Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. Vandamovna

    Vandamovna New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Дівчата, хочу запросити усіх вас на майбутній ІІІ всельвівський Велопарад Дівчат!:girl_claping:

    Концепція:
    • тільки дівчата;
    • спідниці, сукні, шалики, капелюшки, кольорові колготи, панчішки;
    • на роверах кошики, в кошиках цуцики, квіточки, яблука, сумочки тощо.

    Коли:
    • 12 травня 2012 року, субота.

    Де:
    • м. Львів, вул. Університетська, біля памятника І.Франка.

    Час:
    • з 12.00 до 13.30.

    Запитання і відповіді:
    - Чи можуть чоловіки також брати участь?
    - Можуть, якщо вони вдягнуть спідницю і туфлі на підборах. :) Або ще поряд з фотоапаратом можуть бігти. :)

    Маршрут в стадії розробки! :)

    Далі ділимося на маленькі групи (або на одну велику) і йдемо пити каву у кав’ярню.

    Як це було у 2011 році:
    http://www.facebook.com/events/200804923289148/
    http://www.facebook.com/events/163426840407131/
    http://vk.com/event26774691
    http://vk.com/event30054971

    Якщо маєте питання та пропозиції щодо маршруту та програми в загальному, - пишіть:
    • 063 357 85 84, freya808@gmail.com (Судковська Анастасія);
    • 063 07 666 41, alina.voloshynets@gmail.com (Волошинець Аліна)

    З питань всеукраїнського велопараду:
    • 097 699 10 38, isbondarenko at avk.org.ua (Бондаренко Ірина)​
     
  2. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Згадала про свого тата...Купив собі супер-пупер крутий вело-тренажер, щоб пузік схуд...ну кілька тижнів покрутив, а тепер це вішалка для одягу))):girl_blush2:
    І хочу запитати на рахунок себе. Надумала, що хочу велосипед, але скажіть чи хтось їздить ним в центрі міста? Чи не страшно на дорозі? Бо мені хочеться і дуже боюсь. Я їжджу повільненько, а там машини гасають..Чи є якісь спеціальні місця де можна собі кататись інколи?
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    на рулі є гальма - на спуску завжди можна пригальмовувати, якщо вже аж так страшно)))
    а взагалі, в центрі ж є велодоріжки. В Стрийському можна гарно покататися
     
  4. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    велодоріжок в центрі є дві: на вороного та на проспекті свободи. І функціональна тільки остання. бо на вороного пів дороги запарковано машинами, то по ті велодоріжці машини і гасають:girl_devil:
    Я маю ровер, дуже його люблю і часто їжджу - стараюсь завжди, як є погода. Бо це і зручно, і здорово. Але що більше їжджу, то більше переконуюся, що наше місто ще мало пристосоване до ровера як до транспортного засобу - з'їзді-заїздів на тротуар мало, по дорозі також не поїздиш, бо бидло-водії зматюкають з ніг до голови (з власного досвіду кажу). І таким чином роверисти лишаються "за бортом" - на тротуарах пішоходи бурчать "а ше куда тим ровером би заїхала. оно машини як понапарковувалися, а ходити де", а на дорозі небезпечно. В Європі, навіть ближній - зовсім інша картина. наприклад, коли була в Будапешті, то брали ровери напрокат - там їздити миле діло, всюди велодоріжки, це зручно і швидко. А про Берлін взагалі мовчу, там для велосипедистів є окрема смуга на дорозі, а де нема - можна їздити по смугах для громадського транспорту, по якій звичайні автомобілі не їздять. Не хочу навіть уявляти як то, наприклад, в Амстердамі, бо то певно роверовий рай!:sad:
     
  5. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    От і в моєї сестри теж тепер є така дорога вішалка. А скажіть-но, чи реально взагалі схуднути і трохи підкачати м"язи живота за допомогою велотренажера? Є в когось такий позитивний досвід? Бо позичила б той тренажер потренуватись, але місця суто для "вішалки" не маю...
     
  6. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Я на початку коли лиш купили його, трохи крутила педалі, правда на самій низькій швидкості.....десь тижнів два по кілька раз в день по хвилин 5, і попа зі стегнами підтягнулась добре. Ніжки взагалі гарно укріпли.
     
  7. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    малюночок до теми
    [​IMG]


    м'язи ніг точно можна підкачати і чуть-чуть нижній прес, в залежності від обраної програми, але найбільше працюють м'язи ніг
     
  8. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Дівчата,хто має ОРБІТРЕК чи хто займався? Скажіть,чи варта купляти?
    Дякую!
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Підкажіть, чи тримачі для фляги чимось відрізняються? вони універсальні, чи якось залежить від рами?
    і де можна купити, може, є якийсь перевірений інтернет-магазин?
     
  10. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Мені подобається, але то треба самому знайти для себе відповідь, бо комусь самому не цікаво в хаті крутити педалі, комусь взагалі орбітрек не подобається (як мені велотренажер), а комусь дуже навіть подобається, але тільки в залі, а вдома немає стимулу, і орбітрек припадає пилом.
    Для того, щоби визначитись, я би порадила сходити разок-другий на тренування в зал, де є орбітреки, велотренажери, бігові, попробувати на кожному, подумати, чи зможете тренуватись вдома, чи вам треба ходити в зал, а ось тоді, якщо хочеться займатися вдома, тоді придбати.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    та все так само, як і в Німеччині :) В Голандыъ я спочатку боялася їздити в місті на ровері, але через то, що там роверисти так гасають, а мені тре багато простору біля себе мати :) Але до того можна звикнути, так, то там дйсно рай.. У нас я можу їздити лише десь в поле, ну або тут в себе по Брюховичах. Раз хтіла виїхати вже до лісу по дорозі до Львова, але стало страшно. Місця, де їхати нормально нема, а машини таак гасають, не хочу ризикувати. Не знаю я , чи прийде той час, коли у нас будуть велодороги, я в то не вірю. Ну зробили ту дорогу на пр.Свободи, але ж скільки її є? І куди вона веде? А на пр.Чорновола чомусь не зробили, хоч би відмітки якісь, робили ж нову дорогу..
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ми з чоловіком теж тільки в лісі нормально можемо їздити. Так як я - велосипедист- початківець, то йому страшно випускати мене на дорогу біля дому, бо і там всякі кадри їздять. І в парку їхати нормально не виходить. Неодноразово чула, як тітонька/дядечко казали, то не проїжджа частина, я не буду відходити, нехай об'їжджають. Це при тому, що об'їхати реально немає як, бо в наших парках велодоріжки не передбачені, і стежки вузькі, тай що вартує на крок відійти в сторону... Буває таке, що як сигналю, то люди навіть не думають відходити, йдуть посередині стежки і кроку вліво/вправо не зроблять. Я все розумію, але в парку ж є спеціальна дорога - "Тропа здоров'я" (рос) і вона не тільки для того, щоб на ній прогулювались.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    вони всі універсально кріпляться - на два шурупи. хіба захопіть з собою флягу, чи по діаметру входить в "кишеню".
    ось тут продає недорого, або ж загляньте в команчеро
    http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=3949
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Та мені і флягу треба :)
    І ще.
    Якось чоловік дивився в неті велоприколи, і показав мені футболку з написом:
    Я поважаю (малюнок машини)
    Поважай і ти мене (малюнок велосипедиста)
    Ну, але я тоді в півока глянула, та й не звертала уваги, ну бо нашо мені того?!
    А тепер шукаю - не можу знайти.
    Якби десь комусь потрапила на очі - дайте знати, буду дуже вдячна!
     
  15. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ооо, в мене колись така смішна ситуація була. Їду по Личаківській тротуаром, майже біля площі митної, а там собі йдуть дві дівчини. Йдуть і про шось тааак захоплено говорять.. І широко йдуть, що не об'їдеш. Ну я подзенькала їм раз - далі говорять, не помітили, другий, третій, четвертий раз дзеленчу - та дееееееееее, їм реально не до мене. То вдалося їх об'їхати, тільки коли тротуар ширший став :lol:
    До речі, завтра Велопарад дівчачий, давайте їдем, коли нас багато - нас не подолати )))) не пройти і не проїхати
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я б з радістю, тільки я в Києві, завтра тут теж буде велопарад, але оскільки я на роботі, то чоловік поїде сам (то не дівчачий парад;), а в підтримку велосипеда - як засобу пересування містом.)
     
  17. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    може я трохи не по темі, але не знаю куди писати - вкрали нині вночі велосипед в нас(( з балкону!!!! з другого поверху! чоловік почув гуркіт, вибіг а на балконі пусто, паскуди:sad: викликали міліцію, але чую, що толку з того мало( порадьте, де в нас на якому ринку продають бу велікі, бо не знаю де його ще шукати як не в перекупщиків((((


    вел отакий Corratec X-vert Motion
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    сьогодні не велоперегонах

    [​IMG]
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ні-ні. сьогодні. але ще в неділю буде велопарад на 16ту годину