luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

    то мав би бути трц "Леополіс". єдине, на що я дуже розраховую : що зроблять нормальну розв"язку на повороті Наукова-Кульпарківська (хто хоч раз в час пік намагався повернути з Кульпарківської на Наукову, той мене зрозуміє((
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

    ті всі магазинчики, Леопарк в тому числі, отримують штрафи, якщо у них помічені Ашанівські возики.
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

    Ми часто їздимо у КК, але залюбки б подивились і спробували щось нове :).
    Я, ще у неділю, як ми виїзджали з парковки, дивлячись на чергу з машин, яка тягнулась до автовокзалу, сказала чоловікові, що терміново Львову потрібен ще один розважальний центр, бо КК явно не витримує таку кількість народу.
     
  5. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

    за набором орендарів Форум цілком зможе конкурувати з Кінг Кросом, хоч буде вдвічі меншим за розмірами. плюс там буде та ж Планета кіно.
    а от Магнус Форуму явно не конкурент
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

    але от присутній в ньому донецький супермаркет Амстор щось зовсім не тішить. думала відкриють ще один ашан чи взагалі якийсь новий супермаркет світової мережі, а вони донецьких до львова пускають. ну-ну, цікаво чи забойкотують? :girl_mad:
     
  7. Відповідь: King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Тут можна подивитись яким має бути трц Леополіс на Кульпарківській. Я так розумію він має бути більшим від КК.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Знаєте чий? Даю підказку - :moskali:
    І взагалі, стільки площ вже їм продано, а люди думають, що то Дніпропетровську, Донецьку. Якби ж то...
     
  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    По їдеї, туди мають довести дорогу, яка іде зараз до аеропорту, і вивести її не Ряшівську. Але так то будівництво повільно просувається.
     
  11. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Мені теж цікаво буде що там файне відкриють, сподіваюсь що будуть якісь нормальні фірмові магазини. Бо в КК трішки далеко їхати, і там є ще нормальний вибір одягу.
    А на рахунок Інтерсіті на Чорновола - я там працювала і помітила що там тільки батьки з дітьми ходять. Магазинів з одягом немає зовсім, є якийсь один на 2 поверсі здається і то ціни захмарні.
     
  12. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Думаю це в цю темку: натрапила сьогодні на просп. Свободи на новий магазин Обнова від мережі Емпоріо та Єврошоп. Магазин величезний, одягу, сумок і взуття багато-багато, працюють аж 21 години.
     
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    цікаво чи встигнуть?
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    вчора теж помітила цей магазин, бо здалось кумедним що ремонт зробили, вивіску змінили, а на скляних дверях зверху залишили назву "Надра банк" :)
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Ну бо він там э на 2 поверсі
     
  16. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Вчора по 24, здається, був сюжет про Форум, то сказали, що офіційне відкриття буде на початку 2015 року.
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    дівчата, а що це будують по вул кульпарківській (перед кільцем зліва)? з вигляду якийсь супермаркет
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    донецька мережа супермаркетів "Амстор" :girl_devil:
     
  19. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Я якось не дуже добре відношусь до такого типу магазинів. ціна не відповідає якості. Дійсно брендові речі в нас можна знайти або на стоках, або де не де в магазинах (наприклад, мама міа на Франка), але позаминулорічних колекцій. Те, що продається по бутіках в центрі не викликає нічого крім відвертого "фе" - або пошито аби як, або дизайн, розрахований на любительок "пабагатаму". Я вдягаюсь 3-ма способами : або купую на стоках дійсно классні повсякденні речі ( за то люблю базар на Сихові ), або скуповуюсь в аутлетах в Італії ( також повсякденні речі, взуття мені там не подобається, а сукні хорошої якості страшенно дорогі), або замовляю в знайомої дизайнерки, якщо мова про речі "на вихід". Там виходить по ціні приблизно як в бутіках в центрі, але то речі зроблені власне на мене і такими, якими я їх хотіла бачити.
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Я вже й забула коли щось у дорогому магазині купувала. Все або передають з Італії, що не дуже подобається, бо люблю сама собі одяг вибирати, хоча він якісний, але нема азарту. Або на Сихові стараюсь щось гарне і нормальне знайти.