Любов у шлюбі з часом

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Rodionochka, 18 Березень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Останнім часом часто задумуюсь над тим, чому з часом у шлюбах вмирає любов? Вперше таку проблему побачила у шлюбі подруги. Ми живемо у різних містах, у телефонних розмовах про це не розмовляли. Аж тут як грім серед ясного неба взнаю про те, що іх шлюб на межі вимирання. Чому?!! Вони так кохали, чудові діти тощо. Зараз вони стали абсолютно чужими. Але це ж не відбулось в один момент? Вони роками байдужіли один до одного. Виявляється, що вони вже 6 років спали у різних кімнатах, в них нема спільних інтересів. Увесь час займає робота, а дома побут та інтернет. Так сумно...
    Як не стати чужими, не набриднути, як завжди залишатись жінкою з загадкою на десятки років?
    Як Ви підтримуєте сімейне вогнище?
    Почну з себе))). Ми дуже багато часу проводимо разом, завжди обговорюємо пережитий день, на вихідні намагаємося час від часу віддати дітей до бабці, любимо подорожувати разом, це дуже зближує.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 2
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    оце якраз дуже зближує, направду)))) чим частіше, тим краще :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Може то песимістично, але не набриднути нереально, хоч на голові ходи. Для мене сім'і поділяються на ті, що можуть розлучитись і не можуть у принципі. І тут справа у переконаннях, а не в набриданні. Комусь жити в різних кімнатах - ок, а хтось ризикне щастя пошукати.
    Я поділяю життя у шлюбі на фази закоханості і 'дістав уже'. Коли та друга, то знахожу щось нове цікаве для себе і так ненав'язливо чоловіка підтягую. Так в нашому житті з'явився велоспорт, стрільба з лука, вихідні на каву в іншу область і т.д. Не можу я спеціально про підтримання 'вогнища' дбати, бо мене нудить від самоі фрази 'як залишитись цікавою для чоловіка'. Цікаво маэ бути мені самій з собою - тоді все добре:)
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я десь прочитала (на Однокласниках вроді) такий вумний вираз: якщо чоловік говорить із вами коли ви на кухні, і якщо він вас лікує -- то з ним можна прожити життя.

    Думала я думала над тим філософським умозаключєнієм і такі да. От у мене кухня з вітальньою (тіпа студіо). От ми там постійно із чоловіком (ну і діти під ногами бігають). Я жарю катлєти, він дивиться футбол. Як якийсь момент хороший (а мужик хоче поділитись радістю), то він мені шось показує в телевізорі, пояснює (йому повезло, що я в футболі шарю), я підтакую, йому терочку під руки підсовую, цибульку даю: "на коханий, потри цибулю". Там же у тому студіо наш робочий куточок (нам для роботи, хоча вона і творча, тиша не потрібна). То я шось працюю, він там чимось іншим займається, але я то поради попрошу, то сама яку ідею видам.

    А якби у нас не було того студіо, то півжиття ми б проводили окремо. Ну бо я мушу катлєти пожарити, а він мусе футбол подивитись. От і сиділи б у різних кімнатах. А так -- разом. Тому для мене надзвичайно важливо максимум часу проводити разом (і це ми ще разом працюємо). За десять років у мене ні разу не виникало бажання відпочити від нього. Тому для мене важливо постійно бути разом
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Абсолютно погоджуюсь, бо роками то важко робити. І з цікавою людиною завжди цікаво))). Тут вже певно питання в тому як не загрузнути у побуті, не втратити інтерес до життя і завжди знаходити щось спільне з чоловіком. Бо без хоч чогось спільного не буде шлюбу))).
    Ми колись взагалі на кожні вихідні таке практикували, але бабці змучились))), тепер час від часу. І саме головне, що це ще й позитивно впливає на відносини з дітьми, відпочивають вони від нас, а ми від них.
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2015 ---
    О, і в нас так! І тому ми теж постійно разом, і поговорити є з ким))). А взагалі телевізор і комп для шлюбу шкідливі))).
    Згадала - ще сім'ю зближують спільні ігри))). То я про пристойні, а не те, що хтось щось подумав))). То така класна штука, бо це живе спілкування з позитивними емоціями))). А ще колись почула, що діти, які бавляться з батьками у ігри, довіряють їм більше.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    ,
    ми працюємо вдома, 24 год на добу, 6 років
    ніхто..нікому..не набрид
    Навпаки, час, коли ми гнали на роботу о 7.30, язик на бороду, згадуємо дуже сумно. І коли зараз треба організувати якесь відрядження- напряжно
    При цьому, чоловік часом може піти на футбол, я на йогу, каву і бла-бла, але найемоційнішими є *піжамні дні*, коли кожен робить, що хоче, не заглядаючи в розклад (до речі, сьогодні чоловік спитав, коли у нас наступний піжамний день, бо зараз у нас купа друзів, якісь люди цілий час приходять-ідуть, бачу, йому бракує тої атмосфери *кохана дружина-дитина-свічки-затишок-піжама-робота-кава-їжа*
    Не набриднути реально, повірте:girl_wink:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  7. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @arushka Надіюсь, ви це не сприймете як образу, але я 5 років тому теж таке би написала. Вся справа в кількості прожитих років, напевно. Ви не подумайте, що я не щаслива у шлюбі, бо це не так. Просто, коли перевалюэ за 10, то 'я знаю все твои трещинки, угу, угу:) ', тоді буваэ деколи нудно. Тоді починаэш придумувати, що би то разом нового утнути:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у нас перевалило за 15, разом перейшли такі біди, які не побажаю пережити навіть ворогам, всі трєщинки виявлені і заполіровані, але не намус, це реально тільки в тому випаду, якщо поруч "твоя половинка":girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @arushka Я думаю секрет у Вас самих, Ви, напевно з тих людей, яким нудно рідко буваэ:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  10. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ми так само... знаходимося разом цілодобово, і я не уявляю собі як то можна набриднути один одному... навпаки, я так звикла що чоловік завжди поруч, що коли їду по справах хоч на один день, то вже сумую за ним.
    Погоджуюсь на 100%, якщо у вас справжня любов, і ви як дві половинки доповнюєте один одного, то це нікуди не дінеться ні за 10, ні за 20, ні за 50 років (як приклад маю своїх дідуся і бабусю, які у шлюбі вже 72 роки і досі видно як вони любляться:girl_in_love:). З часом може згасати пристрасть, але не справжня любов.
    Вважаю важливим ключем для взаєморозуміння у подружжі - спілкування, і чим більше тим краще... і на будь які теми. Я наприклад з коханим можу поговорити про все на світі, він мені не тільки чоловік, а й подружка:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    хм, ось-ось буде 19 років в нас . Я не можу сказати, що хтось комусь набрид. Як і не можу сказати, що прям нічого зовсім-зовсім не змінилося порівняно з тим, як було майже 20 років тому. Просто з часом стосунки переходять в інші площини, залежно від ситуації чи обставин.Від цього вони не стають поганими. Моя бабця з дідусем прожили разом 50 років. Мало того- вони усе життя працювали разом ( тільки він на керівній посаді, а вона- була простою робочою) і ніколи не розлучалися за межами роботи. . Мені би її мудрість :). Інша бабуся також з дідусем прожили 45 років. І навіть коли вона вже була при смерті і сама дуже погано чулася, все хвилювалася, щоб йому добре і комфортно було, коли її не стане. Свекор із свекрухою прожили разом 45 років. Весь час разом. І просто майже ідеальні відносини. Я за всі роки ніколи не чула, щоб з них хтось навіть на підвищених тонах один з одним розмовляв. Це три найважливіші для мене приклади, як люди можуть не просто бути разом довго і не набриднути, а бути прикладом сім ї для своїх дітей і онуків.
     
    • Подобається x 10
    • Погоджуюся x 5
    • мімімі x 2
    • Зе бест! x 1
    • Оптимістично x 1
  12. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Колись дуже давно (як ми були одружені десь рочки зо 3) одна старша і поважна жіночка сказала мені одну розумну річ: " Щоб не сталося, і як би тобі не хотілось його задушити подушкою - спати ви мусите в одному ліжку. Завжди. Особливо коли це бачать ваші діти." Я тоді не дуже її зрозуміла, але життя заставило. І тепер розумію що вона таки мала рацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  13. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Цікава тема, колись дуже давно мені на очі попалась " отрезвляющая, но расставляющая на свои места " стаття і зараз я знову повертаюсь до цієї теми, так, тільки двоє можуть підтримати вогонь, що палає, і тільки ті, хто дійсно вкладає свій потенціал у відносини має продовження медового місяця)))

    цітую :
    "
    Можно ли остановить любовь?

    Уходишь ты, уходишь…
    Тебя окликнуть можно
    Еще окликнуть можно.
    Но возвратить уже нельзя.
    (Ностальгический ВИА 70-х «Ариэль»)


    Как бы хотелось нам иной раз остановить любовь, как прекрасное мгновение! Возможно ли? Возможно, но это будет последняя любовь в вашей жизни. Есть известный биологический эксперимент над несчастными крысами, которым в мозговые центры удовольствия вживили электроды. Нажимая на рычажок, животные получали дозу наркотического удовольствия, близкого к оргазму. Так вот, крысы умирали от эмоционального и психического истощения через несколько часов, не в силах остановить процесс наслаждения. Если бы по каким-то причинам наши адаптационные механизмы разрушились бы — организм не справился бы с нагрузкой. Если бы мы любили друг друга вечно без периода релаксации, мы бы превращались в холодный труп, а любовь была бы одноразовой, как у пчел-трутней.

    ЛЮБОВЬ НЕВОЗМОЖНО СДЕЛАТЬ ВЕЧНОЙ, НО ПРОДЛИТЬ ЕЕ — РЕАЛЬНО!

    Можно продлить кульминацию отношений — и продлить отношения в целом. Как? Осознанно применяя то, что называется ЯЗЫКАМИ ЛЮБВИ — это то, чем любовь питается и поддерживается. А именно:

    • СЛОВА.
    • ПРИКОСНОВЕНИЯ.
    • ВРЕМЯ.
    • ОБЩЕНИЕ.
    • ПОДАРКИ.
    Разберемся в них.

    СЛОВА — восхищенные отзывы о своей любимой или любимом, психологическое поглаживание, теплый отзыв о его поступках, внешности, важности для себя. Это фразы о любви, которые никогда не наскучат, особенно, если они сказаны с душевным настроем. Искренние комплименты любой человек, даже мужчина, готов слушать бесконечно — и даже если он делает вид, что ему все равно или он иронизирует над собой или вами. Не верьте. Восхищение и признания любят все. Кстати, когда последний раз вы восхищались любимым человеком?

    ПРИКОСНОВЕНИЯ. Это касания не только в сексе, но и вне его. В СЕКСЕ — абсолютное разнообразие и всевозможные, извините, извращения. Лучший способ убить сексуальный интерес друг к другу — сделать все ночи похожими и безликими, как клонированные близнецы. Меняйте все, что можно и невозможно поменять: место близости, эротические игры, сексуальные сценарии, подручные средства и инструменты. Некоторые продвинутые пары даже экспериментируют с приглашенными партнерами. Почему бы и да?
    Вне собственно секса — это просто случайное объятие, поцелуй в шейку, поглаживание, легкий массаж и покусывание. Часто мы сдерживаем себя, мол, не время, люди смотрят. Или мы просто устали и не хочется делать никакие усилия. Если человек близок — дарите ему ласку просто так, без повода — и он всегда будет чувствовать вашу близость. Еще один вредный вопрос: сколько месяцев назад последний раз вы делали своей любимой массаж?

    ВРЕМЯ. Вернее, совместное времяпровождение. Время — это вы сами. Если вы не жалеете человеку свое время, вы не жалеете ему себя. Сколько времени за неделю вы провели вместе? Ходили в театр? Гуляли в парке? Посещали друзей? Все это показатель неравнодушия к жизни другого человека, даже если вы очень заняты и ваше время стоит сто тысяч фунтов одна минута.

    ОБЩЕНИЕ. Как роскошь, а не как средство передачи информации. Насколько вы умеете жить жизнью любимого человека? Есть ли действительно глубокая душевная близость между вами? Знаете ли, чем он дышит? Умеете ли разделять и поддерживать его интересы и ценности? Истинному искусству общения необходимо учиться, как английскому языку — постоянно и со старанием.

    ПОДАРКИ. Не ритуальный, запланированный букет цветов на 8 марта, а неожиданно и внезапно. И просто так и по любому поводу: День Танкиста или День Парижской Комунны. Помните, в Алисе в Стране Чудес был персонаж Шалтай-Болтай? Так он призывал дарить подарки на День Нерождения 364 дня в году. Может, это и перебор, но ход мыслей правильный. Подарки стимулируют. Взбадривают. Возбуждают чувство благодарности. И просто возбуждают.

    ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК НЕ ПОЛУЧАЕТ ДОСТАТОЧНО ПИТАТЕЛЬНЫХ ВЕЩЕСТВ — ЕГО СРОК ЖИЗНИ СОКРАЩАЕТСЯ.
    ПОДПИТЫВАЙТЕ ЛЮБОВЬ — И ВЫ ИСПОЛЬЗУЕТЕ ВСЕ ЕЕ РЕСУРСЫ!

    даю ссілку на статтю, для загального розвитку

    Колеса любви или Куда уходят чувства?
    Дмитрий Устинов, психолог, тренер

    http://www.ustinow.ru/publication/where_feelings_are_going/index.html
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    теж так думаю.
    Нашому шлюбу скоро буде 12 рочків, але сказати, що ми набридли один одному за ці роки я аж ніяк не можу. Звичайно, бувають різні ситуації в житті, буває, що береться якийсь нуд до стосунків, але то все якимось періодами.. Завжди кохала і кохаю свого чоловіка, не уявляю собі життя без нього, просто впевнена, що саме він моя половинка і тому нам завжди добре і комфортно разом:girl_in_love:.
    для нас теж великим прикладом є наші батьки, тому дуже надіюся, що ми станемо прикладом для своїх діток).
    так нам одразу після одруження говорила моя свекруха, теж спочатку не розуміла цього, а зараз думаю, що це золоті слова:girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    1. Спати разом. Навіть коли народилася мала дитина - не переселяти чоловіка подалі, а разом, завжди! Посварилися, побилися - але в одне ліжко. Навіть, якщо він безбожно храпить :girl_crazy:
    2. Спільна робота - зближує! ПО дому, спільний бізнес, в машині поковирятися - РАЗОМ!
    3. Діти -квіти - це щастя, так, але має бути час без них, спільний лише для мами і тата. І побільше.
    4. ВІЛЬНИЙ час для мами, коли тато бере на себе обов"язки, а мама вибирається у світ..це може бути навіть на годинку. І таткові корисно зблизитися з дітками.
    5. ВІЛЬНИЙ час для тата, коли мама в котрий раз)))) бере все на себе і в котрий раз))) тато відпочиває)
    4 і 5 - тут головне знайти гармонію, або хоча б 70/30...бо 50/50 навряд чи в кого виходить))))
    6. Терпіння у висловах - краще знайти мегасили, та промовчати - а ніж випустити пар..потім багато слів застрягають у мозку і роками накоплюються і в самий неочікуваний момент цей "червячок вилазить"..
    7. До чоловіка і кнутом і пряником! Незабувайте хвалити, підтримувати, цікавитись його справами за день і хоч трохи розділяти його інтереси.
    8. Щоб чоловіку була цікава жінка - треба, щоб їй було цікаво самій з собою))) Хтось вище так гарно написав і це істина. Жінка має залишатись всеодно незалежною, любити себе, мати і витрачати час на свої інтереси, знати чого вона хоче, і заявляти про своє я і про свій особистий час, адже у нас багато хто стає "жертвою сім"ї" і не бачить виходу..Розвивайте себе! Знайдіть справу, яка приносить вам задоволення):d7::d23::girl_phone1:
    9. Не зациклюватися на одному чоловікові. ЯКщо для тебе одна людина стала всім, і чоловіком, і батьком, і другом, і подругою, і старшим братом і т.д., колись, коли її не стане - ви втратите увесь світ! Це велика помилка, кожен має виконувати свою роль.
    10. Ніколи не забувати що ти- жінка, актриса, куртизанка))) А ще краще розвинути ці якості на щодень) РОзумію, що важко, коли ти як коняка все тащищ на собі, але це треба робити з зачіскою і посмішкою (так бабуся казала)..але я вже не раз переконалася і сама вчуся, що посмішка, іскорка в очах - дуже оманливо діє на чоловіків)))І в мить усі готові і коляску знести, і сумку в таксі занести, і підвезти і т.д. Мрію попасти на тренінг по цій справі)))))) З роками починаю розуміти, що жіноча хитрість - дуже допомагає))
    11. Я стараюсь чоловіка не довбати і не кричати))):girl_devil: це його словами))) ВІн по своїй чоловічій суті не може виконати 10 справ за раз, як я. Мізки не ті)))) ТО чого нервуватися через те, що він зробити не здатен. Я даю йому щодень список на 1-2 важливих справи, і 3-5 не дуже термінових, скільки виконає - стільки молодець)
    12. Чоловіки люблять конкретику! Не тисячу слів в хвилину з поясненнями, а одне конкретне речення.І до них усе прекрасно доходить)) Плюс м"яка жіноча ласка і конкретика - діють безвідмовно (на 99,9:wacko:))) Це типу "ласковый начальник")))
    13. Моя, вищезгадана бабуся, вже сто раз мені розповідала оповідку:
    " Чоловік мав першу дружину, яка була супер хазяйновитою. КОЛи він вертався додому, вона не дозволяла йому у взутті зайти, бо щойно помита підлога, на диван не сідай, то не роби; вся засалена, заклопотана, за все бралася - і завжди не встигала, йому було соромно перед гостями. Вечорами, вона відмовляла йому у близкості, адже була замучена. Вони розвелися. Він одружився вдруге. Додому він заходив, переступаючи бруд і вони бігли з коханою один до одного в обійми. Не завжди була гаряча вечеря, але це зістимулювало його заробляти більше і вони часто ходили у різні кафе з друзями. Він дуже гордився своєю красунею жінкою, і ночі у них були прекрасні. Так, вона не встигала все робити, але це було вже йому не так важливо.."
    І це розповідала моя 75 літня бабуся!! Вона завжди вставала раніше чоловіка, зачісувалася, трошки підводила очка, у хаті ходила і спідниці, блузках. Халат лише на 15 хв після ванної..Він бачив її змучену і не доглянуту, лише коли вона хворіла. Оце виховання, дівчатка!!!! Я ніяк не можу навчитися такої дисципліни. А вона як бачить мене у піжамі:blush:, негайно заганяє передітися і нарікає ніколи так перед чоловіком не ходити. Повірте, в цьому є істина!
    НУ от власне це те, що прийшло мені в голову по темі. Так, я не можу сама цього усього дотримуватися досконало, але я намагаюся. Бо розумію, що такі речі підтримують вогонь і цікавість у стосунках. Можливо хтось задасть собі питання, чому жінка має вкладати стільки часу і сил для стосунків, а чоловікам в основному байдуже...Дівчатка, ми є шиєю, ми як повернем - так і буде, який заладим тон у відносинах - так і буде. А для щасливої, гарної, незалежної, цікавої жіночки чоловік і сам почне старатися чимось допогти чи вразити, адже він розумітиме, що на ньому їй весь світ не сходиться. І як не він, то хтось інший займе його місце. Конкуренція - це в жилах чоловіків! Не полишайте свого коханого шансу щораз доводити, що він найкращий)):heart::give_rose:
    Алілуя))):angel:
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2015
    • Подобається x 26
    • Зе бест! x 17
    • Корисно x 2
    • Оптимістично x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Та ну... То нагадує поради для жінок з книжки часів Сталіна. Типу коли чоловік прийшов то треба зачіску оновити, дітей помити і після сексу піти поплакати.
    Бабуся моєї коліжанки вчила нас також як догодити чоловіку на своєму прикладі. Вони обидвоє працювали і на обід ходили додому. То вона мала прийти швидше, накрити стіл і подати обід. Дійшло до того, що біля чоловіка лежав хліб і ніж, а він казав: "Зоя, а хлеба у нас нет?" І бабушка Зоя розказувала що то добре і то так має бути. Вона була щаслива з такого життя, а я такого собі не хочу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  17. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    А що робити, коли в дитини немає бабів-дідів-няньок? коли батьки працюють за одним графіком, а вільний від роботи час проводять кожну секунду і 24год на добу із дитиною( дітьми)? Чекати поки виростуть?)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Чиста правда, погоджуюся 100%
    Без нього я би не змогла морально витримати ні перші роди, ні другі
    Чоловікова підтримка була дуже відчутна :girl_in_love:
    Я часто його питаю, чи він усвідомлює, що ми вже 10років разом?
    Цей час дууууже швидко пролетів, здається, що ніби вчора я закохалася :give_rose:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 2
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Насолоджуватися :) своєю сім'єю своїми дітками, не гризтися, що зовсім не вдається побути вдвох. І та, чекати, поки виростуть :)
    То я більше для себе пишу, бо щось в нас ніби кризою попахує:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    :girl_dance:У нас "молодой" брак всего 2 года, но как говорится- нет времени в нашем возрасте на медленные танцы)) поэтому мы успели и поженихаться, и пожениться, и ребенку почти год, и переехать в другой город жить. В чем то гораздо проще, а в чем то сложнее выходить замуж после 30)) но обретенная мудрость и опыт помогают на все 100 избегать острых углов, и ели случается конфликт, то это или дикая усталость или банальная лень искать выход.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10