Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    І що ви пропонуєте ???

    В суботу я малювала у відділенні. Діти малювали море, малювали сонечко , квіти.
    Сьогодні я привезу ліки, завтра знайду донора, ввечері буду готуватися до наступного заняття, а 15 числа разом з волонтерами вийду на вулиці міста щоб розказати про цих дітей. Я так відчуваю, я так живу
    Звичайно можна чекати чогось від відповідних служб, чекати поки прийде допомога- бо вона ніби -то належиться. Але можна і не дочекатися
    А можна інше . Можна відвідати дитину, і не обовязково онко - аутизм ДЦП, мишечна дистрофія, аллергія на сонце, астма , розумова відсталість.
    Ви можете прийти до дитини і почитати їй казку , намалювати море, підтримати ручку яка малює сонечко, розказати сліпій дитині в яку фарбу вмочений пензель - це так просто , надзвичайно просто , спробуйте

    П.С.
    Пухлина якщо вона злоякісна - це вже є рак , тоді дійсно,щось не так і все..

    Онкодіагноз знімається після 5 років!!!! з остаточної виписки. Протягом 2років діти знаходяться дома і не можуть ходити в школу, багато дітей після перенесеного лікування мають інвалідність, деякі як Іра Гавришева, паралізовані, або як Остапчик - втрачають зір.
    почитайте ось це , це значно краще ніж мої слова

    http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=2&id=261
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=2&id=238
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=2&id=196
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=articles&act=show&c=2&id=165
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Active Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    При всём громадном уважении к Вам и благодарности за то потрясаюшее дело, которым Вы занимаетесь, нужны не описания, a медицинские диагнозы, назначенное лечение и истории болезни детей.. Тех детей, которых, по мнению Украинских врачей, можно вылечить или облегчить их страдание.. Мы постараемся здесь что-то попробовать сделать по сбору финансов, но для этого нужны точные данные. Может быть у нас найдутся какие то альтернативные препараты или способы лечения..
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Полный список детей которые проходят сейчас лечение с нуждами будет в суботу, так как дети постоянно "кочуют", одни прибывают другие едут домой, сейчас как раз смена состава, многие уже дома, есть много новых .

    Непосредственно на сегодня остро нужна помощь
    Диме Проскурнику документы можно посмотреть здесь http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=500 возможно понадобится ТКМ , родственного донора нет
    Вике Тарадахе - диагноз острый лимфобластный лейкоз, умственная отсталость - тут больше психологических проблем и нужно хорошее питание.
    Марьяна Глушак - девочка сложная, сейчас пока идет спокойно, онкоспар+ планируется цитозарный блок но для подстраховки нужен Нейпоген и Биовен Моно (имуноглобулин изготовляют на украине, очень оправдывает себы при падении показателей)
    справка здесь http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=18&id=504, всуботу отксерю свежее заключение
    Свирид Соломия- осрый лимфобластный лейкоз - девочка идет спокойно , особых нужд нет.

    Ето те едти которые лечатся давно, есть еще отделение хиррургии

    Додано через 30 хвилин
    ПО ЗБОРУ ГРОШЕЙ ДЛЯ ДМИТРИКА буду дописувати

    + 350 від Ф. и компанії
    + 200 молодий хлопець передав безпосередньо мамі в руки у відділенні
    + 400 наш постійний анонімний помічник

    Додано через 36 хвилин
    бронь на ліки тримають до завтра , так що ще можем встигнути, батьки і родина зібрали на 5 флаконів ,одже залищається ще 2750 ...порівняно з 7400 декілька годин тому :))
     
  4. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Active Member

    Відповідь: Крик хворої дитини


    Разместил Ваши данные у нас на форуме. Посмотрим, с чего начать. Дима - хороший пример неадекватности лечения, если это обычная генерализованная грибковая инфекция.. при чём тут гематология при грибковом диагнозе? Информации мало.
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини


    Диагноз
    Острая гибридная лейкемия с преимущественной миелоидной дифференцировкой, рецидив І. Множественное аспергилезно-кандидозное поражение паренхимы печени, селезёнки, лёгких, пищевода, почек, тел поясничных позвонков. Стеноз нижней трети пищевода ІІІ ст.

    Сейчас проходит химиотерапию и паралельно вифенд 100 мг *2 раза в день в данный момент и пуринетол
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, я хочу передати гроші для Дмитрика, як це можна зробити?
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Я можу підїхати після 18.00

    Додано через 35 секунд
    +500 грн, вчора коло Декору, дуже дякуємо
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Може мені вдасться заскочити нині протягом дня і передати мамі, так буде добре?
     
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Можна й так, у выддылення треба заходити без верхнього одягу (гардероб на 1 поверсі) і знімати взуття при вході у саме відділення, можна купити бахіли і маску в аптеці при вїзды в лікарню

    Дякую
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю я знаю, в нас у відділенні племінниця лежала.. Зараз у ремісії

    Додано через 2 години 46 хвилин
    Вже була там. Передала зібрані гроші.

    Додано через 2 години 47 хвилин
    Загалом 420 доларів.
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    усього разом за 25 годин зібрано
    + 350 від Ф. и компанії на рахунок фонду
    + 200 молодий хлопець передав безпосередньо мамі в руки у відділенні
    + 400 наш постійний анонімний помічник на рахунок фонду
    + 500 грн біля магазину декор
    + 420 доларів мамі у лікарні
    + 100 долларів біля костёлу на привокзальній по наводці Уляни
    ІТОГО
    4050 грн
    Потрачено
    гроші батьків на 5 флаконів
    +750(передала зранку в руки мамі)
    + комісія за перевод через Приват Маней 60 грн. - ліки занаходяться в іншому місті
    залишилось
    400 грн на рахунку фонду ще не дойшли :sad:
    + 600 грн (у мене зібраних сьогодні і вчора)
    + (420 дол+140 грн ) у мами.
    РАЗОМ =2840 4 флакони вартують 2960 тобто на зараз бракує 120 грн + 40 за перевод - итого 140 грн.

    В данний момент Дмитрик забезпечений ліками іще на 14 днів іще на 4 флакони переказуем гроші завтра
    :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:

    ДУЖЕ ДУЖЕ УСІМ ДЯКУЮ ВІД СЕБЕ ВІД ДМИТРИКА ВІД РОДИНИ І ВІД ЛІКАРІВ ВІДДІЛЕННЯ

    П.С. ми знайшли, ще 3 флакони Віфенду по ціні 702 грн
    Як так піде і далі то нам вдасться їх придбати
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    + 300 на рахунок мамі Дмитрика :)

    гроші переказала ліки будуть в п"ятницю зранку :radist: :radist: :radist:
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Дмитрик
    10 флаконів віфенду уже у Дмитрика в лікарні :radist: :radist: :radist:

    передано на наступні 3 флакони (702*3)
    200 $+ 300 грн від Ф і компанії
    +200 грн від Олі
    разом маємо 1500 грн з потрібних 2106, невистарчає 606 грн.

    Тепер невтішні новини- у Дмитрика утворився рубець в стравоході і він не може їсти, іжа не проходить у шлунок, тому попереду скорше все його чекає операція на стравоході. В данний момент хлопчик отримує внутрівенне харчування і лікарі чекають підвищення показників.
    Дмитрику потрібні донори крові 3+ і 3- крові
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, прийшло таке прохання чи Ви щось знаєте детальніше ?

    На станціях відшукати не вдалося, ніде не має.
    Врятуйте дитину! в грошах проблеми не має, віддячу.
    Україна. +3 8097 8787 398 Іван (то серйозно)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    О і мені таке прийшло але з проханням здати кров 4-
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    на жаль відсотків на 99 це розводка, або не розводка , а банальний бізнес, ви дзвоните і з вашого рахунку списується певна сума

    Проаналізуєм:
    1. Яке то місто?
    2. Яка лікарня? Яке відділення? себто куди іти кров нести ?
    3. Який компонент крові потрібен - Р-маса, тромбоцити, гранулоцити, плазма ?

    ви знайшли відповідь на ці запитання? , я ні

    Додано через 23 хвилини
    Розішліть по контактному листі.ТЕРМІНОВО
    Для Сарахман Роксолани 3 роки, що лікується у відділенні гематології Чорнобильської лікарні, м. Львів, вул.Дністровська 27, потрібні донори на тромбоконцентрат , чоловіки вік 20-50, група 2 "-". Лікуючий лікар Купчак Оксана Іванівна. тел відділення тел відідлення.270-16-52
     
  17. Kapitulinka

    Kapitulinka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    :girl_cray:
    вони вс ітакі гарні...а є і мої ровесники....
    от сиджу і плачу,бо грошима я допомогти не можу,бо як покажу батькам цей сайт,то тато потім спати не буде взагалі...Внас в місті завжди якщо у когось є проблеми такого плану то роблять оголошеннях,ми в школі гроші збираєм....і завжди якась двацятка найдеться..
    і найбільше разить те,що є так багато хлопців,як із заможних сімей,і яким кажуть шщо потрібно здати,а вони сміються....:girl_cray:
    ну от як так можнА?адже ти н езнаєш,а що як завтра тобі потрібні будуть гроші?!:girl_cray:

    я не розмую цих магнатів,які гроші вкладають в шикарні авто...вілли...
    а кілька тисяч пожертвувати комусь...адже від цих грошей може залежити їх життя..
    а якщо не життя,то хоч безболісна смерть....:girl_sad:

    проте тепер люди краще будуватимуть готелі для собак,шити одяг для них,і шикарні діадеми...а те що в світі є стільки людей,які потребують тих грошей....

    аррр!!!!!!!!:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. pufic

    pufic New Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Добрий вечір дівчата, а взагалі для кого він добрий а для когось ні. я випадково зайшла на сайт http://www.malecha.org.uaiforumlindex.phh?showtopic=13096 знаєте коли читала на очі вийшли сльози. Дівчаточка зозулічки хто має можливість зайдіть прочитайте, і дуже вас прошу давайте допоможемо Богданчику йому ж лише сім місяців, і він так хоче жити і він буде жити якщо найдуться добрі люди і допоможуть зібрати кошти на операцію. Я роблю все що можу допоможіть мені
     
  19. pufic

    pufic New Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    ой дівчатка я ввела неправильний адрес вибачте мені ось правильний http://lines.lvivport.comlforumlindex.phh?showtopic=13096 Прочитайте я знов вожу ел адрес коли опубліковую чомусь мені викидає деякі слова. карочє дівчата зайдіть на сайт форум для сучасних батьків це не реклама і зверху буде червоним виділено віконичко зайдіть туди і все побачите самі будь ласка не тягніть йому лишилось зовсім трошки
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2010
  20. pufic

    pufic New Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Дівчатка чому мовчимо час йде, і жити йому лишаєтьсч все менше часу:sad: