Крісло для годування: потрібне чи ні ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем madchen, 22 Жовтень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Я ось придивляюсь на майбутне за кріслами, бо нам ще рано, а цікаво не можу знайти до якого віні вони чи то по вазі дитини , виробники пишуть 3-4 роки а в мене сумніви що на так довго , що дитина така туди влізе
     
  2. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Десь так воно і є. Моїй зараз 2р і 3місяці, то влазить без проблем, впевнена, що до 3 років поміщатимемось, далі побачимо. Питання в тому, чи дитина в 4 роки захоче в ньому сидіти. Ми в ньому тепер лише снідаємо.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    В наше крісло дівчинка такого віку сідає з задоволенням і без проблем. То звичайно без потреби для такої дитини,але то своєрідна церемонія, розвага)
     
  4. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    а яка вага в ваших дітей ? Питаю бо в мене малий дуже велика дитинка не знаю чи буде так рости і набирити вигу далі але все можливо
     
  5. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Важить 12-13 кг, після року дуже повільно стала набирати, але росла.
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    ніяк не можу визначитись з кріслом для годування, вибір великий і я просто гублюсь. Хто має бюджетне кріселко і задоволений ним - підкажіть на що в першу чергу варто звернути увагу, на якого типу моделі, яких виробників? І чи варто купувати кріселко 2-в-1 - яке потім слугуватиме стільчиком і столиком? комусь знадобилось? Ще є нюанс - кухня в нас дуже вузька, тому бажано щоб кріселко не займало дуже багато місця, але і щоб було стійким.
     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Пишуть, що отакі ті дерев'яні досить нестійкі і зовсім не міцні.
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    а не дерев'яні? бачила такі варіанти в пластмасі, бо дерев'яні мені схожі на сампансклєпав
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    А за пластикові незнаю, навіть не бачила таких. Правда, ніколи й не дивилася дуже на ті стільчики.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми проблему з вузькою кухнею вирішили таким кріслом[​IMG]
    складалося і ховалося за холодильник. Краще пізніше купити нормальну парту.
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    а як називається крісло? Модель, виробник?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Крісло Джобі модель Y280.
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    В нас звичайне дерев'яне кріселко,з тих, що бюджетні і з тих, що 2 в одному. НІяких претензій ось уже рік до нього не маю. Крісло міцне і стійке (малий на ньому не тільки їв, але й скакав, розхитував і всіляко над ним знущався:), якщо воно правильно закручене і все попідкручувано. Фірми не згадаю, але тип такий http://klumba.ua/used/detskoe/highchairs/dityach-derevyan-krsla-stlc-dlya-190086/#1 щоправда, розмальовка стіільця не така різнобарвна, а у спокійних голубих тонах. Якщо ви зупинитесь на таких кріслах, то головне тут правильно вибрати стільчик - є з малими стільцями, а є з більшими. краще брати той що більший, бо малого надового не вистачить, ну принаймі наш хлопець уже б туди не вліз.
     
  14. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми маємо кріселко для годуванння, не дуже дороге, від Бертоні, нам достатньо. Мені навіть дуже пригодилось, бо малюк сидячи у мене на колінах не хотів їсти перший приком, а рвався до грудей, посадила у кріселко, поклала кілька іграшок на стільницю і він чемненько все з"їв:girl_tender:так і зараз їмо, ну тяжко йому всидіти кілька хвилин щоб нормально поїсти, мушу забавляти((
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    ми теж від 7 міс. за "своїм" столом їмо. Дуже зручно! Купувала на гуртовні не дорого. Зараз розклали на крісло і столик, щоб було більше місця. Супер!
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

     
  17. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Almariel
     
  18. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    На скільки потрібний стільчик для годування?
    Шукала на форумі, тему де б обговорювали моделі, не знайшла, вот думаю, можливо то і справді не така необхідна річ? Поділіться досвідом
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Якщо педприкорм, як було в нас - то не така і потрібна. Ми купили, простояло два місяці без толку, прозаймало місце, якого в нашій однокімнатній хрущовці ітак брак, і продали. Добре хоч купили тоді чікко по акції, то потім за таку ж ціну і продали, прямо в коробці запаковане.

    Якщо звичайний прикорм і є місце вдома - то напевне потрібне, так думаю...
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    залежить від дитини, мій Лук'ян завжди дуже крутився, їсти хотів, але і крутитись теж. Відпускати у вільне повзання - не варіант, бо знову просився на руки і вимагав їжі. Тобто поїсти покійно було складно, тому купити кріселко і стало легше. А темка про крісла для годування є на форумі тут