Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Можливо хтось щось порадить мені, бо до лікаря не дуже хочеться. Після КР в туалет боялася сходити, і тому ставили мені 2 рази клізму, але 2-й раз був дуже болючий, і я так думаю що там утворилась тріщинка, бо на калі присутня кров. А може порадите хорошого лікаря, було би добре недалеко від Сихова, наперед вдячна.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Хороший лікар Кушнірчук М. - працює в залізничній лікарні (на Огієнка), знайомі лікувались - задоволені.
     
  3. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Скажіть, будь-ласка, а до ВИТВИЦЬКОГО на прийом тяжко попасти, треба мати якісь знайомства? Чи просто по запису, чи в порядку живої черги? І, якщо можна, скиньте, будь-ласка, в ПП його контакти. Дякую.
     
  4. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Тільки но від Витвицького після операціі. Доктор має золоті руки. Якщо потрібно звертайтесь -напишу в приват координати. Спочатку можна звернутися до Коваля на Хуторівці - в нескладних випадках проблема вирішується процедурами. Проблему свою я затянула тому довела до операціі((. Всім хто має хоч найменші проблеми раджу звернутися до проктолога, огляд не є гіршим ніж у гінеколога, а такі проблеми мають тенденцію до погіршення стану з часом...лежала в лікарні і дивувалася як багато молоді, тому не доводьте до операціі.
     
  5. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    а хто може порадити якийсь приватний медичний центр у Львові, де оперують геморой?
     
  6. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Приватного немає, я також про це взнавала. Таке оперують виключно в обласній( Медінститут) на Некрасова в проктологічному відділенні.
    ПС але на операцію має скерувати проктолог, це крайня міра, можливо є шанс полікуватися сучасними процедурними методами
     
  7. MUSI

    MUSI New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Привіт!Дівчатка підкажіть будь ласка як позбутись гемороїдальних вузлів.Наперед вдячна.
     
  8. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    MUSI,я би Вам порадила обов'язково до лікаря звернутися, бо ця хвороба є досить серйозною, але якщо поки немає такої можливості, то
    можу Вам порадити те, що мені призначав лікар і допомогло.
    1.це таблетки Детралекс (вони для стінки судин) і їх навіть рекомендував мені приймати профілактично, перед якимсь навантаженням (довгою подорожю чи ін.) по 6 табл. на день.
    2. Мазь- Ультрапрокт
    3. Мазь-Троксивазин
    Якщо є сильний біль можна випити Кетанов, але направду, тоді краще
    терміново звернутися до проктолога!
    А ще важливо виключити фізичні навантаження, не піднімати важкого, а більше лежати-відпочивати, поки не пройде загострення!
     
  9. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    сходіть до лікаря, наприклад до Сухецької в залізницю ,вона як жінка та хірург досить акуратно та адекватно проводить і обстеження і лікування


    Детралекс можна замінити схожими, наприклад Флебодіа
    Мазі тіко допомагають від болі
    ще в аптеках роблять свічки проктологічні, там входить Беладонна, новокаїн, масло какао і ще щось. Допомагають майже замість оперативного втручання. Перевірено на собі.
     
  10. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    дуже часто це гормони, тому вони досить швидко допомагають. Будьте обережні.
     
  11. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Ось так я і займалась самолікуванням поки до операціі не довела.....дівчата, ідіть до лікаря!!!!
     
  12. murasia

    murasia Загублений

    Відповідь: Лікар-проктолог

    в обласній лікарні працюю і там оперувалася 2разі в лікаря Стацишин Роман Іліч. Дуже хороший лікар всі мої друзі в нього оперувалися. Дуже задоволені
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Стасишин Роман Ількович.

    А лікар дійсно дуже хороший.
     
  14. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дуже добрий лікар Хавунка Іван Володимирович в обласній
     
  15. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Чи звертався хтось до проктолога в Оксфорд Медікал на Чорновола?
     
  16. Ananas

    Ananas New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    так!зверталася,там слава богу,є жінка!!!лікування дуже дороге.але я про все забула,в минулому році.щаслива як слон!!!

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

    на сьогоднішній день,крутіше ніж латексне лігування вузлів немає нічого!!!це зараз роблять в оксфорді на Чорновола,процедура безболісна,коштує весь курс 4500,але ходиш скільки треба і не платиш більше.плюс купуєш кучу різних свічок..робила жінка-проктолог.я задоволена:girl_flag_of_truce:
     
  17. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    я зверталась в Оксфорд Медікал на Чорновола.

    мені не так пощастило, тому що після оперативного втручання кілька місяців місце висічення вузла не гоїлось, коли я зверталась повторно зі скаргами - призначення не полегшувало стану. через два місяці з періодичною кровотечею я звернулась до рекомендованого лікаря в іншому місці - лікування на раз допомогло. і дуж мене сварив цей другий лікар, що погодилась на висічення. гінекологи теж не схвалили проведену операцію, особливо, що наслідки й тепер даються взнаки по жіночій стороні. це я до того, що ніж приймати їх кардинальні поради - краще порадитись ще з іншими лікарями, не зацікавленими в проведенні якомога дорожчої процедури.
     
  18. Відповідь: Лікар-проктолог

    А я якраз збиралась сьогодні їхати в Оксфорд Медікал, добре, що натрапила на Ваші дописи. От тепер незнаю куди звертатись, порадьте хорошого лікара проктолога.
     
  19. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Я по пораді форумчанки Mamba звернулася до лікаря-проктолога Коваля Ю.В. дуже хороший лікар, підлікував,порадив і заспокоїв))))
    Подивіться тут це його сайт http://www.proctolog.info/
     
  20. Gato

    Gato New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    я теж вирішила звернутись до лікаря,бо цю проблему маю досить давно, а як проходить обстеження в поліклініці, бо всі радять йти в заклади з хорошим обладнанням-кажуть,що в поліклініках давно все застаріле і поламане..? що робити?