лижі і вагітність сумісні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Олята, 12 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Олята

    Олята Member

    Чи можна кататися на лижах на 18 тиждні вагітності?:umbrag Дуже хочеться. і Розумію що це може бути небезпечно, але чи варто ризикнути чи ні.
     
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Не знаю....спитайте в свого лікаря. Розумієте, тут же залежить не лише від вашої майстерності..але й всякі придурки катаються, штовхаються. Тому, добре зважте всі "за" і "проти"
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: лижі

    Думаю неварто!
    Покатаєтесь наступного сезону!

    Мій хороший друг їхав собі спокійно, і їхало чудо яке не вміло тормозити - в результаті в друга перелом незнаю точно чого (щось в плечах, чи ключиця, чи щось тому подібне).
    Тому краще не робіть дурниць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Ні!!! НІ в якому разі!!!!Це небезпека для житя вашої дитини!!!:no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: лижі

    І доречі, це ж велике напруження на живіт, на прес!!!!
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Якщо ви катаєтесь, то прекрасно знаєте про сноубордистів, які підрізають і валять лижників. Сама не раз була збити цими свинями, одного разу до струсу мозку. А зі спини незамітно, що ви вагітні і на вас вважати точно ніхто не буде. Воно Вам треба???
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: лижі

    Знайшли чим ( а верніше КИМ!!!) ризикувати :ninja:!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    От прочитала і думаю, чи то я дурна, що так береглася, а ніц з того не вийшло, чи то наступного разу на лижі їхати, щоб чистку не робили - само вийде:ninja::ninja::ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Не ображайтеся, але вам же не 5 років, ви що не знаєте що то таке кататися??? Не розумію, як ви про таке навіть подумати могли, "дуже хочеться".....:confused:. Розставте для себе пріорітети!!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    колишня сусідка проф.займалась стрибками з парашутом.Стрибала будучи вагітною,на 2-3міс.результат-втрата двійнят:confused:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Ви тільки не ображайтеся, але ви або не дуже свідомі, або навіть не знаю... Дуже вам хочеться???? А дитинку вам не дуже хочеться??? Що за ......... запитання виникають в жінки на 18 тижні?Дійсно, ви оприділіться, що саме вам ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ???:confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Ні в якому разі!
    Я будучи вагітна перший раз,поїхала кататись на лижах,після цього місяць лежала на збереженні.Лікар ,до якого ми звернулись по приїзді(я себе погано почувала),запитав,чи я знала,що я вагітна,коли поїхала кататись.Почувши ствердну відповідь,він дав мені ще один шанс на виправдання,і запитав,чи я хочу дитину.Коли я і на це запитання, відповіла так,він дивився на мене як не на дуже розумну :confused:,тепер я його розумію .
    Бережіть себе і своє майбутнє дитя ! А на лижах ще накатаєтесь,повірте мамі двох дітей і фанатці лижів :).
     
    • Подобається Подобається x 18
  13. Олята

    Олята Member

    Відповідь: лижі

    я погоджуюся, що в цьому купа небезпеки. але вам не здається, що на сьогодніщній день над вагітними надто трасуться, що надто від усього їх застерігають, то не можна, а то не варто.
    можливо якщо мама буде трішки екстремальнішою, я не говрю про стибки з парашутом, кінний спорт і скалолазання, та й частково про лижі, і дитинка була б сильнішою і здоровшою. а то іноді мені здається, що вагітних майже до інвалідів прирівнюють.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: лижі

    Скільки вам років що ви таку дурь несете???
    Від того що мама буде кататись на лижах дитинка буде сильніша і здоровіша?????
    Мда, ноу коментс...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Які можуть бути лижі :no: Навіть якщо ви дуже добре катаєтесь. Ймовірність травмувати живіт дуже висока ..а воно вам потрібно. Плюс не факт що вам нададуть кваліфіковану допомогу в разі чогось. Я й сама з задоволенням покаталась би на лижах,але здоровячко дитинки перш за все. Займіться менш травматичним спортом, наприклад плаваням:y:
    А на лижах ще накатаєтесь, а там дивись і зі своєю малечею будете кататись :) Дитину на лижі можна ставити вже з трох років.
    Олята а ви до речі де катаєтесь на лижах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Олята

    Олята Member

    мені 23. і якщо чесно,я не вважаю, що говорю про дурні речі. так я вагітна без стажу і маю взагалі першу вагітність. я не говорила, що від катання від лижів стане вона здоровіша. я говорю про те, що на сьогодні йній день вагітній не можна нічого сказати, зробити і т.д. тільки вітамінки, натуральне і носитися з нею бо вагітна. я не люблю надмірної уваги над своєю вагітністю, хоча дуже чекаю цього малятка і люблю його (думаю Ви цьому не повірите). вагітність це не діагноз, я була на збереженні і активно працюю вже трри місяці, моєму масіку це ніграма не шкодить.

    Олята а ви до речі де катаєтесь на лижах?[/QUOTE]

    я катаюся по різному де. Була в Славську, була в Альпах, була на Драгобраті і в Буковелі. так що можу порівняти.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2009
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Шановна, Вам же ніхто не каже закритись вдома і чекати народження дитинки. Я, наприклад, теж всім своїм кажу, що вагітність ---то не хвороба. І стиль життя в мене далекоооо не вишивання хрестиком біля телевізора,але..... Дитинка трошки змінила мої погляди на екстрім. Але, це досить легко, якщо дитинка бажана. Я от теж мала в Францію їхати на 6 місяці вагітності. І почувалась прекрасно......але не поїхала, бо Франція нікуди не втече, а дитинці можна і нашкодити.

    Ви повинні повністю розуміти, що катання на лижах --- це процес, який не лише від Вас і Вашої майстерності залежить. Ніхто ж Вам не боронить просто поїхати в Карпати,відпочити ( і то--треба питатись в лікаря). Але, ви не можете гарантувати безпечність ЗОВНІШНІХ чинників.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Я власне була в липні в Карпах(вагітною) і навіть мала рюкзачок в якому лежав мій одяг і предмети гігієни, в сумі 3 кіло. але ми просто погуляли на природі, і навіть в палатці не ризикнули ночувати.
    А що стосується лижів, то Вам дуже правильно писали, Ви не одна там будете кататися!
    ніхто з вагітних інвалідів не робить, просто є речі якими треба жертвувати.
    А в такому стані навіть простуда, то біда.
    А як хочте екстріму, то просто погуляйте на природі, в тих самих Карпатах, шкоди не буде, лише користь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: лижі

    Все правильно, вагітність не хвороба, і вагітні не інваліди (якщо все без ускладнень). Тому, якщо нема протипоказів, то вагітній можна роби все, що НЕ наражає вас на ризик 1) падіння 2) травмування, а також не сильно підвищує пульс і тиск. Це, звичайно, якщо говорити про фізичні навантаження. На жаль, катання на лижах дуже часто спричиняє і падіння, і травмування. Тому треба добре думати чи такий ризик є виправданим.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Олята

    Олята Member

    то так, тому я і цікалюся думку людей, а на мене налетіли так наче я спитала чи можна стрибнути з дев*ятого поверха без парашуту.

    моя коліжанка доречі на третьому місяці каталася на ровері, а співробітниця на лижах на червертому. Є Буковель в якому є ретраки і купа дитячих гірок, а безпеки нема ніде. можна іти по вулизі заштортатися і впасти.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2009
Статус теми:
Закрита.