Майстерня писанкарства

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Tsokotukha, 17 Березень 2011.

  1. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    так, Софіє, дякую
    чекаю повідомлення
    Моя Софія мені все сюрприз підкине)
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Дівчатка,хто був вчора, покажіть свої роботи,пліііізззз:)....Мене цікавість розпирає...:girl_crazy:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    прииииивііііттт! :preved:
    Я почну спочтаку і подякую Софії за чудовий МК. Час сплинув дуже швидко. Я б ще малювала :)
    Ще забула вчора похвалити оновлення іміджу нашого Майстра-супер-пупер!

    Компанія теж видалася нівроку. Заздріть всі - ми бачили як танцює Фіяна :dance2:.
    Ну і окремі комплімани діткам-всі такі солоденькі.

    Я свої писаночки може покажу завтра. Спробую зазнимкувати на знимкар, бо телефоном дуже зле виходить-ніц не можна роздивитисі :sad:.

    Вчора, як тільки до хати зайшла, зразу погнала віск обтирати. Файні вийшли яйка :)

    І окреме дякую Натусі за швидку і комфортну доставку додому!
    вже кілька разів ганяла сюди дивитися на те творіння! Піднімає настрій :girl_smile:
     
  5. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Аналогічно,так процес затягнув,що,якби не треба було заокруглятися,моя писанка з квітами мала би ще більше кольорів:)
    Заздрю...Бо була і не бачила.....:ninja: Я взагалі мало що бачила,така була зосереджена :wacko1::biggrin:
    Наздоров'ячко,нам всеодно по дорозі:)
    І мені настрій піднімає,особливо коли вона всім нею хвалиться,така геніальна робота:girl_haha:Ще раз дякую Цокотушці за стільки позитивних емоцій!!!:girl_in_love::girl_in_love:
     
  6. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Такс, я також там і писанкарством займалась..........це супер...компані класна....і взагалі задоволена, словами не передати, рада була всіх бачити Софії величезна дякую за приємне проведення вечору, таке враження, що попала в майстреню щастя, радості, тепла і любові. А час дійсно рікою пливе. Яйко я своє випорожнила, фото потім
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Написати, що мені просто сподобалось це не написати нічого! Сподобалось страшенно - така класна була атмосфера, півтори години пройшли як 20 хв, а настрій після такої роботи був якийсь піднесений, ніби відпочила.
    Ярка мене взагалі здивувала - весь час чемно сиділа і малювала, вкінці правда трохи розійшлась.
    Величезне спасибі Цокотусі за таку колосальну працю, особливо за терпіння до моєї Ярки, яка намагалася запхати своє яйце без черги до фарби.
    І Фіяні, що запропонувала нам піти! А ще всім дівчаткам за приємну компанію!
    Наші роботи:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    На прохання форумлянки ЛЕЛЕКИ виставляю фото її робіт.
    Оцініть яка краса!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Покажу погані фотки файних яйок :)
    [​IMG][​IMG]
    без опису не обійтися:
    синє з білими листочками і червоними квіточками та червоне в білі рисочки :)
    першим було вистраждане червоне, синє "знесла" розмалювала за хвилин 15 :) :girl_dance:
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    а ось наші з донечкою кумедні барвисті творіння (знимки різних боків) -

    [​IMG][​IMG]

    Софіє, щиро дякуємо за теплий душевний вечір і за чудовий і дуже зрозумілий для початківців МК :girl_in_love:
    З нетерпінням чекаю нового післявеликоднього графіку МК з вовни :girl_wink:

    усім посиденькам великим і маленьким дякую за дужжже приємну компанію :kiss:
     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    щиро дякую усім за пришпильні коментарі в карму :girl_crazy:

    синя писанка - мого авторства, намагалась зобразити сонечко (оті двоколірні промінчики нагорі), рибки, мушлі-квіточки, хвильки, а чорні цяточки - мали б за моїм задумом передати пісок на морському дні)))
    чорний ефект досягається внаслідок того, що писанку після фарбування в одному кольорі (в даному випадку в помаранчевому), я не у всіх місцях ретельно обтирала і вже замочившись у синій колір, ті "необтерті до кінця" місця стали такими чорненькими.
    Цокотушка казала, що вона так також інколи робить :girl_yes:

    і ще мушу сказати, що писанкарство - надзвичайно заспокоює, умиротворює і це загалом чудове духовне заняття в часі Великого Посту.

    і ще похвалю свою донечку - вона писанку (на фото верхня) малювала сама одразу писачком без попереднього нанесення малюнку олівчиком, терпляче виводила лінії більше 2-ох годин (і це з її непосидючим характером), заняття її так захопило, що на цей вівторок у нас вже запланований вечір малювання писанок вдома :girl_curtsey:

    Софіє, ще раз дякую за неоціненну науку :girl_in_love: сподіваюсь наші наступні сімейні спроби будуть ще вдалішими та акуратнішими...
     
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Моє писанкарство
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Софіє,завтра все без змін?
     
  14. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Дівчатка, я вже майже "віддихалась" від своїх "коломийок" із здоров"ям, то ж завтра з приємністю проведу наші четверті та останні, цього року, писанкові посиденьки.
    Завтра ми писанкуватимемо в такому товаристві:
    Віка (Kvitneva), Попелюшка з сином, Натка75 з Ігорчиком, Оля (algo), die Sonne з сином, laposka, kVItKA, Іскра, Іриска та MUCHACHA
    (Олю, вибач, забула). Богданко, про Тебе пам"ятаю, але дам знати завтра.
    Дівчатка, усіх Вас дуже прошу мене вибачити, та приходити завтра на 18.15. Змушена затриматись на роботі, то ж, як завжди за 15 хв. до нашої зустрічі бути, нажаль, не зможу.
    Якщо у когось із Вас кардинально зміняться плани чи можливості, дуже прошу дати знати до 13.00, оскільки ще є бажаючі-чекаючі форумлянки. Дякую.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2011
  15. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    урааааа! я маю вже фотозвітик
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ой, я така довольна!!! дуже мені сподобалось, така чудова атмосфера, так само як у колі сім"ї:girl_in_love: всі дівчата такі приємні, а їх діточки просто чудові)))) малювалось весело, так як перше яйко сі роздусило((( але то нічого, маю мега натхнення провести сеанс малювання писанок вдома! Низький уклін і величезне ДЯКУЮ Софійці, Ви молодчиночка!!!!!
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    І я дома.було чудесно!!хлопці такі чемні писанкарі!свої витвори покажу завтра або післязавтра.залежно коли закінчу.я певне всіх дістала своїми оленями на писанці ))
     
  17. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Показую свою писанку:girl_smile:. Смішненька і зовсім не хотіла фотографіватись. Я чомусь була впевнена, що треба принести варене яйце, виявилось навпаки:girl_crazy:
    [​IMG][​IMG]
    Дякую Цокотусі за суперський мастер клас, мені дуже сподобалось. Софія позитивна, щира, відкрита жінка.
    Прийшла додому радісна і з синіми пальцями;)
    Біля мене сиділа Квіточка така веселуха, дуже мені мою подругу нагадує, я сиділа і хіхотала
    Оля алго такий солодкий пузатик, і так профісійно фарбувала писанки, видно, що це не перший раз:girl_curtsey:
    Хлопчики форумлянок були такі чемні і терплячі, молодці.
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    мій допис мав бути перший! я писала-писала, а потім пішла вкладати малого і заснула:) Приходжу, а тут і фотозвітики вже є, ух,дівчата. Але оскільки я так довго писала, то читайте:girl_crazy:
    Я така "захоплена" , ага:girl_dance:, позитивні емоції мене захопили і тримають досі. Зізнаюсь, що досить скептично до писанкарства ставилась,не знаю чому. Пригадую, що Фіяна запропонувала піти на мк, на що я відповіла:"ще там мене не було, неа, то не моє" І як я зараз тішусь, що передумала і вирішила спробувати! То такий магічний процес. Мій писачок спочатку не хотів ніц малювати, але коли "розгулявся" то його годі було втримати:girl_haha:
    Дуже дякую за гарний вечір,приємну атмосферу, таку трохи таємничу і дуже душевну,спокійну (мені в такому спокої аж не звично ггг), ото мої сусідки lapocka і MUCHACHA натерпілись мабуть від мого бубоніння:) Алго такий гарнюній вже пузатік:girl_tender:,Попелюшка з сином, Натка75 з Ігорчиком дуже потішні:) Найбільше дякую Софії, Ви великий молодець,самі красу творите і інших залучаєте, низький уклін:girl_yes2:
    Мій фотозвіт буде сподіваюсь завтра, бо ще досі писаночки не обтерла:)
    І ще, йшла по вулиці з таким задоволеним фейсом ,що зі мною симпатичний мужчина познайомитись хотів, то ж треба, вже й не пам"ятаю коли б я сама по вулиці йшла і тут на тобі:girl_cool: Ото відчуття безтурботності мене переповнювало, знав би він, що в мене муж, дитьо і три сирих яйця в маленькій сумочці:girl_haha:
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Читаю вас та облизуюсь...
    Софіє можна записатись на наступний рік?
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Софійка, мушу просити в тебе вибачення, але ми просто закрутилися (прибираннями і шкільними буднями) :ed4d70def841dc74b57 і забули:girl_impossible:, Олежик почав ходити в Церкву на бісер і усі його вечори тепер там, а я лише пізно ввечері згадала про те, що ми записані і мали бути:girl_devil:. Розумію, що хтось через нас не потрапив, ще раз прошу вибачення, дуже закрутилися і забули, а так чекали....:sad: