Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    А скільки коштує така посуда і де продається, якщо не секрет?:)
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    саме хотіла задати таке запитання форумлянкам:), бо розводи від води щей як лишаються
    в мене не горить нічого, але сковорідка більше схильна до того, щоб тушкувати, а не смажити. зате смак відмінний:) а ще -сковорідку треба дуже довго розігрівати (удвічі довше, ніж звичайну), щоб не прилипало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Пательні iCook™ мають спеціальне покриття титану з керамікою, що не допускає пригорання. Я користуюсь ними більше 2 років майже щодня і дуже подобається і результат, і легкість догляду за ними, а всі інші пательні повіддавала. Як десь на відпочинку в приватному секторі готую на посуді господарів - не вистарчає мені моїх пателень... Тепер готую маложирну їжу, бо можна навіть зовсім не додавати олії і смажити, але я трохи додаю для смаку :)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2008
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Підкажіть крамнички з посудом
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Не можу редагувати :-( до попереднього допису - хочу чавунний казанчик-каструлю
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    подивіться в Бергофі - то не чавунні а ткий сплав спеціальний. використовується я к казан, з кришкою ціна 250-350 грн. в Арсені бачила на Чорновола.

    поки що мрію..
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Дякую, гляну
     
  9. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Трохи не про каструльки, але ж стоїть три крапки в кінці, то можна і про інше:) Хочу силіконові форми для випічки. Хтось щось може сказати - варто, не варто? І ще, може хто порадить якусь марку електродуховки, так би мовити з досвіду, бо в магазині голова кругом пішла від теревень продавця... :8:
    П С проблема актуальна, бо духовка в мене ще радянська, така шафка металева без індикатора...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    О, я собі таку сковорідку два тижні тому купила, коштує 175 гр.Дуже задоволена.
    Купувала у Фокстроті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Навпроти ринку Добробут(стосовно основного входу) через дорогу є магазин з посудом, там чавунних виробів і різних є багато.

    В мене є декілька різних силіконових форм на мафіни, кекс, пиріг, печиво-мадленки, торт формами дуже задоволена, користуюся ними давно, фірми виробники різні. Куплені і у нас, і у Польщі і з Європи мені привозили.

    Духовка в мене Горения, також нею задоволена, недавно по своїй дурості спалила, приходив майстер і сказав що на його практиці то тільки друга духовка горенья що мала поломки, перша використовувалася в кафе-ресторані і дуже інтенсивно використовувалася, практично не виключалася, і у менея, я коли мила, воду позаливала за вентилятор, от і проводка перегоріла, а взагалі майсер сказав що духовки якісні, а от індезіти, і ардо ремонтує по пару штук в день, навіть бошовські частіше він ремонтував.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Скоро на ринок має нова фірма посуду вийти http://www.philipiak.pl/sklep/philipiak/26/produkt/65/, десь на Наливайка мають відкрити магазин, а на Панаса Мирного мають торговельний центр. Пів місяця тому була в них на презентації. Яка в них там класна посуда :8: :8: :8:. Вона з такої серії як і цептер тобто зорієнтована на готуванні на парі. Рекламували класно, але ціна всіх просто вбила. Короче дорогуща штука. Там сама ринка коштувала 2700 грн і плюс 600 грн тільки за кришку. А набір з 18 предметів здається коштував коло 12000 грн :umbrage: :sad:
     
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Господиньки а Цептером хтось користується? Воно варте тих шалених грошей!?
     
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Маю кілька селіконових форм: для кексів, мафінів, бабки, пирога, печеня... а також килимки і "щіточка для змазування" (особливо задоволена). Задоволена. Легко витягати, доглядати, мало місця займають.
    У мене Арістон. Користуюся 3 роки. Дуже дуже задоволена, бо маю ще газову поверхню Арістон, то нею взагалі не задоволена і зараз хочемо міняти :sad:
    Що мені подобається. Має функцію перолізу (нагріває духовку десь до 400 градусів і спалює всі забруднення, а потім просто рушничком витираю попіл), зручно, жодних зусиль по догляду (особливо після гриля) і виглядає як новенька. Програма для піднімання тіста, класно, бо не переживаю, за жодні протяги. Раніше на цій програмі ще й сирок робила. З кришки можна повністю зняти скло, щоб почистити, але цього я ніколи не робила. А ще сама система кришки, здається, що називається Air bag, така, що навіть при включеній функції перолізу, вона не є гаряча. Вже тоді думала про малечу :). Таймер - зручно. А ще програмування всяке: можна налаштувати коли духовка має включитися на якій програмі і коли виключитися. Цим я всього кілька раз користувалася. А ще сама виключається, після 3 год, на випадок, якщо забути виключити.
    Мінус. У мене на ній 2 крутилки і 6 кнопок (тобто, не повністю електронна) і зараз накладки з кнопок почали відлітати (не знаю, як то правильно пояснити, як ногті накладні :) ). Чоловік вже пару раз їх на клей садив :8: Тобто, якщо мені було б потрібно купувати іншу духовку я б брала з сенсорним меню (хоча, не знати що буде з ним за пару років).
    До речі, зараз в Метро є непогані духовки за зниженими цінами (принаймі в порівянні з інет-магазинами).
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    У мене посуд bergoff , я би не сказала, що він дуже важкий. Анастасія, будьте певні, 4 літрову каструю ваша полиця витримає ;) Але і Тефал не поганий ))) Мені в тефаль подобається якраз ручки. Я би радила мати трохи того і трохи того:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Так, в основному я вже визначилась якì каструльки хочу. Буду брати набором. А наскільки в 'мeтро' дeшeвшe може бути, я матиму 5% знижку у фiрмовому магазинi vinzer, може буде така сама вартiсть? Далeчeнько мeнi в 'мeтро' iхати.
    Iщe. Вагаюсь мiж скляними(прозорими) та мeталeвими кришками; мeталeвi не розiбються, а чeрeз скляні так гарно дивитись як все булькаe :). Що скажeтe, якi краще брати?
     
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    А що то за тeрмодатчики такi на кришках? Вони чимось кориснi господинi? Бо щось не можу собі уяснити, нащо мeнi знати якої темпeратури борщ в каструлì. Чи я щось не так розумію?
     
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Нарешті ми купили новi каструльки. Я дуже задоволена :)
    Дякую усiм за поради!
     
  19. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Anastasia, ну то хваліться, що придбали...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member