну-типу коктейльну на бретельках з камінців. Шкода фотка тільки з мужом збоку:girl_crazy:
    Тай взагалі чорний одяг то моя слабкість:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    а як вам такі чорненькі суконки????
    до речі зовсім недорого і можна замовити з каталогу ОТТО,тіко ьненаю як в україну доставка.хтось замовляв шось в ОТТО?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    В мене є одна чорна сукня, трохи з білим і ще одна, нещодавно куплена. В ній ходила на весілля в суботу. Правда, в моє уявлення маленької чорної сукні воно не вписується. ну але все ж:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 30
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    Ці сукні напевно вже більш -менш схожі на ""Маленьку чорну сукню""в її "класичному Шанелівському значенні"
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  20. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Маленька чорна сукня

    На деяких фото видно, що LBD краще не одягати з чорними колготками:) Але то, напевно, в сусідню тему.
     
    • Подобається Подобається x 1