Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. opron

    opron Well-Known Member

    Парацетамол, ібупрофен
     
  3. MissO

    MissO Well-Known Member

    Дякую. Маю парацетамол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, при які т-рі мамі з ГВ треба збивати т-ру? В мене зараз 38.7, знаю, що така т-ра корисна для боротьби з вірусом, але все думаю, що я ж годую, не нашкоджу собі?
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ніяку не треба збивати. я тільки збивала, коли температура піднялася перед самим польотом, а я сама сідала в літак з двома дітьми.
    як маєте допомогу з дитиною - терпіть скільки є сили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Almariel та от намагаюсь пояснити своїм, що мене тре просто лишити в спокої, але замість допомоги, маю порадників більше. Плюс до того чоловік ще теж хворий( хворий чоловік то я вам скажу гірше будь чого...) . Переконують, нє, наполягають, щоб збивати, а ще вночі лягати в іншій кімнаті, а щоб моя мама з дитиною спала, але я так не хочу, бо по перше і сама не посплю , і дитина буде лиш плакати... Вночі я 39 збила таки парацетамолом, але мені так було зле, дитина висить на циці, ні повернутись, нічого.. То не витримала.
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    При такій самій, як і мамі без ГВ.
    Я взагалі не збиваю, хіба я зовсім зле було і дитина сильно мала - то вібуркол на ніч.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    При якій якй робиться вже дуже зле. В мене то під 40, а в когось поріг менший.
     
  9. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Коліжанка попросила поради щодо Фітоглистоциду. Вона годує дитину 2роки і 2 місяці. Зараз годування на сон та зависання зранку. В інструкції пише протипоказ при ГВ. Чи хтось може щось порадити? Треба шукати кожну "траву" чи можна? Бо я щось не знаю, що казати :girl_sad:
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дуже заклало носа. голова "квадратна". чим можна крапати, крім аквамарісу і йому подібних?
    і взагалі чим лікуються мами, що годують у випадку вірусяки? (бо в мене вперше щось розгубилася зовсім)
    маску одягати?
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    не варто, ви вже встигли обмінятися вірусами, і одночасно антитіла вже є в вашому молоці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я пю багато чаю з лимоном, трохи малину, ніс промиваю і ще полочу горло содою з сіллю.

    Я теж з запитанням чи колов хтось вітаміни групи Б під час гв? Бо простудила лицевий нерв, лікар казала треба колоти.

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Судинозвужуючими можна, подивіться по діючій речовині на e-lactancia, є кращі і гірші варіанти. Оксиметазолін, наприклад, можна.
    Мефенамінову кислоту можна випити.
    А так, то яке при вірусці лікування? Полоскання, пиття, провітрення...
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    то я так розумію можна крапати Називіном дитячим. дякую, спробую
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Дівчата хелп!!!!
    прописали мені цефтріаксон з новокаїном або лідокаїном в\м. малого тре відлучати чи ні? цефтріаксон е-лактанція показує що ніби можна всьо. це ж нема значення чи ліки в розчині чи таблетках чи укол,правильно? бо лікар порадив на 5 днів відлучити.а я в ужосі.
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    можна)
    мала два рази 1) в уколах як Златі було 3 місяці - не відлучала. в таблетках - як Яркові було рік. не відлучала. діти перенесли чудово.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    оооо,аж гора з плеч!!!!!!!ще так радо на уколи не бігла:)

    а мене ще цікавить,чому наприклад деякі ліки в нас в інструкції мають зазначене що при гв\вагітності не можна,а на сайті лактанції пише що так?в чьом загвоздка:)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    бо нашим виробникам легше так написати ніж проводити дослідження. дешевше
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Не відлучала, пробіотики давала, пройшло нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    І я цефтріаксон на лідокаїні колола і годувала-все було ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    То не зовсім про ліки, але, думаю, сюди.
    Як то тим ланоліном мастити - всю ареолу?
    І воно ж липке - отак намастила і що далі? Одягатися? З голими грудьми бути? Бо мушу мастити чимось - соски дууже чутливі стали.