Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. bar_&_new

    bar_&_new New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Доброго вечора. Я тут читала, що Сухецька непогана лікарка. А вона хіба проктолог? Наскільки памятаю, вона хірург.
    Може хтось підкаже хорошого проктолога в Залізничній?
     
  2. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    я би радила піти хоча б обстежитися в Оксфорд,там класна апаратура-а в поліклініці він дивиться пальцем,раком,..там собі лягаєш як до гінеколога-і все не боляче,причім там дивиться жінка!:girl_tender:
     
  3. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Будьте добрі порадьте гастроентеролога або хорошого проктолога в Медінституті. Дуже вдячна
     
  4. Відповідь: Лікар-проктолог

     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    В Оксфорді 150 грн. ,але почитайте мій відгук на 4 сторінці.
     
  6. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    150гр-відеообстеження та консультація.
    Щодо допису Марти-я знаю ,що в них 2 жінки.може ви були не у моєї,я була в молодшої,і нічого подібного,що там розвод,як на 8 приходів на протязі 2місяців-4500тис.по моєму нормально!

    ---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    Візитку знайшла-Олексишин Катерина Миколаївна-хірург-проктолог.
    :girl_flag_of_truce:
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    У цій темі вже радили хорошого проктолога в медінституті (див.тут, дописи#19 i #20)
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    підтверджую, лікар дійсно дуже хороший. Поки ми на гв, то підліковуємо і ніяких радикальних методів, та й людиною почуваюсь, можу з дитиною нормально гуляти, а то навіть малого на руки не могла взяти.
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    І я підтверджую. Моя бабуся мала проблеми з гемороєм, то зверталась до нього.
     
  10. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

     
  12. bar_&_new

    bar_&_new New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Привіт. Розкажу свою історію.
    Мала гемороїдальні вузли в середині і зовні (явище не з приємних, викликало комплекси и дискомфорт). Звернулась я таки в Оксфорд. Так, це дуже дорого (в "Біокурсі" напевно дешевше б вийшло). З мене запросили 5500 за лікування (+ вартість ліків, це ще десь 1000). Але я погодилась, бо нічого іншого знайти не змогла (в інтернеті майже нема інформації нарахунок проктологів і усьго з цим повязаного). Сьогодні дивилась розцінки Біокурса - дешевше, але там дуууже полюбляють понабирати аналізів обовьязкових (для них тільки чомусь) и виходить майже одно на одно.
    Ну так от.... Я роблю собі "легирование латексными кольцами". Зробила вже 2 процедури, ще стільки ж лишилось. Процедура майже безболісна, після неї відчувається дискомфорт (постійно тягне в туалет, хоча мізками розумієш, що після клізми там нічого нема :) ), трохи боляче в перший день, але потім майже нічого не відчувається. Це, звісно, якщо ретельно виконувати рекомендації лікаря щодо догляду. Не відриваюсь від роботи і не втрачаю кошти (у цьому також плюс даної процедури).
    Якщо знайдете десь дешевше - робіть не задумуючись (але тільки після консультації лікаря).
    Всім здоровьячка! Питайте - намагатимусь відповісти.

    Доречі, чоловік мій також не задоволений іхніми урологами. Аналізи ідеальні, але пролікуватися на 4500 треба.... от така містика!
     
  13. Virusuk

    Virusuk New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Щодо обстеження кишківника та раджу Коляду в діагностичному центрі, кращого ендоскопіста по тим справам нема, а проктолог Лозинський Ю.С. доцент в міській поліклініці (мед.інститут), здається зав. відділом проктології. одним словом найдете. Можу скинути в ПП тел.
     
  14. Oksana Lupneva

    Oksana Lupneva New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Мала проблеми після родів. Хороший проктолог Презем Орест Орестович,кафедра проктології у мед.інституті. Можу скинути у ПП тел.
     
  15. Відповідь: Лікар-проктолог

    Була в двох лікарів і обидвоє пітвердили що потрібна операція. Можливо, хтось був в подібній ситуації, можливо, є інші варіанти?
     
  16. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    дивлячись,що у Вас-тріщина чи геморой?Геморой якщо 4стадії-тто так тільки операція,тріщина-може бути малоінвазивно-радіохвильовим методом
     
  17. Neosoftlviv

    Neosoftlviv New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Була сьогодні в проктолога в Оксфорд Медікалі - Тетяна Вікторівна (якщо я правильно почула). Можу сказати що це дарма потрачені гроші і час. 2 хв і сеанс закінчено, хіба щебетала коли про чудо-диво мазь від тріщин розказувала яку можна в неї придбати за 1500 грн, бо інакше нічого не допоможе...
     
  18. VAV

    VAV New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Підскажіть будь-ласка чи дітей він приймає чи тільки дорослих? Буду дуже вдячна за телефон.
     
  19. wesna

    wesna New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Не пошкодую часу, аби описати свої враження від "найкращого діагноста" кишківника Коляди. Навіть ветеринар напевно виявляє більше поваги до хворого. він не просто хам рідкісний, він ще й очевидно страждає якимось сексуальними збоченнями. Словом, цей візит коштував мені стільки знущань й приниження, що подібного я не пережила за все життя. ворогові би не порадила йти до нього.
     
  20. matkustaya

    matkustaya New Member

    Лiкар проктолог

    Доброго дня дiвчата. Допоможiть знайти у Львовi чи Червоноградi хорошого лiкаря колопроктолога. Спасибi за вiдповiдi...