Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Інформація з Варти1.


    Максимальний репост!!! Дітовбивця!!!
    У моєі подруги трагедія ,горе!! В неі в утробі вбили, бо інакше це не можна назвати , дитину. Вбили просто з недбайливості, непрофісіоналізму, байдужості, що неможливо для лікаря, тимпаче нібито "хорошого" лікаря, про яку є багато схвальних відгуків, але можливо породіллям просто пощастило! Це лікар з Рапопорта -Колодій Оксана Іванівна.
    Вагітність у Тані протікала добре, без ускладнень, і вела вагітність та сама лікар Колодій. Термін ставили на 25 вересня, і в ці дні вона знаходилась в патологіі під наглядом цієі лікарки. В суботу 1 жовтня узд показало маловоддя, і густі води.Самі уздисти говорили що потрібно вже народжувати.Схваток не було, і ніби щось відчуваючи Таня просила лікаря простимулювати іі, на що чула : " Ще не час,сама народиш". Ввечері 3 жовтня у Тані почались схватки.Вона звернулась до Колодій,та оглянула іі на кріслі,і сказала що матка туга, ще чекаемо, і дала випити таблетку. Таня послухалась лікаря , якому довіряла, і схватки припинились.Цього ж вечора Колодій була черговим лікарем.Дівчат, які народжували в цей вечір було багато, можливо й тому лікар відмахнулась від Тані. Зранку 3 жовтня Таня відчула болі внизу живота, і у неі почало кровити. Вона позвонила лікарці, щоб повідомити про свій стан.Колодій ій відповіла що в родзалі, і зараз занята, щоб Таня іі чекала. Чому досвідчена лікар не передала вагітну іншому лікарю незрозуміло. Але Таня не стала чекати і сама пішла на КТГ (перевірити серцебиття плоду), де ій повідомили , що в дитини немає серцебиття.Що було з нею і іі сімєю, я небуду описувати, ви ітак все розумієте. Але і на цьому це страхіття не закінчилось, бо діставати дитинку лікарі вирішили через 2 дні.Тобто Тані треба було провести ночі з мертвою дитиною. Ніхто тоді й не думав,що може початись інтоксикація у мами, неговорячи вже про іі моральний стан. І тільки коли рідні підключили впливових знайомих, дитинку дістали шляхом стимуляціі вже 4 жовтня зранку. Це дівчинка 3800, 56 см, в якоі просто забрали життя.
    Але й зараз лікар Колодій продовжує працювати, приймає роди і може скалічити ще чиісь долі. Вважаємо, що такому лікарю не можна довіряти життя мами і дитини, і якщо не відправити за грати, то хоча б звільнити без права відновлення. Це найменше , на що вона заслуговує.
    Дівчинку батькам вже не повернути, але хочемо справедливості, і винні повинні понести покарання.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2016 ---
    Доповнення від батька Тетяни до посту Олени Стельмах про Дітовбивцю
    Я батько Татяни.
    Дякую тобі Оленко за те, що ти наважилась написати цю статтю. Все що ти написала - це правда, мою онучку вбили. Я не буду описувати ситуацію з точки зору медицини, я хочу щоб люди, чиновники які будуть вирішувати долю цієї лікарки, прочитали це.
    Я незнаю чому донька вибрала цей пологовий будинок. Вона сама медик, працює фельдшером на швидкій допомозі, має акушерську спеціальність. Один раз сама приймала пологи по виклику, у квартирі пацієнтки. Вона впевнена, що жінки мають народжувати самі, лікарі лише мають їм в цьому допомогти. Поступила вона в пологовий будинок "на Джамбула" 30 вересня. По результатам УЗД було виявлено згущення вод та маловоддя і лікарка УЗДистка сказала вже час народжувати, що не варто тягнути. Ти більше термін пологів настав ще 26 вересня. На це її лікарка Колодій відповіла, що ще не час і все в нормі - так має бути, на УЗД не можуть побачити маловоддя. Майже такі самі відповіді були на різні запитання доньки до 3 жовтня. Сказала, що в понеділок буде професорський обхід і тоді будемо вирішувати. Під час обходу Колодій сказала професору, що в Тані ще тиждень часу, професор "ткнув" пальцем в живіт і вони вийшли. В той день я перший раз за 9 місяців почув як моя дитина плаче. Ми почали обздвонювати знайомих лікарів. Відповіть у всіх була одна - або вона дурна, або вона тягне час щоб кесерити, бо це дорожче. Сказали терміново їхати до лікарки і вирішувати що робити. В 22:00 ми з дружиною вирішили їхати в пологовий будинок але дочка сказала, що сама підійде до неї і буде вимагати пояснень. В той вечір її лікарка була черговою. Вже вночі подзвонила Таня і сказала що болі в животі посилились і що Оксана Іванівна порадила добре виспатись, бо в ночі народжувати гірше, а зранку будемо вирішувати що робити, дала обезболююче та таблетку "гінепрал", яка виявилась препаратом, що пригнічує пологову діяльність. Сказала щоб лягала спати та пішла. Зранку дочка почала відчувати, що дитина поводить себе не як зажди, подзвонила до Колодій, на що Колодій відповіла, що вона зайнята і вона про неї не забула. Таня не стала її чекати і побігла до іншого лікаря, який зробив КТГ і сказав що немає серцебиття.
    4 жовтня я був на роботі і коли побачив що дзвонить донька, я подумав що нарешті все закінчилось і в мене народилася онучка. Але те що я почув, я не забуду до кінця свого життя. Це був несамовитий вий: Тату, вони вбили мою дитину, приїдь і вбий їх! Описати мої відчуття? Думаю, не треба. Коли я приїхав і побачив свою донечку, я подумав, що може вона помилилась. Вона сиділа на ліжку, тримала животик і мовчала. Так з мертвою дитиною вона проходила майже добу. Описати її відчуття? Посеред вою та плачу нашої сім'ї, зі ступору вивів візглявий голос "лікарки" Колодій: що ви всі від мене хочете, причому тут я?
    Бог їй суддя, але суд Божий буде колись. Напевно я поганий християнин.
    Я не прощу! Я не прощу біль нашої сім'ї, моєї дружини, яка три доби не відходила від нашої дитини, яка була присутня при пологах і перша побачила нашу онучку, вимазану зеленою жижою, бо в животі небуло ні каплі вологи, а потім обнявшись ридала разом з завідуючим відділення, який приймав пологи. За пекло, яке я пережив виносячи з моргу в труні свою онучку, не ембріон, а пухленьку дівчинку 3 кг. 800 гр., 57 см. одягнену в малюсеньке біле платтячко, в те саме, в якому ми мали зустріти на виході з пологового будинку. Як клав в труну м'яку іграшку, яку просила покласти моя донька. За ридання мого сина, сльози якого я бачив ще в дитинстві. Мою внучку звали Поліна Стронціцька.
    Я дуже вдячний людям які відгукнулись на наше горе, слідчій, яка одразу відреагувала на мою заяву, тендітній дівчині - журналісту телеканалу ZIK Мар'яні Гайдучик, яка плакала, коли я розповідав свою історію, завідуючому відділенням Улашину Олександру Борисовичу та іншим лікарям, які опікуються Тетяною. Не буду дякувати "лікарю" Колодій О. І. , яка вчора прийшла в палату до моєї доньки не вибачитись, а просити щоб ми нарешті відчепились від неї, бо вона може сісти в тюрьму, а в неї двоє дітей.
    Не буду дякувати чиновникам міського департаменту охорони здоров'я, які на моє питання, як вони відреагували на смерть моєї онучки та ще 23 дітей які померли за останній час в цьому пологовому будинку, чиновник сказав, що він не в курсі про це, що заяв до них ніяких не поступало. Я напишу заяву, нехай я буду першим. Таким як вони, я хочу побажати здоров'я їм та їхнім дітям і щоб ніхто з них ніколи не почув: "Татку, приїдь до мене, вони вбили мою дитину".
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2016 ---
    "Мені дали не ті ліки" - львів’янка, яка народила мертву дитину

    У пологовому будинку проводять службове розслідування

    У пологовому відділенні комунальної лікарні №3 у Львові 23-річна Тетяна Стронціцька народила мертве немовля. Жінка стверджує, що це сталось через таблетку, яку їй напередодні дала лікуючий лікар.

    «Тієї ночі я відчула сильний біль. Лікарка дала препарат «Гініпрал», який зупиняє роди, і сказала лягати спати. Наступного дня я відчула, що дитина себе по-іншому поводить. Зрештою, сама зініціювала КТГ. І вже тоді я побачила, що там просто прочерки, взагалі нічого немає», – розповіла Тетяна Стронціцька.

    Діагностика підтвердила – серце ще не народженої Поліни вже не билось.

    «Я не вірив до останнього моменту, я ще й досі не вірю, що так сталось. Ми чекали до останнього моменту, вже всі були готові», – додав Олег Стронціцький, батько дитини.

    Сама ж лікарка не коментує, чому дала пацієнтці цей препарат.

    «Я не можу давати коментарі, які виходять за межі медичної документації, є історія хвороби, в якій все записано», – розповіла лікар-акушер, лікуючий лікар Тетяни Стронціцької Оксана Колодій. При цьому лікарка підтвердила, що стан цієї пацієнтки і плода був задовільний.

    Через що померла дитина – зараз встановлюють судмедексперти. У лікарні ж перевіряють дії лікуючого лікаря. Чи мала вона давати Тетяні препарат «Гініпрал» – встановить службове розслідування.

    Коли дитина померла в утробі, Тетяні в пологовому сказали ще два дні ходити з мертвою дитиною. Батько Тетяни, переживаючи вже за життя доньки, зателефонував своєму знайомому лікарю з іншого медичного закладу.

    «Вона сказала, що треба щось робити, бо в Тані може бути зараження. Зрештою, вона сама знайшла якісь "кінці" і подзвонила в пологовий, лише після цього вони почали стимулювати роди», – розповів батько Тетяни Ігор Майко.

    Тетяна народила мертве дитя вагою майже чотири кілограми. Результати судмедекспертизи обіцяють повідомити за тиждень.

    Як інформував ZAXID.NE породілля Тетяна Стронціцька є невісткою легендарного екс-воротаря «Карпат» Богдана Стронціцького.

    Мені дали не ті ліки, – львів’янка, яка народила мертву дитину
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2016 ---
    Прохання про допомогу батька Тетяни, рідних та друзів!!!!
    Я хочу звернутись за допомогою до всіх небайдужих. Допомогти довести цю справу до кінця. Якщо вистачить сил і нервів я буду боротись. Окремо хочу звернутись до високопосадовців. Я кожен день зустрічаюсь з різними людьми, які допомагають порадами. Це прості люди, адвокати, лікарі, журналісти.Сьогодні спілкувався з колишнім слідчим, який був причетний до розслідування справ, пов"язаних з лікарською недбалісю, яка призвела до або до смерті, або до тяжких наслідків. Розповів мінімум про дві справи, які розслідують. Одна-2 роки, друга_9 місяців, перспектив, які не мають. ЦІ справи стосуються пологового будинку "Джамбула". Дзеркально такі, як наша, коли загинули діти і ледве не загинули матері. В одному випадку розтин робила дружина лікаря, який працює на "джамбула". Розтин робили на Орлика, куди збирались відправити тіло моєї внучки. Вгадайте висновок... Єдиний шанс покарати винних- це КЕК(клініко-експертна комісія), яка буде розглядати результати судмедекспертизи. Я буду добиватись справді незалежно комісіії. А не ту, яку призначить п.Зуб В.І., колега якого запевнив мене, що комісія буде складатись з дуже професійних лікарів нашого міста. Такі самі комісії розглядали і десятки інших справ про недбалість лікарів.. Ви чули про покараних? Винні, хто завгодно: інфекції, самі хворі, тільки не лікарі. Вони бояться одного-преценденту. Якщо покарають хоч одного винного лікаря, може тоді вони згадають, що до них звертаються ЛЮДИ, а не пацієнти, які перетворились на клієнтів, що всередині наших дочок і дружин-ДИТИНА, а не плід. Може тоді вони будуть знати, що недбалість лікаря буде покарана. Я звернувся з проханням про до помогу до депутатів ВР, вихідців зі Львова, до міністра охорони здоров"я. МАю надію, що вони відгукнуться. І ще маю надію, що чиновники МОЗ будуть реагувати не тільки на ту трагедію, яка сталась у нашій родині, а й на таку...

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Коментар від батька Тетяни:
    Я прочитав кілька коментарів про те що я "піарюсь". Наша сім'я - це прості люди. Моя донька працює на Швидкій допомозі із зарплатою 2500 грн. Проїздити на цьому "шроті з червоним хрестом", бо по іншому ті Газельки не назовеш, треба мати здоров'я. Наша сім'я - не публічні люди, нам не потрібен "піар". Нам треба тільки одне - чесна відповідь чому померла Полінка. За весь час я ні разу не образив людську гідність Колодій, а те що я звинувачую її в смерті моєї внучки... я знаю трошки більше чим інші. Останні слова, які я почув від пані Колодій були такими : "Я Вам співчуваю, але я буду захищатись, тому що в мене діти". Вона зможе знайти хорошого адвоката. Думаю, що за роки роботи в пологовій, вона зможе собі це дозволити. В нас такої можливості немає. Ми розраховуємо тільки на підтримку небайдужих людей, які допомагають достукатись до чиновників. 17 жовтня я прийду до ЛОДА разом з дочкою навіть якщо ніхто не прийде, щоб хоть один чиновник дав відповідь, скільки тих смертей. Мені сказали, що моя внучка перша - це брехня. Лікарі кажуть, що кожен лікар має свій цвинтар. Страшно коли цей цвинтар дитячий. І ще хочу віповісти "Анастейші" : Дитино, цей "грьобаний тренер" як ти пишеш - це свекор Тетяни, який на колінах разом зі мною в морзі ридав над тілом своє онучки. А пише не він, а я - Тато Тані.
    Цей лист я відправив Міністру охорони здоров'я на офіційний сайт МОЗ. Відповідь має надійти на протязі 10ти днів. Про відповідь я дам знати.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    лікар нічого не коментує...мусите бути готові до сценарію, що лікарка стверджуватиме, що нічого не давала вагітній, про що все написано в листку призначень....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    готові)
     
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Довести дуже важко, бо доказ то історія хвороби, яку вже давно підігнали.
    Але Ваші зусилля недаремні, то величезний урок як тому так іншим лікарям,щоб не гралися ліками.( Зараз ми пологи зупинемо, а вранці стимульнемо)...Ви рятуєте багато життів...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  6. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    То не тільки мої і не тільки я, нас багато. Будемо сподіватись, що доведуть, ще одну справу треба довести. То вже дійшло точки кипіння, Ви правильно кажете: "Зараз ми пологи зупинемо, а вранці стимульнемо" і за то жінки платять гроші, а скоро будемо платити вже не просто за "вдячність", а за те щоб мама з дитиною лишилися живими.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
  7. марі177

    марі177 Well-Known Member

    декілька років назад така ж історія сталася зі мною.дитинка нормально народилася а на наступний день померла.історію підігнали як їм було зручно.я була в шоці а людей які б це з афішували не було.лікар на Батальній САБАТ ОРЕСТ МИХАЙЛОВИЧ.Тому буду старатися в понеділок прийти і розділити з Танею її втрату.....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Приходьте там будуть дівчата з такими же історіями, збираються писати колективну заяву, буде юрист, ми обов'язково чекаємо на кожну людину, бо тому вже треба покласти кінець.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Дівчатка,знаю на форумі є багато таких хто зтикнувся з лікарським непрофесіоналізмом.я розумію що це робочий день.але спробуйте вирватися.ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО.ДАВАЙТЕ ЗУПИНИМО ЦЕЙ ЖАХ!!!! НАШІ ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО ЖИТИ .
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. марі177

    марі177 Well-Known Member

    дівчатка.хтось з форуму буде???? свічки закупили.
     
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Та вже почали підганяти все під неї. Навіть тут на форумі одразу ж написали двоє позитивні відгуки про дану лікарку.
     
  13. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Чоловік піде і мама, я не зможу, на жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    нехай пишуть, може і дійсно все добре було, а то випадок та випадки інших людей, в них інші історії, все не підігнати, не можливо)
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2016 ---
    дякуємо)
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Голова ЛОДА зустрівся з матерями та активістами щодо трагічного випадку у пологовому будинку
    Голова ЛОДА зустрівся з матерями та активістами щодо трагічного випадку у пологовому будинку
    [​IMG]

    І поки що такий результат:
    Львівське пологове відділення, де жінка народила мертву дитину, тимчасово закрили
    [​IMG]
    Гінеколога, яку породілля звинувачує у трагедії, відсторонили на час розслідування

    Відсьогодні, 17 жовтня, до 8 листопада пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Рапопорта, 8, у Львові, де нещодавно жінка народила мертву дитину, планово закрили на профілактику.

    Як повідомили в управлінні охорони здоров’я, до завершення проведення розслідування за фактом загибелі плоду в утробі матері, лікуючий лікар Оксана Колодій не проводитиме діяльність, пов’язану з прийняттям пологів, і буде переведена на роботу в жіночу консультацію, передає прес-служба Львівської міськради.

    «Зараз триває розслідування факту загибелі плоду в утробі матері. Наразі рано робити висновки щодо дій лікуючого лікаря. Також на рівні адміністрації лікарні та управління проведено службові розслідування. Комісії з фахівців в галузі акушерства і гінекології за участю працівників кафедри акушерства та гінекології ЛНМУ ім. Д.Галицького дійшли висновку, що без заключення судово-медичної експертизи пояснити причину антенатальної загибелі плода не можливо», – повідомили в міському управлінні охорони здоров’я Львівської міськради.

    Нагадаємо, у пологовому відділенні комунальної лікарні №3 у Львові 23-річна Тетяна Стронціцька, невістка екс-воротаря «Карпат» Богдана Стронціцького, народила мертве немовля. Жінка стверджує, що це сталось через таблетку, яку їй напередодні дала лікуючий лікар Оксана Колодій.

    Але люди кажуть що вона і так в конч=сультації працювала і поєднувала дві роботи - там і в пологовому.


     
    • Подобається Подобається x 2
  16. bast3t

    bast3t Well-Known Member

  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Джерело ТВОЄ МІСТО:



     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Скільки заробляє Садовий :girl_smile:
    Скільки заробляє Садовий
    Посадовий оклад міського голови Львова Андрія Садового становить 4171 грн. Також міський голова отримує: доплату за ранг – 145 грн, за вислугу років – 863,20 грн, надбавку – 2589,60 грн, інші надбавки – 417,10 грн.

    Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради, де також зазначили, що зарплата міського голови Львова Андрія Садового у серпні 2016 року становила 29424,02 грн - нараховано, а фактична – 23392,10 грн, у вересні - нараховано – 35077,66 грн, а фактично – 27886,74 грн.

    Інформація про нараховану заробітну плату, в тому числі премію, міського голови Львова Андрія Садового у 2016 році:

    • січень – 7318,84 грн (премія – 0 грн)
    • лютий – 19435,39 (в тому числі премія – 11854,42 грн)
    • березень – 34863,72 (в тому числі премія – 20259,14 грн)
    • квітень – 20825,22 (в тому числі премія – 10237,91 грн)
    • травень – 38026 грн (в тому числі премія – 22642,57 грн)
    • червень – 25534,03 грн (в тому числі премія – 14488,74 грн)
    • липень – 33890,63 грн (в тому числі премія – 22391,68 грн).
     
  20. Buriko

    Buriko Well-Known Member


    Зп керівника, навіть з преміями нижче чим зп на комерційному ринку праці.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk