made in UA - дитячі речі для малечі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем scriber, 18 Квітень 2011.

  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    100%.Це й одяг ще й і якісніший.
    А яка може бути довіра,якщо вже після першого прання цей одяг не одягнеш?!

    То є так.А то виходить,що треба купувати українське,бо в тому проявляється наш патріотизм.Та я б рада купувати українські речі,але потрібно щоб вони відповідали якості яку очікуєш.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2011
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    Підтримаю,є гарні речі(більше для дівчаток),але деякі речі на, які без сліз навіть дивитись не можна,бо не красиві і не практичні, і порівняно з стоками ніякі.....
    Ви праві в тому,що душа болить за вітчизняного виробника,але це не виробник винний,а держава з своїм законодавством і в тому,що довели народ до зубужіння.
    Вам потрібно було трошки толерантніше висловити свою думку в дописах чи месиджах))).Ви забулись,що тут жінки і в основному практичні жінки,які на 130грн.декретних одінуть дитину як цукерку,але нажаль далеко не від українського виробника((((
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2011
  4. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    Не хочу нікого захищати, але у мене є одяг фірми Дайс для малої, досить не погані речі, і перуться добре, і ціна хороша,наприклад купувала колготи по 16гр, правда зараз подорожчали уже 18гр, то дуже задоволена якістю, светрики маю перуться і не розтягуються.
    Це не реклама фірми, просто маю її речі і задоволена ними! Але раз на раз не попадеш!
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    На мого малого вчора наніч напав шматяний патріотизм певно)) Чомусь вибрав після купання піжамку ( і то саме ту, бо в садочку в нього така ж жовтенька) українського виробника. Нареготались всі - з хлопчика в шортиках і "баляро", малий з осені, коли я то купувала, виріс звичайно, але не настільки, а от перша "стірка" допомогла конкретно, наступні закріпили результат. Теж за однією піжамкою не буду судити про українського виробника, але такого піжамистого добра у нас повно. Хоча знову ж таки, мали одяг під брендом NUOVA - дуже хорошої якості, а шиють у Львові. Ті ж піжами - і гарно, і зручно, і якісно. Можливо теж не все, але мені траплялось таке.
    Але попри все, що написала, маю можливість постійно порівнювати якість вітчизняних виробів і стокових речей. Вгадайте, хто виграє?:) Колись чула розмову про секонд-хенд, одна пані казала подрузі, що як там річ після прання і обробки все ще тримає форму, то проживе ще купу років. Так що "стірки" дуже важливий показник)
     
  6. scriber

    scriber миється в бані

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    В нас вже так повелося - якщо добрі відгуки про українського виробника, то говорити про це вголос, - то РЕКЛАМА і мусиш платити, а якщо просто пофлудути аби поглумитися над якістю всіх виробників за прикладом разового досвіду -то ніяких заборон і прошу дуже...і ніяких тут обмежень. :cesored:
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    Я, навчена гірким досвідом, все купую малій на зріст від 140 і вище (при її 134) - після першого прання все стає 3/4, а 140 - виходить якраз, навіть не на виріст.
    За колготки - взагалі мовчу, дорогих на неї особливо не накупишся, бо відколи пішла до школи - буквально горять на ній, за цю зиму перевела дві пари легінсів і чотири пари польських гарних колготок. На колінах вона там ганяє, чи що... Наші "бюджетні" - дешевші, але чіпляють на себе все підряд, вже після першого дня не мають вигляду, і сповзають страшне, вічно попа спина гола (справедливості заради скажу, що така сама історія з польськими махровими).
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: made in UA - дитячі речі для малечі

    я маю 3 піжамки одна укр. виробника, і 2 купила німецькі в "Антикризі", то німецький трикотаж н едо порівняння з нашим :sad: - ціна ідентична була - по 75 грн , що на укр., що на німецький товар. Нашого виробника після прання стала коротенька і куценька, мало того верх став в 2 рази корошкий в довжину і в 2 рази ширший. Шкода, бо малюнки були гарні, але от вигляд...Одним словом, гроші на вітер. З другого боку, маю кілька гольфиків, які замовляла на кідстафі - одні полтавського виробника, другі дніпропетровського, чи донецького - не пам2ятаю, перуться і виглядають чудово. П.С. ціна тих гольфиків 25 грн, 100% бавовна. Ви кажете, що ціна від укр. виробника не може бути низькою - все може..Он і ціна низька і носяться нормально.