Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    і мені будь -ласка!!!!:kiss:

    замовляю у них продукти майже рік)))
    дуже задоволена.Все поважено до грама,гарно запаковано,все гарненько доставлено - не треба натягувати руки від кульків з ринку.вважаю цей сервіс мусить розвиватись - при великих супермаркетах мусить бути відділ інтернет-магазину) конкуренція)))
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    А який асортимент у них краще замовляти? М'яско, курочку, овочі?
     
  3. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    замовляю все - і овочі - на консервування брала огірки,помідори,перець.І фрукти - і кавуни (смачнющі),вчора брала печінку :girl_yes2:- чудова просто),раніше завжди брала рибу - тепер чомусь зникла вона з сайту((((,беру фермерське молоко,дуже задоволена,бакалію...коротше - все що треба - все беру...ну ні разу не було поганих продуктів...а от із часом доставки дійсно тяжкувато...але завжди Павло - адміністратор передзвонить та вибачиться))))
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Я тому і цікавлюсь доставкою, бо нема більше сили торби тягати....
    Я надіюсь вони не враховують на який поверх нести? бо в мене 5, без ліфту :girl_crazy:
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я замовляла практично все, нарікань нема, м"яско свинне не брала ще, а асортимент можна глянути тут
    я найбільше замовляю овочі та зелень, вибір чудовий.
    та ніби ні :), замовити треба на 100 грн. і доставка безкоштовна
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    А якщо по мішку замовити картоплі, цибулі, моркви і тд? Цікаво чи принесуть без проблем? :shy:
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Gestija
    :girl_smile: картоплю в таких кількостях не брала, але в них є в переліку товарів цукор та мука мішками по 50кг., то може і картоплю притягнуть, треба :girl_phone1: поцікавитись.
     
  8. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    зайшла я на той сайт - "без ГМО"...ціни дорожчі,асортимент менше...хм...лишаюсь я вірна Шувару)))
     
  9. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    а мед з Шувару хтось замовляв? вартує в них брати? :girl_smile:
     
  10. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Ага, я теж порівняла. Шувар виграє і за цінами, і за асортиментом. Я правда ще не замовляла, але спробую однозначно.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Замовила я вчора на Шуварі купу всього :girl_impossible: Сьогодні навіть на годину раніше (правда без попередження) Доставили мені все гарне, вибране,свіже!!! Я уявляю скільки би я по тій жарі натягалась по базару, щоб це все купити! Але бідний кур,єр весь мокрий робив 2 ходки на 5 поверх, то я вже не сміла питати, якщо замовлю всього по мішку, чи він це понесе.... Правда дала йому чайові, бо дійсно тяжко :girl_crazy: Тепер жалію чому я раніше не користувалась такою послугою, скільки би сил і нервів зберегла!
     
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я вже більше місяця замовляю через сайт продукти. Одна доставка чого вартує - замовила 15 кг картоплі , помідори 10 кг, кавуни 3 штуки по 10 кг, та ще всякої всячини - і це все за помірну ціну та ще й додому притащать, красота!!! (правда останній раз привезли побитий кавун :girl_devil: )
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Хтось купує на ібей? Відгукніться!
     
  14. Yoda

    Yoda New Member

    Я купую на англійському.
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Хочу замовити в "Шуварі" помідори на закрутку. Хтось замовляв? Трохи переживаю щоб не були "деревяні", бо завжди сама вибираю.
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Знайома замовляе на Шуварі і в інших магазинах, але чечез ПАЛЛАДУ http://www.pallada.com/UA/members/register.php , каже що має знижки і так вигідніше... Читаю, щось подібне на "піраміду" чи сітьовий маркетинг? Хто знає про це детальніше?
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    ви його могли повернути?
     
  18. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    я не повертала, оскільки це я побачила тільки коли розрізала, та мені якщо чесно було не до нього. Але тепер буду уважніша. До речі, коли замовляла, то в коментарях писала завжди що я клієнтка вагітна, дуже вредна,прошу привести якісне та свіже, якщо щось не сподобається - обов'язково поверну. Так і привозили. А останній раз замовляв чоловік, то він нічого не писав, як результат - побитий кавун, диня також потовчена, в картоплі пару бульбинок гнилих, помідори теж пару штук підгнилих, все взвішано дуууже приблизно, тобто замовляв 2 кг яблук - привезли 2,600, замість 5 кг помідорів - 5,300 .
    І все провіряйте при кур'єру, якщо щось не подобається - кажіть одразу.

    Я також роблю так.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Серпень 2011
  19. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    І я теж. При чім і аукціонні товари теж :girl_wink:
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Купівля товарів в Інтернет-магазинах

    Дівчатка, дякую що написали про той Шувар. Теж спробувала замовити. Овочі привезли нормальні. Може попався 1 гнилий помідорчик, але то таке. Ще чогось замовила огірки не для салату, а на закрутку, бо думала, що ліпші будуть, а вони малюсінькі! Але то не біда, та й сама винна. Замовила кавуни, 20 кг. В описі попросила вибрати 2 великі гарні, але опис не зберігся, то привезли 4 маленькі. 1 з'їли, 1 викинули а ще 2 не розрізали. Але навіть так мені вигідніше ще раз замовити, і не нести руками. Просто треба побажання в описі писати детально. Буду і надалі замовляти.