Лікування гіпоксій у новонораджених

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Lithium, 24 Грудень 2008.

  1. Lithium

    Lithium Active Member

    Моя дочка народилась у в зазначений термін, але нам довелось багато чого пережити. На перед домовлений лікар віднісся до нас халатно, не зявившись вчасно на роди і як наслідок моїй дитинці поставили страшний діагноз: гіпоксія із ураженням центральної нервової системи. На другий день після пологів донці доли прививку від гепатиту, без мого відома,і дочка дістала судорги. До діагнозу дописали ще і синдром пригнічення. Звичайно в перші дні було дуже важко, ми лікувались, харчувались за допомогою зонда, але нарешті нас виписали додому. Тепер лікування і догляд за дочкою залежало тільки від мене, ми знаходились на лікуванні у невропатолога, викнували всі приписи, але найголовніше це материнська любов.
    Нам вже чотири місяці і як би не виписка із роддому ніхто б не сказав по донці, що в нас були такі проблеми. Ми нормально ростем і розвиваємось. Моя порада матерям: ніколи не впадайте у відчай, слухайте своє седце, а воно підкаже що робити, але найголовніше менше слухайте лікарів і спостерігайте за дитиною, читайте літературу спеціалізовану про дітей і будете здорові.
     
    • Подобається Подобається x 23
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Лікування гіпоксій у новонораджених

    Я завжди була впевнена, що набагато краще, ніж запихати новонароджену дитинку з ускладненнями до боксу і тримати там, наче у теплиці, віддати її на руки люблячим батькам, щоб був контакт шкіра-до-шкіри, годувати дитинку материнським молочком нехай навіть через трубочку, побільше ласки та любові, і обов"язково станеться диво!
     
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Лікування гіпоксій у новонораджених

    Моя донечка теж народилась із гіпоксією на 6-му міс вагітності!!!!!!! Коли я народжувала-мене питали ЧИ РЯТУВАТИ???????? Бо дитинка може бути і фізично і розумово відсталою.На що я категорично кричала-РЯТУЙТЕ ЇЇ-Я ВСЕ ЗА НЕЇ ВІДДАМ!!!!
    Моя квіточка родилась вагою-1 кг.З0см. Так ,пішли шалені кошти щоб витягнути мою дюймовочку.ВОНА ВЖЕ БІГАЄ І СПІВАЄ І ГОВОРИТЬ І НІЧИМ НЕ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД СВОЇ ОДНОЛІТКІВ. ХІБА ЩО ДЛЯ МЕНЕ НАЙГАРНІША ЗІ ВСІХ НА СВІТІ(але так скаже кожна мама).Ми змушені були віддати всі заощадження і продати квартиру, але подивіться на фото- хіба вона цього не варта?????????


    [​IMG]

    Не вірте лікарям, ваша віра і допомога зроблять більше!!!!!!!!!!!!Бажаю всім гарних і здорових діток.Боріться а них у будь-яких випадках і ніколи не відмовляйтесь!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2