Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дуже м зла...
    Яворська, поліклініка на Стецька

    Мало того, що в мій ДН, рік тому, без аналізів наробила шуму, що в мене дифтерія...
    Сьогодні. Приходжу зі скаргами на сухий, подразнюючий горло кашель і нежить, кажу, що вчора температуру поміряла ввечері - 37,2...до слова, живемо на останньому, мансардному поверсі під бляхою і жара вчорашня. Діагноз: запалення! Без аналізів, без флюрографіі назначила лікування: диклоберл з глюконат кальцієм і аскорбінкою внутрівенно, антибіотик, уколи в попу додатково, купу ліків і банки порадила, не зважаючи на те, що годую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Ну я при пневмонї і кололась антибіотиком, і годувала. А якщо це не вперше, не хочете поміняти лікаря.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я теж приангіні, але зараз мала приймає антибіотик+ще моя доза, але то не головне. Лікаря-то я зміню, але хочу, щоб народ знав "видатних" дохтІрІв!!!
    Сьогодні пішла до іншого лікаря, який, послухавши мене, вислухав лише жорстке дихання, без хрипів!!!
    Вчора не встигла цю історію дописати...і так, аналізи мені призначила здати в понеділок (де четвер, а де понеділок - є різниця?!). Я все ж здала кров вчора і зробила флюрографію. Кров в нормі, лейкоцити 7,7, палочок нема, лише РОЕ 16. Зате еозинофіли 7, що вказує на алергічний подразник і від того нежить і сухий кашель. Телефоную Яворській, а вона мені: Норми змінилися! У зв*язку з Чорнобилем! Тепер лейкоцити вище 5 вже поза нормою, хіба що Ви вагітні, тоді 7,7 буде норма. Здрастє, новий діагноз!))). І, ну я ж Вас слухала, хіба ні? І наслухала запалення!
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2015 ---
    Чому я взагалі пішла до лікаря..я наміряла в себе температуру 37 позавчора і подумала, що то мій нежить і кашель спричиняє підвищення, а насправді, поза вчора на вулиці було 35, ми живемо під мансардою, дах з бляхи, в хаті при жарі- "пекло", от і температура повисилась. Ось так приходиться самому собі ставити правильні діагнози, а лікарі ще возмущаються, що народ самолікуванням займається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    От флюрку при гв не варто. Я тільки кров здавала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    чому?
    я і рік тому робила
    а малій взагалі в 3 місяці робили 2 рази, бо мала пневмонію.
    Це ж не рентген
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    І рентген можна. Ніякого впливу на гв немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Сказала так моя дільнична, що то опромінення і робити того не варта без сильної необхідності. Вона в нас за гв борєц.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Пошивак Богдан Олександрович завідувач ЛОР-відділенням поліклініки Львівської обласної лікарні.
    Звернулась я до Богдана Олександровича з підозрою на гайморит.
    Перші слова - "Чого ви до мене прийшли, хто ви така? "
    Пояснюю, що я приїхала з Пустомитівського району, а оскільки в моєму селі лора немає, мене сімейний лікар направила сюди.
    Я розумію що була п*ятниця, людина протягом тижня втомилась, але якщо є робочий день, то прошу працювати. Виписав мені направлення на рентген і з нервами вигнав мене з кабінету з словами "Приходять з села, а ти лікуй їх, бо в неї бачте, підозра на гайморит! Шуруй в свою районну лікарню, там нерви псуй, а не мені тут, в п*ятницю!"
    Сказав шукати собі якогось ЛОРа, бо він мене лікувати не буде.

    Я якось з того шоку відразу не подумала, що треба було з нього вимагати офіційну відмову від консультації. повертатись до нього за тою відмовою не мала ні сили ні бажання, та й голова боліла страшенно.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та, то злий дядько, колись теж мала нагоду зайти до нього, враження про нього аналогічні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. lucky

    lucky New Member

    Олеся Іванівна на Русових - ніяких перездач аналізів не ІСНУЄ,на запитання : чому я повинна лягати в стаціонар?",відповідь: дівчата мене вже від вас горло болить,щоб усім пояснювати і коронне: подякуй медсестричці.Якщо б не моя Галина Іванівна (раджу,кому потрібен здоровий бейбик),не знати чим би ті крапельниці закінчились!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Monica

    Monica Member

    За багато років ходінь по лікарях для мене ця тема досить болісна, тому, хочу написати про таких людей в білих халатах:

    1) Ошуркевич Лілія Юріївна – завідуюча гастроентерологією на вул. Чупринки.
    Ще раніше хтось з дівчат писав про її жадібність до грошей. Це дійсно так. Крім того, зразу скажу, що при кожній зустрічі я їй віддячувала (але, видно мало!). Приблизно 4,5 роки тому почала у неї лікування: спочатку було хороше відношення та й фахівцем вона мені здалася толковим і знаючим. Але, пізніше, з кожним наступним моїм зверненням я стикалась на наплювательське відношення: вона мене не слухала, весь час дивилась у свій мобільний…останньою краплею були її слова: «тільки не треба входити у роль!» - це при моїх спробах пояснити, що моя проблема нікуди не ділася.
    2) Добуш Надія Володимирівна – гастроентеролог з тої самої лікарні на вул. Чупринки. При першій зустрічі вона уважно мене оглянула та подивилась усі попередні результати, назначила нове лікування (вдома). Я їй віддячилась і ми мали зустрітись через два тижні. При повторному прийомі вона так і не згадала, хто я і чого приперлася. Не буду вдаватись у подробиці лікування: але мені було слід обов’язково повторно здати певні аналізи. На що Добуш заявила, що нічого не потрібно, «і тепер все буде добре». Добре було недовго і проблеми повернулися…
    3) Довго і нудно ходила до ревматолога Бігун Надії Іванівни (4-а поліклініка на Фредра) з болями у нозі: кожного разу вона ставила цікаві діагнози і кожного разу відправляла на незкінчені аналізи (важко сказати, скільки грошей пішло на непотрібні аналізи!). Добре, що знайшла хорошого невропатолога, який знайшов причину болю – хребет;
    4) Стоматолог Панчак Роман Ігорович: вимушена була звернутись у суботу пізно ввечері у цілодобовий стоматологічний центр, що на Леся Курбаса, 5, бо болі були нестерпними, обезболюючі майже не допомагали. Зразу при вході (я ще у верхньому одязі) він пропонує показати, що мене турбує. Одумавшись, він провів мене на крісло, оглянув та знайшов причину болю: верхній восьмий зуб мав дірку. Рентген підтвердив (коштує 30 грн.). А потім почалось саме цікаве: «ну ви розумієте, не кожний стоматолог буде лікувати цей зуб – важко добратись, інструменти можуть зламатись. Краще його вирвати і більше не мучитись» - це дослівно! Потім почав розказувати, що слід сходити на Ужгородську, здати кров на виявлення можливої алергії на анестетики…Одним словом, навіть ліки на зуб не поставив, взяв 90грн. за консультацію (!!!), а у понеділок я благополучно пролікувала зуб у свого стоматолога. Вибачайте, якщо багато "настрочила", але дійсно НАБОЛІЛО!
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Також мала нагоду потрапити до Бігун Н.І. Поздавала купу аналізів, зробила рентгени. Але вона каже, що нічого не може сказати, поки я не здам додаткові аналізи в мед. центрі на Богуна. Я подивилася на ціни і відмовилась їх здавати. Кажу, в мене знижка в Параскеви, може я там здам. Тоді вона відміняє мені частину виписаних аналізів, каже їх не треба, а здайте хоч ті 2, що залишились, але тільки на Богуна, вони роблять швидше і краще. Діагнозу без них поставити аж ніяк не може. Але лікування (без діагнозу!) виписує: і уколи, і купа таблеток. Звісно, я нічого не здавала, нічого не приймала і до неї більше не ходила. Але як буде знов потрібен ревматолог, навіть не знаю до кого звертатися....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Monica

    Monica Member

    Veresk, з тим медичним центром на Богуна - та сама ситуація: Бігун направляла тільки туди! А УЗД (серця, судин) - тільки в "Тріомед", що на вул. Левицького. Ви знаєте, я би порадила вам Тєхова Едуарда Михайловича: ревматолога з залізничної лікарні (на Огієнка): і як фахівець, і як людина сподобався. А у Личковської Н.Е. (з ревматолог.відділення Львівс.обл.клініч.лікарні) була лише два рази: перестала до неї звертатись, коли при хороших аналізах (ШОЄ в нормі; і ревмапроби в нормі...) вона поставила діагноз "хвороба Бєхтєрєва".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Paraskevia

    Paraskevia New Member

    Коли лікарі відносяться до людей, особливо хворих з нелюбов"ю та неповагою це не приємно нікому, піся того до них не хочеться йти. Вони (я не про всіх) навіть діагнози правильно поставити не можуть. Завідуюча Гриценко ревматологічної лікарні назначила мені лікування, в якому чітко задокументовано, щоб зійти з преднізолону (гормональний препарат), який в моєму випадку не давав результатів. А через деякий час я звернулась до неї за консуьтацією, то вона грубо мені відповіла, що приймати вона мене не буде, бо в неї обхід, при чому в 13-00 і серед тижня, хоча я знаю що обхід в п"ятницю з 09-00...Вона знаючи про моє рідкісне захворювання нахамила мені, сказавши що я не грамотна, бо у 21 столітті все написано в інтернеті, чим лікують моє захворювання, тобто тим препаратом, який вона відмінила і сказала що я не грамотна, бо не п"ю ці пігулки..але ж їх відмінила вона!Я була в шоці від тону та змісту сказаного..тобто я зрозуміла пораду Гриценко Г. М., в 21 стоітті потрібно лікуватись по інтернету..Шкода..а мені її рекомендували..
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  15. Monica

    Monica Member

    Минулого місяця пішла з сином у приватний кабінет (вул.Одеська,4) на прийом до Свинаренка Д.Г. Синочку 6 років, його гіперактивність б'є через край, та й на Драгоманова розповіли про його "синдром розсіяної уваги". Прекрасно розумію, що це не є страшна проблема, але переживання щодо майбутнього навчання сина в школі взяли вверх. На Драгоманова ми зробили енцефалограму та ЕХО і з тими обстеженнями звернулись до Свинаренка (нам його ДУЖЕ радили). Наш прийом тривав 15 хв., лікар часто відволікався на мобільний, відчувалась його поверхневість та неуважність, нажаль, він так і не зумів знайти підхід до моєї дитини (це при тому, що син не боїться лікарів, з ними спілкується; до того ж, ЕЕГ та ЕХО ми дуже легко пройшли, граючись в "космонавтів"). Сказав, що не бачить жодних проблем: віддати на спорт, більше займатись. Але, те, що він приписав!..Перший препарат - Фенібут (психотропний): не буду переказувати інструкцію і той жах, який інші батьки описуть, що робиться з їхніми дітками після його вживання - це можна почитати в інеті. Від прочитаного мені стало зле, та й Свинаренко не розписав схеми приймання Фенібуту: тобто, треба починати з малих доз, поступово збільшуючи. А він зразу написав "конську дозу". Ще сказав приймати Персен: глянула інструкцію - дітям від 12-ти років. Нічого не розумію! Читала багато позитивних відгуків про Свинаренка...не знаю, я вважаю, що ми просто даремно потратили час і 200 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. xtm

    xtm New Member

    @Monica, якщо можна дайте контакти невропатолога. Дякую
     
  17. Diana

    Diana мрійниця

    от ви мені нагади, колись тут в темці невропатологів писала, але на той час виникало дуже багато дискусій який він хороший, а я от смію про нього таке писати. Емоції вже не ті що 8 років назад, але 6 міс. дитині він поставив неправильний діагноз та також приписав ліки які заборонені майже всюди та дітям категорично не можна, що спричиняють залежність і з ними зразу ж можна було б офорляти інвалідність. На щастя у нас є ще мудрі фахівці які категорично заборонили мені це давати дитині.
    він у маєму чорному спику 100%
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. LeulaBy

    LeulaBy New Member

    Медінститут, 2а хірургія, Вацеба Євген Михайлович та Вацеба Роман Євгенович.
    Абсолютно байдуже ставлення до пацієнтів, лікування та перев"язки вчасно не роблять, відтягують час на конкретні дії що призводить до погіршення стану(ну як можна відкладати пункцію коли висока температура чи стан ледве не критичний, коли повторно потрібно оперувати, а переносять з дня на день).
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я теж була колись давно в нього по тих позитивних відгуках з дитиною,(малий часто кліпав очками).І він нам виписав,такі сильні ліки і теж психотропні,що після прочитаної інструкції ,я їх швиденько викинула.Хоча всі мені казали ти дурна,слухай лікаря він толковий.Але знаєте я не ризикнула здоров'ям своєї дитини і не волочила його по лікарях і він це переріс.Буває інколи коли дуже хвилюється,але дуже рідко.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. svoboda

    svoboda Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1