Краса "до" і "після"

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем марта, 8 Травень 2010.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    То точно!!! Була б я "звєзда", у папарацці було б багато "скандального" матеріалу - частенько без макіяжу гуляю :girl_dance:

    Але частенько можна макіяжем все зіпсути - на другому фото Могілевської саме така ситуація.
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    От таке знайшла......:)
    Джессіка Альба
    [​IMG][​IMG]

    Мадонна
    [​IMG][​IMG]

    Періс Хілтон
    [​IMG][​IMG]
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Альба красунька в обох варінтах, а Періс і Мадонну я б до такх не віднессла, чи з марафетом, чи без
     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    так, а ще додайте невдалі ракурси, гриммаси не для фото ,вік мадонни, і фотошоп на тих "гарних".
    відверто можу сказати, що зі мною теж можна такі порівняння робити - без макіяжу - звичайна сіра мишка, нічим не примітна, чуть підкреслити брови і один змах туші - і я розквітаю :), а якщо вже по повній програмі пройтись, то звізда :girl_crazy:.
     
  5. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Мені Альба теж подобається, як з макіяжем так і без. А от Періс, дивує, постійно з себе щось корчить, а насправді, не дуже вже і така гарна.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Я її хоч і не лю зовсім, але що в ній негарного? Нормальна жінка, приємні риси обличчя, хоч і не красуня. Без томного "соблазнітєльного" погляду, як на фото з макіяжем, ну але кому то теба в будень.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    А мене не дивує. Нахлєбніца вона і бєздєльніца. Якби не бабця з дідом які працювали в поті чола і заробили величезні статки, була б та ціла кіпаріса зараз в якомусь барі на забутій локальній дорозі.