Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    навіть на сихів донесло:bad:, вже другий день, а що про ближчі райони говорити
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Еееее...ні, торф ще не горить. Хіба вечорами після с/г робіт жах, бо все палять.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну то ще не довго чекати. В спеку ті торфи не горіли, лише раз, здається, а зараз рагулі палять все підряд, то і торфовище, очевидно, через те загорілося.
    На варті писало, що зловили мужика, який обочину підпалював, поліцію викликали. Ну нема слів, рагуляка дурнувата, мало того диму у львові? Ну прибирають рагулі слбі поья, а обочину нащо вже чіпати. Вибачте, що трохи не стримуюся, бо аж підкидає мене від того всього. Така пора прекрасна, не гарячо, сонечко, ну тільки б ловити ту теплу погоду, ті пртмінці сонечкп, так нє, воно палить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені чомусь той запах взагалі не нагадує горілий торф, більш схоже на якусь пласмасу, я горілим торфом вже надихалась за останні 2 роки.
    + скільки їжджу постійно до львова (то вже років 8 буде) у Гамаліївці восени завжди торфовиська горять, бувало таке що навіть машиною важко було проїхати через суцільний дим, але щоб у Львові так смерділо, я пригадати не можу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Їхала вчора маршруткою біля ц. Анни,смерділо паленою пластмасою і дротами,думали,що маршрутка зайнялась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Щойно чула по радіо, що через сильний туман (чи дим),через те що горять торфовища, чи поля, на трасі перед с.Грибовичі зіштовхнулось 12 машин, ніхто не постраждав.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

  8. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    У Львові вже друга дитина з правцем потрапила в реанімацію
    У Львові вже друга дитина з правцем потрапила в реанімацію

    Цього разу 5-річну дитину, що захворіла на правець, доставили до Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» із Городоцького району

    Про це «Львівській газеті» розповіла головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко. За її словами, хлопчик поранив ногу, ставши на іржавий цвях. Саме через цю рану в організм маленького пацієнта потрапив збудник правця. Стан хворого – середньої важкості. Дитина в реанімації.

    Хлопчик, на жаль, не мав щеплень, тому й захворів на цю важку інфекційну недугу. Наталія Тімко пропонує організувати екскурсію в лікарню для всіх батьків, які відмовляються від вакцинації. На її думку, вони швидко змінять свою позицію, якщо побачать, на які муки прирікають дітей своїми відмовами.

    Нагадаємо, нещодавно у Львові виявили правець у 8-річного хлопчика, який поранив палець на нозі, граючись із однолітками в селі. Хлопчик у дуже тяжкому стані, він ще бореться за життя, хоча лікарі не дають жодних втішних прогнозів.

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. maty

    maty Well-Known Member

    знаєте, то мені виглядає,що зумисно нагнітають,залякують батьків, бо вакцина вже на підході- щоб легше було переконувати. Мабуть,ці випадки з правцем трапляються постійно,але зараз вирішили підігріти ситуацію і використовують такий спосіб переконання батьків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Недавно почула, що наше сміття вивозять аж в Дніпропетровськ. Я собі уявляю вартість того перевезення.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вивозять? Вже давно хотіла запитати що то у Львові з вивезенням сміття, на вул. Сміливих уже напевно цілий тиждень сміття не вивозили...Гора ще та сміття лежить біля баків, про аромат писати не буду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Може жек за послуги не розраховується? В нас на Мазепи справно вивозять.. ніде куп біля смітників не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Hermi ми як були літом в свекрухи, то там капець зі сміттям, мають вивозити раз в тиждень. Люли виставляють з подвір контейнерм і воно таке переповнене стоїть коло кожної хати по кілька тижнів...
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ну, так, його майже і не вивозять. Це ненормально. У Львові біля мене теж купа сміття невивезеного.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ну і хіба ж то не до мера питання? В місту-мільйоннику такого неподобства не має бути:girl_mad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нас на Виговського теж напевно тиждень не вивозили((( сморід такий, що неможливо на майданчику перебувати(((((((
     
  18. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    У нас теж страшно глянути на ті смітники! І це діти до школи щодня повз них ходять.. Куди дивиться мер?
    Вул. Льва Толстого[​IMG]

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Мама мені каже, що в них на Сихові вивозять два рази на день -навіть півсмітника не назбирується
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І в нас (Шевченківський р-н) вивозять щодня.