Краса "до" і "після"

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем марта, 8 Травень 2010.

  1. марта

    марта Well-Known Member

    може комусь настрій підніметься ;)
    [​IMG]
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Стиль зірок

    але мене шляки трафляють від таких фото
    ото маю питання-чи всі зранку після ванни і без макіяжу, або коли на вихідних в магазин треба вийти так само виглядають як із вкладеним волоссям і з макіяжем?
    знаю по собі, що ні
    особливо мали б певно сміятися з тих фото, де моделька з різним кольором волосся

    а про виставлене світло я взагалі мовчу :girl_devil:

    відомі люди-леж люди
    чи їм і спати у вечірніх сукнях лягати?

    переглянула ще раз фото
    там все моделі
    фото до (перед мейк-апом і зачіскою) і після
    не бачу нічого смішного і настрійпіднімаючого
    нічого

    чи то комусь для самоствердження помагає?
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Стиль зірок

    до речі, деякі дівчата без марафету досить-таки нічого.
    Хоча, з такою зачіскою, без макіяжу та посмішки навіть красуня-разкрасуня буде не альо виглядати.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    нормальні дівчата, цілком. Тіко деякі певно анорексією хорають. Ото проблема!!
     
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Стиль зірок

    Ще раз передивилася фотки з і без макіяжу.
    Ви помітили, що з усіх дівчат "без" найпривабливіша остання. А чому? Бо посміхається. А всі інші ж зовсім не потвори, риси облич гарні, але вирази на лиці - "не подході - зарєжу", тому й здаються страшками.
     
  7. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    Бред.. мене так бісить коли чоловік хоче щоб його жінка була схожа на якусь акторку,чи фотомодель..
    я колись дивилась передачу як чоловік давав своїй жінці гроші на пластику, щоб вона була схожа на його кумира,це повний бред,ну ладно зробить вона собі пластику,а потом любов проидет и че делать.........

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    то в наших людей вже таке хобі як то кажуть як не об..-ру то непроживу, для нашого народу так і є ,як побачать фото без макіяжу! т о зразу ого яка вона страшна,подивись які в неї зморшки....
    то мені нагадало як мій знайомий зустрічався з дівчиною,яка на себе накладала тонну макіяжу,а він її без макіяжу ніколи небачив,казав ну така краля ну бомба, і тут одного дня він прийшов до неї зранку додому ,а вона без макіяжу відкрила двері, ну короче по сьогоднійшній день він її небачить,каже краще на красоту дивитись з середини ніж з верху...
     
  8. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    так, мені наприклад помагає
    ще один доказ що тепер всі глянцеві фото 100%-й фотошоп далекий від реальності
    ось ще ролик дуже "хороший"
    http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U&feature=player_embedded
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    Найбільше мені сподобався вислів у кінці: No wonder our perception of beauty is distorted. - Не дивно, що наше сприйняття краси викривлене.
    Мається на увазі, що надивившись на такі фотошопи, дехто вже сприймає природнє за негарне і жахливе.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    правильно хтось сказав... дівчата "до" не усміхаються... оця в ролику така, ніби її хтось пару разів гримнув... або хтось смертельно образив...
    а загалом - до того була цілком нормальна, тільки волосся дуже бідне...їй така стрижка не пасує, схожа на обскубану... коли волосся ріденьке -краще вибирати інші срижки... (ну або мати завжди під рукою отаку групу парижмахерів ,які зроблять чудо)
    і губи... як до того мені не подобались, так і після не дуже...

    мені особисто ні тепло, ні холодно від таких фото і роликів... просто дівчата з симетричними гармонійними рисами виступають полотном для "художників"... от якби вони показали, як реальній людині легким помахом руки виправляють недоліки, асиметрію, але в реалі.. не на фото.. то може я і була б небайдужа ,а пластичні операції мене не цікавлять...

    п.с. рівнятися на фото з сучасними технологіями нема смислу... інша справа ,коли ми комплексуємо чи самотверджуємося на вулиці, банкетах, пляжах... бо там реальні люди... приміром я була здивована минулого року пляжом в Криму... може через те, що я відпочивала в курортному містечку, де в осноному молодь (старші не зможуть по таких горах лазити на пляж - з пляжу) але стільки гарних фігурових дівчат я бачила хіба в "Спасателях Малібу"))))))) це реальний стимул, я навіть тоді схудла трохи:) і ти знаєш, що це точно існує
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    власне, якщо зауважити, дівчата ті ДО макіяжу доволі скожа одна на одну, якісь "стандартні", бляклі, хоча зі симетричними рисами. Але в їх зовнішньості нема "родзинки", з них легко зробити що душі заманеться
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Стиль зірок

    можна сходити до професійного візажиста, щоб підібрали правильний макіяж.

    Сьогодні звертала особливу увагу на молодих панянок.
    Деякі реально себе псують макіяжем або зачіскою. Сумно, бо доволі симпатишні дівчата.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Травень 2010
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Вирішила сюди закинути:

    Ума Турман

    [​IMG]

    Звєрєв до операцій

    [​IMG]

    і після, ще й з макіяжем:

    [​IMG]

    до [​IMG] після [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2011
  14. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Гага??? та то,вроді,Ума Турман,нє?:girl_cool:
    [​IMG]
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    з макіяжем і без — Могилевська :girl_haha:

    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:09 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    поредагувала, дякую :)

    дісно... але де я Гагу пропустила? :girl_haha:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    А я думала то мені якесь фото з Гагою не грузиться.Поки перегрузила сторінку Iruska вже написала :)
     
  17. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Ой, по-моєму з макіяжем вона ще страшнішою стала)
     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    И накрашенная страшная и не накрашенная страшная :girl_haha:
     
  19. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    так, ніби ніхто з нас не відрізяється з макіяжем і без!
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Краса "до" і "після"

    Я не відрізняюсь. Я красива в любому вигляді, навіть з немитою головою.:girl_blush2::girl_haha::girl_cool: