Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. parom77

    parom77 New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Пишу про те, що маю.Один скалічив, а другий переоперовував.На жаль, моє лікування було тісно пов"язане з обома цими лікарями.Мені доводилось місяцями вистювати в чергах і спілкуватись зі сторонніми людьми.
    А на рахунок дописів я ще про пологи також дописувала, бо рік назад родила.Але пологи - це природній процес, який відбувається під наглядом лікаря, і це взагалі дуже непередбачуваний процес, а хірургічна операція є явищем планованим, вона потребує певної підготовки хворого, а якщо це відбувається на лор -органанах, то пацієнт повинен здати певні аналізи, це час кровотечі за різними авторами, час зсідання тромбоцитів, коагулограма, якщо це все правильно називаю.Мені цього не було зроблено, а час кровотечі виявився подовженим...Рентген, який чомусь залишився в мене, бо він на нього не дивився.Не сказав, чим обезболити після операції, а кому рівняли носову перегородку знають, що це за біль.То він взяв гроші і поїхав додому.Це про увагу до пацієнта.А про професійність - результат був такий,як ніби під час пологів зашили не те , що треба і людина не змогла б нормально справляти свої потреби.
     
  2. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    юрович м.ф., сімейний лікар на симоненка. хамло ще те, які медик не знаю і, сподіваюсь, не дізнаюсьбула в нього 2 рази, коли ставала на облік з синочком і коли ставала на облік зараз.в жк зразу попередили що він "специфічний". перший раз була шалена черга, яка дуже довго просувалась, але нормально все підписав, єдине, сказав медсестрі перевірити прописку і записати в якийсь журнал, що тепер з тою адресою проживоють інші люди (ми недавно переїхали, тому мене це не здивувало, тай паспорт, на всякий випадок, мала при собі). довго і багато щось писав в карті огляду, але то таке. виглядало як нормальний дядько, просто повільний дуже.
    на другий раз я зрозуміла, про що говорили в жк... черги не було, заходжу в кабінет, простігаю листочок і карточку, довго то дивиться, потім питає, чи я пройшла всіх спеціалістів (печатки, звичайно, стоять). кажу так, є відповідні відмітки. він каже, що ще треба хірурга і психіатра, бо в його графі значиться щось з їх сфери діяльності.пробую захищатись, що пройшла всіх, кого вказали в жк, він каже, що там нічого не знають, взагалі моя карточка не з народження (поміняли при переведення з педіатрії на дорослих лікарів), треба ще дитячу. і взагалі він мене не знає, де паспорт з пропискою (на цей раз була без нього). те, що змушена була їхати додому за паспортом, бо не хотів без нього підписувати і що довелось вислухати ще ряд хамських зауважень, то прикро, але фінальний акорд: коли медсестра з жк прийшла питати, де я пропала, то він почав ще їй "втирати", що треба направляти на огляд до психіатра (про хірурга вже забув), бо він не може нічого сказати про психічну адекватність, а "вона скаже, що здорова" (то нічого, що "вона" також присутня в кабінеті?). в його адекватності я також сильно засумнівалась. я пошкодувала, шо була з ним така вихована. з поліклініки йшла як в грязюці виваляна...
     
  3. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Напишу конкретний випадок з Лаврук ЛОР чоловік сьогодні пішов бо температура 39 і гнійники в горлі, а вона не побачила ангіни, виписала льодяники і полоскання содою і сіллю, прийшов додому Т - 40 поїхав в лікарню - гнійна ангіна - виписали антибіотики.
     
  4. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Репко Д.Д., уролог, медінститут. Після його операції ми поховали діда (менше, ніж через місяць).
     
  5. nikyssia

    nikyssia New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Доброго дня! на рахунок про ЖК від 4 поліклініки на Стецька.... і її лікарів

    Розповім вам свою сумну історію яка звязана з цією поліклінікою. Осіню 2009р. завагітніла. Прийшла на облік до лікарки Попадинець. Безмозгла лікарка на 8 тижні дивилася мене на огляді (хоча тепер знаю шо до 12тижня лікарі немають права дивитися і лазати туди). Понатискувала що живіт болів після того. В результаті через 2 тижні я попала в лікарню на Топольну. Робили чистку. Депресія ужасна після того. Дуже хотіли бейбіка.

    Прийшовши в себе після тої депресії і того що сталося. Дуже хотіли дитинку. Довіри нема до лікарів тепер. Цього місяця пішла вже до іншої лікарки так званої відомої Білик Уляни. КАЗАЛИ шо ніби хороша. Але виявилося не так як сподівалася.

    Здала 2 аналізи в неї заплатила 100грн. їй вона в приватну відае і через 2 дні аналізи готові. Приходжу до неї. А вона каже мені неподобаеться ваша цитологія. Будем записувати вас на КРІО.. Процедуру треба робити в неї і вона вартує грошей. в районі 550грн і + 200грн таблетки. Я в шоці повному. До нервів мене довела капітально. це ж не шутка азот туди пихати і заморожувати. Хоча ерозій немае в мене.
    Я засумнівалася і пішла в приватну клініку.
    Подивившись мене лікар сказав ІДІТЬ ПЛЮНЬТЕ В ТУ ЛІКАРКУ ЯКА ВАМ НАГОВОРИЛА ПРО КРІО! "Певно купила апарат тепер гроші відробити хоче на паціентках .... ШО ЗА ЛІКАРІ ПІШЛИ ШОБ ТАК НАГЛО БРЕХАТИ І В ОМАНУ ВВОДИТИ ЛЮДЕЙ. НЕВІРЮ ТЕПЕР ЛІКАРЯМ З ПОЛІКЛІНКИ!!!!!!!!!! НЕПОРЯДНІ І БРЕХЛИВІ. ШУКАЮТЬ НАЖИВИ!!!!!!
    Лікар з іншої клініки сказала мені - Ви здорові і нічо вам нетреба робити. шийка матки ідеальна. Аналізи теж в нормі.
    Моєї радості небуло меж.
    ЗРОБИЛА ВИСНОВОК нізащо неходити в ту дурну дуржавну поліклінку до тих НЕУКІВ !!! краще піти в іншу клініку і почути дійсно правду про своє здоровя. А то в державній за твої гроші ще й з тебе хвору зроблять.

    Дівчата будьте обережні йдучи до лікаря в ЖК 4 ВУЛ. СТЕЦЬКА!!!!!!!!

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    Люди говорили ніби хороша лікар.
    Якшо вона такий спеціаліст БІЛИК ? то чого мені призначила КРІО ЗДАВШИ ОДНУ ЦИТОЛОГІЮ? Склалося враження купила апарат ХОЧЕ ВІДРОБИТИ ЙОГО ВАРТІСТЬ!
    Цеж не шутка шоб рідкий АЗОТ -196 темп. пхати туди !!
    І на огляді в іншої лікарки все добре з шийкою матки. І НІЯКИХ КРІО НЕТРЕБА РОБИТИ!!!!!!!

    ХОТІЛА ЗРОБИТИ З КОГОСЬ ДУРНОГО ШЕ Й ЗА ЙОГО ГРОШІ!! ( ПЛАТИТИ їй в карман за процедуру КРІО І ТАБЛЕТКИ КУПЛЯТИ В НЕЇ) КОЛИ ЗОВСІМ ТОГО НЕТРЕБА РОБИТИ!!!!

    НА СВОМУ ДОСВІДІ ПЕРЕКОНАЛАСЯ ШО НЕВАРТО ВІРИТИ КОЛИ ТАК КОГОСЬ ХВАЛЯТЬ А насправді не так воно є!

    ПОБУВАВШИ В ЖК №4 - висновок безтолочі сидять там.
    Таких гнати треба з роботи!!!!!
    НА 4поверсі в першої лікарки ПОПАДИНЕЦЬ – втратила бейбіка після її оглядів.
    А в другої БІЛИК – ХОТІЛА МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ КРІО Азотом. Яке зовсім непотрібне!!!!!!!!!!

    Ганьба таким лікарям!!!ЯКІ ЗІ ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ ЗРОБЛЯТЬ ХВОРУ!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 18 Серпень 2010
  6. parom77

    parom77 New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Шкода, що наша медицина майже вся " як кому повезе"...
     
  7. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Хочу розказати про те, що сьгодні було зі мною в дитячій пол-ці на Сихові. Дитина йте в 1 -й клас,відповідно треба здавати аналізи.Так от, стоїмо ми в черзі в кабінет забору крові , двері відчинені і я спостерігаю наступну картину : медсестра при заборі крові в попередньої дитинки ,мабуть, зробила необережний рух і кров з '' піпетки "( не знаю як правильно назвати інструмент) потекла їй на руки.Медсестра, не довго думаючи, підійшла до умивальника, вимила руки ( в гумових одноразових рукавичках), витерла руки рушником і запросила наступного для забору крові...Коли я зайшла і попросила змінити рукавички (які купила і принесла з собою) на мене подивились як на клоуншу!!! Виникає питання - як часто при маніпуляціях з кров" ю рукавички змінюються без нагадування? Добитися нормальної відповіді в мене не вийшло ,мого обурення ніхто не зрозумів! але ж снід, гепатит і т.д ще ніхто не відміняв! До завідувачки зранку я не достоялась, а зараз вже буде запізно комусь щось доводити! Дівчата , беріть з собою одноразові рукавички і скарифікатори, бо ніхто не знає , якої вони "свіжості" в поліклініках!!!
     
  8. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ніяк - зранку одягнули, і так до кінця зміни.

    Я завжди беру скерифікатор в аптеці . Але ще жодного разу не бачила , щоб при мені користувались уже відкритим. Завжди медсестри відкривають нові. Чи то може тільки на Левандівці таке....
     
  9. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    На Топольній минулого місяця здавали всім дітям, взагалі без рукавичок бабця працювала, пообтирала спиртом руки від попередньої крові, та й далі до роботи...
     
  10. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    І я хочу поділитись своїм гірким досвідом. Взимку почала відчувати присмак металу в роті. На роботі порадили дуже мол хорошого гастроентеролога - Мандибур Микола Данилович, з охмадиту, Лисенка. Діагноз : виразка в шлунку в діаметрі 1,5 см. Лікування: ліки для регулювання кислотності ( які конче треба було купувати в аптеці внизу за 80 грн. ) і БАДи в аптеці на Валовій ( олійка за 70 грн. та добавочки за 60 грн. , тих баночок вистачила якраз на тиждень)!!!!!!! Не взяв пробу на гелікобактер і не прописав антибіотики. Сказав прийти на контроль за 3 тижні. І чемно пити ті всі ліки Відсидівши весь той час на дієті, і ще пропиталась і пішла до ін. лікаря. Ковтнула знову той шланг і діагноз не підтвердився взагалі! Виразки ніякої не було, і навіть і сліду рубця. Просто застій в шлунку. А виразку обовязкого лікують антибіотиками, і береть тест на гелікобактерію. Я була в шоці.
     
  11. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Якщо це ЛОР Лаврук з поліклініки на Виговського,32, то я колись зверталась до неї, бо мені її рекомендували, як дуже хорошого спеціаліста. В сина нежить не проходив декілька місяців, вона призначала різні ліки, вакуумний дренаж, втратили час і гроші. А потім виявилось, що у нього цілорічний алергічний риніт, і попереднє лікування тільки погіршило стан.
     
  12. Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Маю подругу,яка тяжко хворіє.Хочу занести в чорний список лікарів,не буду називати поіменно,які відносяться до своїх пацієнтів,як до своєрідного заробітку,зі словами"Це вже всьо,хвороба прогресує,можемо вам вже виписати наркотики,і вам буде добре,ви собі будете лежати...Це був лікар з поліклініки в стані крепкого подпітія.А другий гіпократоклятвець втирав байки про" всьо" і про те,що придбати ліки у нього набагато вигідніше і дешевше,чим будь де...Я думаю,що не треба розказувати про стан хворого після візиту цих ескулапів...говорилося в присутності самого хворого.Людина терпить фізичні болі,треба ще душевних добавити...
     
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    А чому не назвете?" Страна"має знати своїх героїв.
     
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    ну і?
    кого конкретно занесли у список?
    і який сенс писати страшилки, не вказуючи імен?
    Аби просто щось написати?
     
  15. Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Це не страшилка,це гірка правда про наше життя...А імен не називаю,тому що надіюсь,що люди схаменуться і змінять своє відношення до своїх же пацієнтів.Душевний стан моєї подруги після візиту цих "докторів" передати неможливо...
     
  16. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ну тому й варто назвати дані лікаря, щоб ніхто інший в такому стані більше не вийшов від лікаря, а взагалі, в цей кабінет не заходив!
     
  17. JohnDoe

    JohnDoe New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    А я хочу подякувати черговим лікарям лікарні швидкої допомоги на топольній - декілька разів до них звертався (в офтальмологію) за невідкладною допомогою - кожен раз мені якісно, вчасно, професійно допомагали, і що найдивніше абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!!!!!!
    Пичому маніпуляції проводили різні лікарі:girl_smile:
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ви не туди попали,є для цього інші теми.
     
  19. SUN

    SUN New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Я в Соколовського на Ужгородській лікувала свого сина- отит. Він мені дуже подобався, такий приємний, інтелігентний лікар, грошей брати не хотів категорично, назначав всякі процедури в їх поліклініці- прогрівання, інгаляції, кварц, з ліків тільки нурофен. Через тижня два здається все стало набагато гірше, він наляканий покликав Соколовську на огляд. Не знаю, це донька його здається, вона терміново назначила вже нормальне лікування - антибіотики, при чому дуже специфічні, їми виключно отити лікують. Малий їх так легко переніс, не порівняти зі всякими аугментинами. А щодо тих прогрівань, на останньому сеансі перед нами в кабінці тьотка якась щось на нозі собі прогрівала, ви б ту ногу бачили. А мій малий ті подушечки зі струмом після того мав до обличчя прикладати. Сумнівне лікування призначив нам Соколовський... а так з вигляду дуже симпатичний. До нього йти не раджу. А вот Соколовська весною прооперувала мого батька - ніс, останні кілька років через полип не міг дихати носом. Він дуже задоволений, це вже не перша операція такого роду, сказав, що то була найлегша, дуже каже в Соколовської рука легка. Але то вже в "раджу" мабуть треба було писати.
     
  20. Pomidorka

    Pomidorka New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Читала , що хвалять на форумі лікаря Заставну Л. з Орлика.Була в неї на прийомі . Гарно прокунсультувала. Склала враження хорошого лікаря. Потім попали з малою до неї в стаціонар. Її слова :"Почнеться в вас кровотеча , мене звільнять з роботи.Приватно консультувати буду , а в стаціонарі ви мені непотрібні " Здається вона просто настрашилася .Бо діагноз ставили малій серйозний.Хірурги також поставились халатно. Нажаль вже непамятаю прізвища.Дякую ,що хоч правду сказала і порадила до кого звернутись.