Крутимо педалі...

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2009.

?

А ви їздите на ровері?

  1. так, і досить часто

    29 голосів
    15,6%
  2. так, але нечасто

    68 голосів
    36,6%
  3. так, але лише на тренажерному

    7 голосів
    3,8%
  4. ні, бо не вмію

    18 голосів
    9,7%
  5. ні, бо не люблю

    2 голосів
    1,1%
  6. ні, бо не маю ровера

    62 голосів
    33,3%
  1. meros

    meros New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    ми його поки на двох ділимо, тому і хочу ровер купити!:girl_haha:
    ні, ровер - це сила!!!
    дуже люблю, справді!!!!
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я люблю ровер дуже, але на жаль не маю його, от задумалась над купівлю такого, жалко ото буду стра, і вже і ровера не тре буде. а так часу щось нема ніяк на того ровера
     
  3. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    а я стидно признатись але тільки тамтого року навчилась їздити на ровері (чоловік навчив бо сам багато катається особливо літом) і я настільки полюбила кататись що літом кожного дня каталась. Правда нажаль в мому районі нема дуже куда їздити.
     
  4. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    а не підкажете де великий вибір велосипедів, щоб купити? хочу жіночий, міський. В Інтернеті хіба на київських сайтах хороший вибір...
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Вчора відкрили сезон - десь кілометрів 9 проїхали (я з чоловіком). Правда пів дороги під дощем каталися.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крутимо педалі...

    я так бачу, що я одна сезон відкрила :girl_haha: сьогодні так щось мені важко сьогодні пішов той лісапєд...
     
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Ми з чоловіком купили собі по роверу, ще коли не було синулькіна. І їздили дуже і дуже багато. І просто так катались, і по справах по місту, і за місто відпочивати. Просто супер було!
    Пару раз я не слабо гепнулась, постійно дряпала собі ноги педалями, але все одно дуже подобалось.
    Потім я завагітніла, а потім з малим сиділа, а тепер чоловік познімав з мого ровера усе, що можна було, собі на запчпстини, бо досі активно користується цим ТЗ.
    Сподіваюсь, що якщо я схочу, мені чоловік нового купить.
     
  8. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    і я, і я - вже тижнів зо два
    дітей до школи, в садок розвожу
    (за умови сонячної погоди :girl_smile:)
     
  9. Роса

    Роса Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Купила велосипед, коли зрозуміла, що не можу догнати своїх двох малих велосипедистів. Тепер ми втрьох на велосипедах їздимо. :) Живемо біля самого парку, тому є де покататись. Все частіше виникає бажання добиратись велосипедом на роботу, бо зараз в центрі такі пробки, що хочеться припаркуватись де-небудь і піти пішки. Але по наших дорогах якось страшнувато... Та й дивно якось буду виглядати в офісному одязі на велосипеді :)... хіба що переодягатись на роботі... але скільки то одягу на роботу прийдеться перетягнути :)
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крутимо педалі...

    чоловік їздить на роботу на вєліку - офісний одяг везе з собою в рюкзаку і там переодягається.

    мені в місто на велосипеді їхати не радить - власне через наш рух. Це треба дивитися на маршрут.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2010
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Крутимо педалі...

    в мене теж Giant, в чоловіка Kellys (в мене хлопчик, в нього - дівчинка :girl_smile: ) їздимо на роботу, тому доводиться там трохи гардеробу тримати ))) ну і на вихідні десь вже подалі вибираємось... на природу...
    спершу було дуже страшно... але то справа досвіду, вже їжджу дорогами, маневрую :girl_wink: час економиться, нерви (маршрутки то шось гррр...), кошти, а додається чудовий настрій і неймовірне відчуття свободи!!!!!
     
  12. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    шкода, що не вмію по снігу на ровері їзити, а так з весни о кінця осені - майже всюди на ровері - і в магазин, і на ринок, і в аптеку. Раніше їздила по дорогах, але з того часу, як мало не потрапила в серйозну аварію - тільки по тротуарах. Ровер має і син, і чоловік, раніше часто катались разом, але тепер сину з нами нецікаво: вже великий.

    [​IMG]
     
  13. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    А мій улюбленець - Author Basic ASL. Їздили з чоловіком багато - на роботу, на вихідних за місто, в Карпати. Потім вагітність, переїхали жити високо без ліфту, купили машину і ровери тепер стоять собі... Брали з собою ровери на відпочинок - але їздити поки дитина маленька виходить не багато.

    [​IMG]
     
  14. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    А ми ровери ще восени зачохлили і на шафу закинули :sad: Я не уявляю, як у Львові (в центрі) можна взимку їздити, якщо навіть влітку це не дуже легко. Скажу вам як "нємєсная", що Львів, на жаль, не є ідеальним для катання на велосипедах містом... Вузькі вулиці, вузькі тротуари, бруківка(!), ну а хамські водії - то окрема розмова. Навіть після Києва руки опускаються :sad:

    Хоча десь за місто поїхати - то супер справа! Ну і навколо центру кататися влітку дуже подобається. А ще є парки, ура! (але мало)

    Хоча, я не знаю, як із тим справи далі від центру. Там дороги ширші. Легше там їздити?

    Ох, коли ж до нас доберуться велодоріжки...
     
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    18 квітня 2011 року відбудуться громадські слухання з питань обговорення схеми будівництва велосипедних доріжок.

    http://www.city-adm.lviv.ua/adm/attachments/1441_Skhema_velodorijky.jpg

    http://www.city-adm.lviv.ua/adm/attachments/1441_Skhema_velodorijky.pdf

    http://www.city-adm.lviv.ua/adm/attachments/1441_Інформація.doc



    http://city-adm.lviv.ua/adm/public-...enna-skhemi-budivnictva-velosipednih-dorizhok
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Приїхала я якось у нашу рідну міліцію по довідку в страхову ( про факт пошкодження невідомими мого припаркованого автомобіля). Мене не те що не пустили в середину, а ще й нахамили. Мол, вам тут не дитячий садочок щоб на роверах кататися, забирайтеся, прийдете потім пішки..
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крутимо педалі...

    і? чим діло закінчилось?
     
  18. Vandamovna

    Vandamovna New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    [​IMG]
    Отакий у мене вел!:girl_in_love: Катаємось із чоловіком влітку і взимку навіть, маємо дві пари "сезонної" гуми.
    Якщо є час та здоров"я, любимо покататися десь за містом чи взагалі у інше місто добираємося.
     
  19. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    Маємо з чоловіком ровери:girl_wink: Мені купили вже після весілля (гірський, червооооненький), дуже подобається. Чоловік колись серйозно їздив, на трамплінах скакав, всякі трюки крутив, а потім робота і таке інше, та й закинув, от вирішили тепер після одруження кататись двоє=) Катаємось на Сихові (бо живем тут), у Сихівському лісі. На великі дистанції ще не їздили, бо я на велику каталась ще певно в класі третьому, на "Україні".... =))
     
  20. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Крутимо педалі...

    і я, і коханий придбали собі минулого року велосипеди. каталися на них майже щодня, у парку. коханий інколи навіть їздив на ньому на роботу, але мав проблему із зберіганням, бо працює в суді, а там місць під паркування велосипедів не передбачено. я ще наразі по проїжджих вулицях не їжджу, страшно:)