Майстерня писанкарства

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Tsokotukha, 17 Березень 2011.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  2. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Я також приєднуюсь до дівчат які дякують за арт- терапію!!! Писання писанки це море позитиву!!!! Таке захоплююче дійство, а ще й коли в такій великій і чудовій компанії :girl_in_love: Мені дуже, дуже, при дуже сподобалось :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: (підбиваю коліжанок покупляти писачки і за роботу )))))
    Найбільше позитивно те, що дівчата поприходили з дітками, які так гарно писали писаночки :girl_claping:.
    Виставляю свою писаночку:
    до обтирання (мені вона більше подобається :girl_in_dreams: )
    [​IMG][​IMG]
    І після обтирання:
    [​IMG][​IMG]
    Софійка, дякую тобі за такий чудовий навик!!! Ти мене запалила писанкарством :girl_in_love:. Як тільки буде змога одразу іду за писачком і фарбами (тут має бути смайлик, що малює писанки))))
    А ще окреме дякую за знайомство з п. Марією, яка так чудово розказувала про писанки, та й взагалі про народні символи.
    Дякую, дякую, дякую, дякую )))))))))))).
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Софійка, дякую за такий чудовий урок !
    Мені та Юстинці дуже сподобалось, вже дорогою додому, вона мене розпитувала, коли будемо вдома писанки писати. Дівчатка, направду, то таке приємне заняття. Компанія зібралась файна і дуже талановита. Спочатку я не знала, що б то таке намалювати і все підглядала у кого б " списати" :smile:. Але, коли Софійка почала заохочувати діток до роботи цукерками, то і у мене відразу з"явилось натхнення :nyam2:.
    Ось наші з Юстинкою творіння. Навіть не питайте де чия :girl_haha:, я вже забула.
    [​IMG]
    Маємо халепу, трішки Юстинкина писанка тріснула, тому не вдалося її ретельно обтерти .
     
  4. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    не пройшло і півроку :girl_blush2: викладаю і я свої писанки, які ми з синочком зробили, вже обтерті від воску.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. окса

    окса Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    І ще трошки фото з МК
    javirka, Ганнуся та пані Марія Іванишин
    [​IMG][​IMG]
    irushka з Катрусею
    [​IMG]
    Надійка, Alexx, Тарасик, OxankaF та Карапуз з Юстинкою
    [​IMG]
    Надійка з Кусею у творчому процесі
    [​IMG]
    Карапуз з Юстинкою :girl_curtsey:
    [​IMG]
    "А Матвійкові писачка не дали? Де мій писачок?
    "[​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 4 Квітень 2011
  6. окса

    окса Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Це роботи п.Марії Іванишин - знаної львівської писанкарки, яка у 2006р. видала друком посібник з писанкарства "По білому яйці воскові взори".
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    А це вже роботи форумлянок-до зняття воску
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Ще раз величезне СПАСИБІ Софії т за чудову ідею і прекрасний вечір
     
    Останнє редагування модератором: 4 Квітень 2011
  7. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Софія запишіть мене будь ласка на 05,04 або 12,04, надіюсь знайдеться місце. Дуже хочу навчитись писати такі красиві писанки:girl_tender:
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Яка гарна ідея! Софія, молодець! Ми з Олежиком мали б величезне бажання приєднатися до вас у вівторок 5.04., якщо для нас ще знайдеться місце.
     
  9. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  10. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  11. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Привіт, усім:) А особливо Цокотусі, що так гостинно всі запрошує на МК:girl_smile:
    Я з радістю приєдналась би до вашого малювання писанок, якщо буде така можливість, тобто вільне місце.
    Але маю одну проблемку, пару до 19.30, то не можу сказати чи вона відбудеться, а в нас всяке буває.
    Чи можна попросити Ваш номер телефону в ПП, щоб уточнити про вільні місця в день МК.
    Дякую:girl_smile:

    Д.С. Маю деякі навики, а також писачок і віск.
    Можу і свічечку свою захопити.
    Просто писала ще в школі, боюсь що розівчилась.
     
  12. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Шалений був минулий тиждень. Нарешті добралась до компутера.
    Отож за порядком.

    Минулого вівторка (29.03) на писанковій зустрічі мали дуже цікаву та авторитетну гостю - п.Марію Іванишин, яка дуже влучно доповнила наш МК й поділилась вланим практичним досвітом та науковими дослідженнями символіки писанки і регіональних особливостей колориту.
    Усім дівчаткам дуже вдячна за приємну атмосферу. Ну але, от люблю я працювати з дітками. Катруся, Вікуся, Юстинка та Тарасик (дорослі не гнівайтесь) були НАЙКРАЩІ, а писанки понаписували просто БОМБЕЗНІ!!! :girl_in_love: :kiss: Ну а Матвійко взагалі був поза конкуренцією, ще трошки і у нього буде свій писачок ;)

    Цього тиждня (05.04) чекаємо: Натусю з Настею, Імель, Орман, Фіяну з донечкою, Олю-Льолю з Яринкою, Богданку, Квітку, Панадолку з маленьким чудом, Сімону. Надалі два місця залишаються за господарями приміщення. Отож, нашу групу сформовано у повному складі.

    Мушу зазначити, що про різні форсмажори та не можливість відвідати писанковий МК повідомляють форумлянки мене справно. Дякую.
     
  13. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  14. evasmile

    evasmile New Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Запишіть мене на малювання писанок, коли буде місце! Заздалегідь вдячна!
     
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2012
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    А я сьогодні проходила повз вашої майстерні, хотіла зайти привітатись і ще раз відчути ту класну атмосферу, яка була на писанкарстві, а ви закрились:girl_nea: Хоча я вас розумію)))
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    дуже вибачаюсь, що не прийшла до Вас нині, але в Софії піднялась температура і я не ризикнула пхатись з нею при такій погоді до мами, а мама приїхала до мене аж в восьмій((
    Софійка, мене реально переписати на наст раз, дуже-дуже хочеться і обіцяю принести чеколяду або якесь добре шось спечене, або... ну не знаю як ше попроситись:girl_sad:
     
  18. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    АААА як шкода. Треба було стукати сильно, чи дзвонити до когось з присутніх.
    А в нас таке сьогодні веселюще товариство було. Фіянка принесла вагон позитиву.
    Мами понаписували таі красоти, що навіть не зчулись, чк минув час. А дітки були сьогодні меґа сміливі (Яринці респект) та творчі!
    А з фотозвітом сумно. Я фотоапарат якийсь сьогодні мала, але ж забула про нього зовсім. Проситиму дуже-дуже кілька фото у Лелеки.

    Станом на сьогодні, вже нажаль, не реально. А до вівторка всяке ще може трапитись. Записую Вас в резерв. ОК?

    Ще одне, дівчатка, якщо Ви приїхали швидше зазначеного часу (18.00), дуже-дуже прошу Вас не спішити заходити. Погуляйте, будьласка тих декілька хвилин, а тоді заходьте. Це для того щоб уникнути різних можливих неузгодженостей, які не залежать від мене чи організації даного заходу.
    Я приходжу за 15 хв. до початку МК щоб відповідно усе приготувати, а тоді вже можу приділити увагу всім гостям чи темі нашої зустрічі.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2011
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Я напевно розпочну звітувати за сьогоднішній вечір:)
    Наші з Настусею чудо-писанки:)
    ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі за такий гарний майстер-клас!(І дуже приємно було побачити багатьох дівчат вперше вживу:) )Софія,як завжди, подарувала безліч позитиву і хорошого настрою:) Синя писанка-то творіння моєї принцеси:)
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  20. лелека

    лелека Member

    Відповідь: Творча майстерня Цокотухи

    Дякую, за гарний відпочинок під час писання писанок