Крісло для годування: потрібне чи ні ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем madchen, 22 Жовтень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    да, я спочаку цього не зауважила, лише на конструкцію глянула.
    в нашого до речі так само була опора по всій поверхні
    [​IMG]
    ну але це не заважало малій в ньому падати ))) а напослєдок розвалити той девайс до стану дровішек
    правда в неї то мабуть окремий талант, бо вона умудрилась в сільпо сидячи в тєлєжці також з нею впасти )))
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    У нас буде ще сашкине - отаке:
    [​IMG]
    Там також клейончаста поверхня, але для мене це було плюсом, бо малий і їжею заляпував і запісював то все купу раз..А так витер і все гуд. Я б не сказала, що клейонка аж так парить - малий там доволі довго міг чимось бавитись, поки я була на кухні. Були ще додатковов паси безпеки п"ятиточкові, але я їх зняла, бо не було портеби - він й так там був надійно зафіксований. Кріселко такого плану стійке, жодного разу не падало.
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    В нас теж Чікко поллі. Використовуємо досі активно, не парить, гарно витирається (не уявляю наскільки то часто довелось б прати!), стійке і надійне (ремені теж відщіпнула, бо столика длстатньо).
    Моє дитя непосидюх ще той, але їсть там із задоволенням, та й взагалі хвилин 15-20 може там посидіти за мною інтерактивно поспосерігати, поки я щось готую-роблю. Мені дуже зручно, бо не можу пустити дитину без нагляду на підлогу, бо в нас і дверей на кухню нема, і підлога на першому поверсі багаторівнева, і то для мене нереально щось робити на кухні і льотати по хаті за дитиною.
     
  4. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    В нас Chicco polly magic колір tabacco. Гарне, практичне, легко чиститься і має вкладку для немовлят. Мала в ньому бавиться і їсть з задоволенням.
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    У нас кріселко чіко полі меджік. Купили коли Антошику було 3 міс і так до сьогодні воно у нас на кухні стоїть. В Антона були різні періоди коли він там не сидів і коли йому страшенно подобалось туди-сюди в нього/з нього лазити. І ще ми часто з ним разом їли саме за його столиком, дві тарілки нормально вміщаються. Особливо Антон полюбив крісло коли Діма з"явився:girl_crazy:. Кухня в нас дуже маленька і крісло ще й зі столиком досить багато місця займає але ми вже всі звикли його оминати.
     
  7. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Для мене крісло для годування є дуже необхідною річчю. Воно у нас на колесиках ( зручно возити по всій хаті навіть з дитиною) + має три положення спинки. Це крісло у мене залишилось ще після першого сина. Тепер дісталось у спадок другому. Задоволено ним дуже. Ніколи ніхто з нього невипадав. Діти в ньому престібнуті ремнями і воно має дуже стійкі опори
     
  8. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми маємо крісло НЕОНАТО. Дуже задоволена і як приходим вгості, то не знаю як годувати там так не зручно. Дуже потрібна річ
     
  9. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    я також маю Chicco Happy Snack. Як купила старшому малому, так і досі ним користуэмось. Задоволена ним дуже.
    Єдиний його мінус - трохи габаритний.
    А вчора замовляла в тирнеті іграшки малим, і наткнулась на Cosatto 3sixti Circle Highchair - Hapi Apples
    [​IMG] [​IMG]


    і так мені припало до душі.
    може хто бачив в реалі?
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    оригінальне дуже))) але для мене важливим є момент, щоб пересувалось воно туди-сюди без проблем, а не стояло статично....
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    кріселко цієї фірми я бачила в мазері в КК, якщо не помиляюсь, але там воно було не на круглій основі а як більшість стульчиків розкладніх, ніжки рогаткою.

    ми вибирали дуже довго кріселко, передивились і ABC Design і Bebe Confort Omega і дешевші варіанти типу Capella і Baby Design , а в результаті взяли багатьма любиме Chicco Polly Double Phase. Зі знижкою в антошці вийшла більш-меньш нормальна ціна, то вже і не шукали більше. Задоволена як слон :) малий в ньому навіть поспати встиг.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    в нас польське Coletto - дуже мені помічне. Педприкорм в мене на колінах не виходить - їсть тільки хтось один. А так в кріселку Варя і всі за столом - красота!
    отаке
    [​IMG]
     
  13. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    нам дуже потрібне, купили чікко поллі ,легко можна помити і чехол міняється для старших дітей, взагалі це все від дитини залежить, сестри взагалі нехоче сидіти ,тільки на руках ість ,а моя без нього інакше ненаїлась
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    моя вже відмовляється сидіти в кріслі, як доросла проситься на крісло за стіл, поїсть а потім треба налити їй в чашку води і вона так буде сидіти сама годину і попивати ту воду....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tann

    tann New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    я теж за крісло, з малою не було можливості купити таку прекрасну річ(фінанси), а малому придбали, я дуже тішуся просто незамінний мамин помічник...
     
  16. nyatochka

    nyatochka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    у нас також chicco polly , дуже зручне кріселко (найбільше для мене :girl_crazy:)! Маю трохи часу приготувати їсти, поки малий в ньому :ed4d70def841dc74b57
     
  17. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Нам виявилося непотрібно. Доця в ньому могла посидіти зовсім недовго, десь 5-10хв. А їла по цілій хаті. Щоб хоч трошки зїла, то сідали будь де.
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    А ми крісло купили коли малій було 7міс. Спочатку сиділа в когось на колінах, а потім не хотіла бути на руках, посидить 5хв і викручувалась, спустиш на підлогу - крик, візмеш на руки - знов викручується. Посадили в крісло - дитині сподобалось з самого початку. Крісло присунули до столу і так їмо і всім добре. Їмо тільки в кріслі, дитина не крише по хаті, мамі менше прибирати. Та й привчаю їсти лише на кухні за столом.
     
  19. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Нам спочатку крісло дуже навіть подобалось. (Пра основне його призначення - бавитись, бо гамаємо в мами на колінах.) За той час я мала можливість щось дрібне зробити. а тепер ми з нього вилазимо(як пристібнути то плаче і нервується) стаєм на ноги, спираючись на спинку, і починаємо стрибати, що вже небезпечно, бо падати високо. Так що в нас тепер крісло то так, на 5хв. А шкода, добре було...
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми теж вилазимо, тому без нагляду не залишаю, та й просто сидіти в ньому теж довше не хоче 5-10хв не більше, але якщо їсти дасиш то в самий раз, поки не поїсть то буде сидіти спокійно.