Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    А звідки початок? від універу?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Вибір велосипеда

    Хочу нового велосипеда (треба зараз брати, поки великі знижки), але ніяк не визначусь який. Зараз маю міський на 26 колесах, але трохи мені розмір рами замалий і тому вирішила поміняти. Щодо його призначення: поїздки часом на роботу, на вихідних прогулянки з чоловіком за місто, в ліс і може вдасться влітку у якусь невеличку подорож. Поки що роздумую над найнером, але кажуть, маневреність зменшується і в горах трохи важкувато думаю буде. Що скажете? Ще й хочу за чоловіком встигати, а в нього такий гібрид.
    [​IMG]
     
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Планую купити собі верною велосипед)) Буде гарна погода, проїхатись ввечері, прогулятись з вітерцем, підкачати те що за тиждень відпочивало і настрій покращиться)

    ---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

    Чула що такі хороші велосипеди для таких цілей фірми GT серії Agressor
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    залежить чи двохпідвіс велосипед, яка вага
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Та нє, двохпідвіс мені не тре то точно. Я все ж на гібриді зупинилась, хочу такий як в чоловіка, але з "дівчачою" рамою.
     
  7. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    дівчата, хочу подарувати чоловікові велосипед на ДН і ось думаю робити сюрприз чи все-таки з ним обирати в магазині...
    напевно обирати потрібно під вагу, хфігуру і розмір, пардон, п"ятої точки?))) я в цій справі повний нуль, може хтось володіє інфо по моделям? буду дуже вдячна!
    хочу щось для аматорів-початківців для поїздок по місту, в парках, але щоб можна було і не боятись на Погулянці з часом погасати. Думала брати б\у, чи то ризиковано?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Потребую допомоги у дівчат, які полюбляють ровери. Вибираю собі ровер і складно мені то дається. Чоловік мене обкидав купою інфрмації і я вже пАтєрялась...
    Спочатку думала такий
    [​IMG]
    Потім чоловік мене переконав, що на місто краще більші колеса і приглянувся такий
    [​IMG]
    І тоді чоловік сказав, що може варто звернути увагу на більш такі на різну польову і грунтову дорогу, бо ж не тільки у місті будемо їздити ( пригадую як чоловік поїха до Голандії на два сезони-майже два роки і сказав, що купить ноут і будемо по інтернеті з ним балаками. Але мій чоловік таак прискіпливо вибирає речі, що купив ноутбук за 2 місяці до кінця тої роботи :D, а перебивалися тим, що по ноутах його колег говорили часом. І бачу, що з роверами може бути то саме). А мені так подобаються отакі більш елегантні. І от не знаю, вони дійсно тільки на місто? А вже десь в полі-лісі буде важко і не зручно?
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Попитала чоловіка, то він каже, що такі велосипеди (їх рама) для лісу зовсім не підходять, бо вони не витримають навантаження (горби, ямки і тд.). Якщо треба сумістити варіанти "асфальт", "парк", "ліс", то краще зупинитись на жіночих велосипедах такого формату:
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Мені особисто подобаються "найнери", але я поки не зустрічала з жіночою рамою. Найкраще напевно гібридик з 28'' - найоптимальніший варіант для міста і поза рівною дорогою, але для гір точно не піде.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 02:21 ---------- Попередній допис був написаний в 02:19 ----------

    сама над таким думаю для поїздок на роботу. Пробувала. Гарний і зручний, але для дальніх подорожей - швидко втомлююся.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Відвідали ми нині два магазини, вже трохи змінилася моя думка, такі як хотіла не хочу. Вибір впав на два ровери, абсолютно різні і в тому найбільша проблема.
    Перший такий, типовий гірський, з колесами-26
    [​IMG]
    Зручний, оснащення оптимально добре. На вигляд мені ну дуууже подобається. Але власне єдине, що стримує то ті менші колеса, тому спробувала ще такий з 28-ми
    [​IMG]
    Ясно, що такий розганяється легше , швидше їде, але тут мені абсолютно не подобається колір-я категорично не хочу білого, а подібного в іншому кольорі нема.
    І я би не роздумуючи брала той перший, але трохи в сумнів мене вганяють колеса, продавець каже, що то для більш жорсткої їзди. А я і сама не знаю, як то буде. Хочу різної їзди-за місто, в ліс, поле, хто його зна, куди заманеться :)
     
  12. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    А я ніколи не їздила на жіночих велосипедах :sad: Завжди щось перепадало або від старшого брата, або від чоловіка :sad: На кінець літа може і розживусь на велосипед для себе. Але то точно буде чоловіча модель з великими колесами та під мій зріст (бо зараз через раму ногами до землі не дістаю :sad: ). Але всі решту тонкощів буде визначати чоловік, бо я в тому нічого не тямлю :)

    А хто їздить у гори велосипедами? Я ніколи не пробувала, але боюсь що треба спец підготовку мати. А з яких маршрутів починати?
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    про порівняння 26 vs 28
    Можна пошукати "28" іншого виробника, якщо саме на такому велосипеді вам зручніше.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    та мені на обох зручно і взагалі більше схиляюся до того з 26тками, просто коли збоку мені щось починають говорити-а от з 28ками легше їхати, швидше, то я починаю сумніватися і то мені не подобається, вже скоро з голови пара піде :D
    Там про 29 пише, мені пропонували, але то вже щось надто для мене..
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я так зрозуміла, це той же 28.
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Користаю подібний до ваших перших вподобань, термін не дуже великий - третій рік. .


    а основна ціль покупки? поїздки по місту, на роботу чи туризм? думаю від того й відштовхуйтеся.

    Я собі, до прикладу, люблю по місту в сарафанчику/спідичці на велосипед сісти, з іншою рамою така радість була б недоступна. На ближні ліси потужності хватає, на далекі поїздки так і не вибралися, хоча планувалося.

    Давно мене муляє питання, дівчата, а в тих велосипедах без заднього болотніка (ну я ніби знаю, що то круті, спортивні і все таке), але як в них після дощу їхати спина-ноги чисті?:connie_pull-pigtail
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    щось там з покришкою :D, та, величина обвода та сама, але гума грубша і то вже гірські, а 28 в гібридах.

    Поїздки по місту-за місто-туризм, все на купу. Ох, як то важко...
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Крутимо педалі...

    нє, то в мене не гірський точно)))
    то беріть який подобається, а за пару років продасте і купите новий, вже за конкретними забаганками;)
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    у вас або міський з 28ками, або гібрид теж з 28ками. Міські більш такі елегантні, руль там інший, а в гібриді руль такий як в гірському. Не побачила одразу фото-у вас типово міський, я такого типу на самому початку хотіла, але мені ровер більше потрібен для вилазок за місто, от якби мати можливість мати два ровера.... :)
     
  20. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Але ж можна через нет замовити потрібний колір, в Польщі здається безкоштовна доставка.
    Я сьогодні свого старенького продала міського, цілий день скучаю, всі катаються, а я на них дивлюся і чекаю, коли ж приїде мій на 29".