Любов у шлюбі з часом

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Rodionochka, 18 Березень 2015.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Думаю, ми з чоловіком ліпимо один одного вже 17 років і далі будемо продовжувати в тому ж дусі))) з роками ми все більше стаємо схожими одне на одного, то захопливий процес стосунків і мені, наприклад, дуже цікаво відкривати в своєму чоловікові все нові і нові грані. Спостерігати яким чином моя та чи інша поведінка впливає на нього, то цікаво :) люблю його, певно більше, ніж в день шлюбу, хоча тоді здавалось, що сильніше вже нікуди
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 4
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    +мiльйон, хоча ми в шлюбi лише 6 рокiв, але чим бiльше часу ми разом тим бiльше я його люблю та цiную!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А ми з чоловіком дуууже різні,ну, дууже)) Я не сентиментальна в стосунках, а він навпаки але мені чомусь подобається, коли він мене часом питає "Мааам, Ти мене любиш?"))). Знаю, що це відчасти тому, що я не часто кажу про це в силу свого характеру, бо мені, наприклад, не потрібно говорити такі речі кожного дня, достаньо щоб я знала це на рівні відчуттів, а він- нє, хоче чути. І, після цього най мені кажуть, що жінки люблять вухами)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А я скажу )) В нас все з точністю до навпаки. Я ходжу і муркаю, а він весь такий сурйооозний.. Тільки коли засинає, то притуляшка. ))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Трохи не так висловилась) , що не тільки жінки люблять вухами :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    А я трохи добавлю дьогтю в меду...((
    Рутина страшно з`їдає любов ((, просто страшенно...як хочеться, щоб завжди був цей шоколадно-квітковий період: цьомків-бомків, рожевих планів, "вітру в голові"......але є обовязки, відповідальність, діти, хвороби, недосипання, нерви, втома....., потрібно щодня вчитися поважати, прислухатися, підлаштовуватися....інакше дуже важко. Якщо дорожиш відносинами сім`эю - потрібно іти напоступки.


    П.С.: 7років шлюбу, 11р спільного життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У нас він досі. Миття посуди не заважає мати цьомки-бомки)))
    Під що підлаштовуватись? Коли заміж виходили бачили, що брали. Мене все влаштовувало, тому підлаштовуватись нема під що
    у чому поступатись? подружжя -- це команда, а не суперники
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Hruska стосунки мають певні етапи розвитку, в нас теж бааагато всьо було за 17 років, от що вам прийде в голову - те й було))) нічо, пережили
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ну, я НЕ ВСЕ бачила.. і відкриття мене часом вводили в ступор. І протиріччя бували досить неприємні, але було би спільне бажання, а підлаштуватись можна. Дещо з того, що колись дратувало, може навіть з часом видатися милим. ))
    Як згадаю наш 7-й рік шлюбу, аж тошно стає. То у вас криза просто. А з двома дітками рік за роком то й зовсім не нудно. Але діти переростають сопливо-проблемний період страшенно швидко, тому другий
    вже не за горами
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Так....і я за це. ))

    Та мене також...хоча, насправді це надзвичайно мудра і добра людина.....але рутина дає своє...
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, найголовніше не потонути в рутині. ЗАВЖДИ можна найти мить для приємності. Головне бажання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Десь-колись-давно прочитала, що : як вам бракує компанії чоловіка в кіно-театр-ітд, то знайдіть собі Коліжанку, а не Колєгу . і буде вам щастя.
    Я просто в один момент усвідомила, що наші такі подібні погляди , різняться! І.... не намагалась їх звести знову в одне русло . Ну не хоче мій чоловік ходити на вистави-концерти-футболи... :girl_nea: Але це ж не означає, що і я, з відчуття солідарності, маю не йти. Тому я ходила доовгий час( до малюка) з колєгою :girl_blush2:(теперішнім кумом) і всі були задоволені. Чоловік знав, що я з "охороною"(ну бо футбол, то вам не філармонія; чи відкритий концерт Скрябіна біля Стрийського парку-хтось пам*ятає його слова про вигляд з неба?). а моє его приходило уміротворьонне:girl_dance:. Кумові теж було весело, бо був тоді розлучений і не мав серьйозних стосунків. Щоб не випадати з правила- скажу, що не було поділу на Ж і М,. Просто вільної, у всіх значеннях, подруги не було. А роль подруги куму вдавалась суперськи(характер такий):girl_yes2:. Ми ще й зараз можемо по телефону триндіти "ніпрошо" з пів години:girl_phone1:.
    До чого це я? До того, що люди в шлюбі, це не клони один одного. Кожен має право на вільне проведення часу( в рамках шлюбу звичайно). Найголовніше без ідеалізації один одного і вашої сім*ї обійтися.:girl_yes2::girl_yes:
    П.С. коли повертаюсь з форумівки+афтепаті, чоловік зустрічає і питається "ти файно провела час?", то я розумію: стосунки склались. Бо щиро тішитись, що твоя половинка "зажигала":russian: без тебе, а ти "вкалував":download:, то вам не цьомки-бомки післявесільні.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    А ще думаю треба лекше трохи до всього ставитися, до своїх проблем, переживань (дитина,їсти зварити,прибрати), не брати всього до голови. І трохи тяжко але деколи треба робити вибір, кому приділити більше часу чи дитині, домашнім клопотам, своїм проблемам чи чоловікові...цікаво якбиб у вас був вибір дитина чи чоловік кого б ви обрали? ну наприклад залишитися з дитиною чи їхати з чоловіком закордон на довгий час?
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Rodionochka шанс є, якщо цього хочуть обоє. А одному то тяжко подужати, битись як риба об лід не прикольно :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ви реально стоєте перед вибором??
     
  16. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    не вже, але такий варіант існує..) і взагалі колись читала що на великому з'їзді психологів говорилося про те що жінки по статистиці віддають перевагу дитині,хоча це викликає багато проблем між парою і жінки-психологи які були присутні казали, так ми це розуміємо, але вибираємо дитину. От так буває...
    Р.S. Я не потребую поради, я вже вирішила для себе це питання,просто цікаво, що б інші вибрали.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2015
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    А взяти дитину і їхати з чоловіком закордон неможна?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Ідеальний варіант - їхати всім разом. Думаю, в сім'ї має бути одне залізне правило: якщо хтось їде на довго (на рік, два, п'ять), то інші теж пакують чемодани.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 4
  19. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    ні, не можна так виходить.
    справді ідеальний.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я вже другий день вражаюся.
    ну то нікому не їхати. Вибір є завжди. І не той де треба вибирати між дитиною і чоловіком.

    п.с. а скільки дитині?
    апд. додивилась - дитині нема року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1