Майстерня писанкарства

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Tsokotukha, 17 Березень 2011.

  1. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Коротко - то просто мега класно, що є така Софія , яка все організувала, показала, навчила і дала так "релакснути"....Реально, то якийсь "магічний процес":) і магічний вечір...
    Просто велике дякі, за таку можливість:girl_in_love:

    Писанкарка з мене нікудишня (потім фото покажу:girl_nea:), але процес мені сподобався:) Зате в нас є тааакі таланти, ого-го (особливо дітки),такі усілякі красоти зробили (де ваші фото??)

    Ну і дякі усім за вечір:girl_in_love:Було приємно бути з вами в компанії:)

    П.С. Муж мене хвалив, казав, що в мене талант:girl_crazy:
    П.С.С. Аааа, забула -ХОЧУ ЩЕ.....
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    kvVItKA, MUCHACHA то якось несурйозно!!! ААА-ооо-супер-пупер-кльово-було, то добре, а де фотодокази ваших робіт, де? Напевно лялякали а не яйка малювали? Яйця в студію!!!!!
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    "ти не повереш" але ми направду малювали, а не лялякали, не те,що з тобою в фотошколі :girl_cool:
    мої фото ввечері мають бути, бо ще не пообтирала
     
  4. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Вчора вже було трохи пізно дописувати тут і подякувати в першу чергу Софії за такий чудовий МК,а також всім дівчатам і хлоп"ятам)))Ми приїхали з малим додому, він казав, що буде татка вчити писанки малювати:girl_claping:
    Скажу вам - я вперше в житті малювала писанку вручну отим писачком з воском та парафіном :girl_blush2:, дуже цікаво і справді це описати важко, треба спробувати :girl_yes2:.Результатом похвалюся аж завтра, але як доказ, що ми там "байдики не били" виставлю кілька фоток)))(нехай пробачать ті, хто в кадр не ввійшов, або не хотів ввійти :o)
    Мучача з Квіткою))[​IMG]
    Попелюшка з Юльчиком[​IMG]
    Алго [​IMG]
    моє "чудо" і їсть і малює [​IMG]
    Іриска [​IMG]
    Дуже задоволена , що пішла і маю поняття, що це таке, і маю бажання купити такий писачок і малювати писанки ще не раз :girl_curtsey:
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2011
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    ггг, я рукавицю, в якій тримала яйце теж підпалювала кілька разів і гасила:girl_crazy:
    ось наші з Ігорчиком дві писаночки(одне яйце він розбив ще в майстерні)
    [​IMG][​IMG]
     
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    І я хочу подякувати Софії за такий чудовий МК, за гарний настрій і за стільки позитивних емоцій:) Так, як я писанкувала вперше, для мене це було дуже захоплююче, шкода, що час таки швидко минув. А про заспокійливий ефект тут вже писали:)
    Юльчик не просто задоволений, він щасливий, йому дуже сподобався сам процес, вдома вже другий день сидить біля своїх писаночок і усім розповідає, як він їх малював. Обіцяв татка навчити малювати, та ще й в маршрутці розповідав з таким захопленням і такою гордістю, що він був на такому МК, що всі люди слухали його і мене перепитували, де ж таке проводили:girl_haha:
    Також окреме дякую усім за вечір, за гарну атмосферу, було приємно познайомитися з вами. І окреме дякуємо Ігорчику:)
    Фото вже ввечері виставлю.
    Ще раз дякуємо за таку можливість:girl_in_love:
     
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    ось доказ того,що я малювала:girl_blush2: до обтирання і після:
    [​IMG][​IMG]
    варто зазначити,що я суттєво запізнилася, потім розглядала книжку в пошуках взору, коли обрала то почала малювати і "забила" на той взір, ну бо писачок розгулявся:girl_crazy:, в результаті: 1-ша писанка,якась зимова вийшла, пів ідеї "списала" з книжки:); 2-га "сердечко-завитушна",як похвалила Цокотуха-творча ну і 3-тя (ага-ага, я 3 намалювала:girl_dance:) "моя" не могла я піти квітки не намалювавши:) квітка вийшла патріотична:)
    авторські ближче:
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Понадивлялась, поначитувалась, потішилась, позаздрила:)) І за це все вам отаке:
    http://www.youtube.com/watch?v=8U7cGBm4hxk&feature=player_embedded
    Здалось би, звичайно, сюди фото ваших виторів повставляти, але я не годна)))

    П.С. Цілий вечір слухаю нині ту пісеньку))
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2011
  12. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Обіцяні фото писанок:)
    [​IMG]
    Ця писаночка розмальована Юльчиком, яку він називає "Зоряне небо":girl_in_love:
    [​IMG]
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Дожилась накінець до фото)))
    [​IMG] [​IMG]
    Файні олені вийшли :girl_wink: трохи на козликів охожі,але то олені!!!
     
  14. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  15. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Ще раз вирішила подякувати Вам Софіє за творчий підхід у всьому, що ви робите!!! Велике дякую за свою доньку і за ваші сюрпризи!!!