Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @cjomcjomka та може для України, то і багато. Але я живу в Варшаві і працюю в ІТ, і тому вважаю, що мало заробляю.
    часом можу не працювати, ггг, а просто сказати/внести в систему дані, що працювала, то коли роботи нема. Загалом на роботі 8 годин, то я відняла перерви на обід, каву і ходження в туалет, але може й за мало відняти часу)))) обід десь 20хв, дві кави в день десь ще по 5-10 хв, часом черга до експресу)))) ну і колись, коли в офісі було більше людей можна було походити по кабінетах поговорити, але то по роботі))) якби курила, то можна було спокійно ще з 20 хв відкинути.

    Загалом рахуючи, що мені моєї з/п після переїзду у власне житло, вистачило б на оплату за кредит і на їжу і на доню))) ну може, щось би ще й лишалось.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2020
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в кожного своя бульбашка. В моїй - стільки заробляють єдині годувальники сімей. Я вважаю, що це чимало.

    Але так - замислилась про Варшаву. В мене нещодавно була спокуса влаштуватись у Києві на віддалено. То для Києва мені під 1000 як ставка було би теж малувато. Суто психологічно, бо Київ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya я стартувала з 300) але через 2 роки змінила компанію і почала отримувати 1500. Якби лишалась на тій фірмі де я починала то мені максимум би на той час 900 дали.
    практика показує що в українському іт змістовно підняти рівень зп це при зміні компанії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Класно. Теж так хочу, але на 2х співбесіда, що я була мені відмовили. Але я знаю, як приблизно може виглядати співбесіда. Треба хоча б слова з анг повторити і систематизувати знання технічні знання. Та й як писала вище нас викупила голландська корпорація, то може організує курси з анг хоча, чи ще щось. В Польщі голандці часом краще платять ніж американці. Я б хотіла працювати на цій роботі, але більше заробляти. Фірму міняти можна,але то вже інший район міста треба їхати. Тобто в день на дорогу +60хв-70хв і мабуть няню затрубнити, щоб дитина не було по 11 годин в садку. А це ще + ~200$ відніметься від з/п, не рахуючи витрат на пальне і можливий абонемент на пакомісце +~50$, от і виходить, що мін на що я б погодилась, то 1500$, але не пропонують(((
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya перед тим як отримати оффер з хорошою зп я надцять співбесід пройшла. Гарно проходити співбесіди теж навичка.

    щодо пропозиції в мене зараз майже кожна вакансія яка пропонується це ремоут.
    в жовтні я вийшла на новий проект, з умовою що я працюю тільки віддалено. Відповідно я не трачусь ні на добирання ні на паливо. Єдине що можливо з наступного місяця буду няню шукати, щоб допомагала, бо малюк вже стає ще тим шилопопом.
    в часи весняного карантину я пройшла всі етапи співбесіди на пряму з німецькою фірмою як контрактор. Пропозицію не прийняла, бо по там відпустки, лікарняні не компенсовували. Співбесіди проходила чисто ради цікавості чи зможу найти напряму для себе контракт.
    Щодо англ і систематизації знянь. В певний момент в карєрі я застопорилась, бо хотіла більше грошей, а в тому напрямку що я працювала, вже в принципі мала досить високий рейт. Тоді зрозуміла що якщо хочу більше для себе, то треба в себе і більше вкласти, курси англ + курси по підвищенню технічних знань, не пошкодувала і оплатила і головне закінчила той курс. Звичайно в 2 рази мені не вдалось підвищити зп, але на 1/3 від того що було додала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Lisovska

    Lisovska Member

    А є хтось хто працює в освіті, в викладанні, ви ж знаєте які там зараз зарплати. Як людина навіть кандидат наук має працювати за 6 тис. з чимось?
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я поки що в науці (не в Україні), але планую йти. Справа не у зарплаті, а в способі побудови кар’єри і очікування від працівника-науковця.
    Банально, але збираюся в ІТ
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @WinterDog згідно що треба вкладати в себе. Але не маю ні часу, ні сил, ні банально фінансів. Дуже цікаво став ваш кар'єрний шлях))) чи можете поділитись?
     
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya починала як manual qa, далі підівчила програмування, і перейшла в automation qa. Коли був вибір йти в менеджерські позиції чи розвиватись технічно, вибрала технічну сторону. Поки і далі в тому напрямку і розвиваюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як це все сумно. Фізик-ядерник йде в ІТ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Там вже купа фізиків. Це реалії: стільки науковців не треба. Там залишаються справді фанати своєї справи і гнучкі люди. Я вже хочу стабільності і спокою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це не до вас особисто, ясно що ви шукаєте де вам буде краще, і я вам бажаю успіху.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нормально не мати бажання, часу і сил, але тоді треба спокійно ставитися до рівня свого доходу. Працювати не на знос, мати час на відпочинок, дім, дітей - це теж дуже цінно. Але тоді не чекати високих доходів. Це така в мене думка, можна не погоджуватися.

    А так між іншим про освіту. Та нормально можна в освіті заробляти, але це тоді не буде робота тільки в школі чи інституті. І я знаю, як деякі кандидати хочуть працювати. Захистилися і носяться з тим. Перепрошую, якщо когось ображу. А хто реально любить ту роботу, то знайде можливості в кращому університеті, закордоном, на якихось приватних заходах. Ну і про вклад в себе: то не тільки курси, а також спілкування з різними людьми, та ж участь в професійних семінарах, зустрічах, вміння слухати тих, хто досяг багато. Я зараз в освіті, маю реальну можливість піти а ІТ, але не хочу. Хоча мозок в моїй професії мені виносять професійно і робота нелегка. Щось мені тяжко уявити себе на віддаленій роботі перед монітором, нехай я там буду заробляти краще і працювати менше. Я люблю живих людей, комунікацію, і я себе переконую, що можу досягнути фінансового і особистого успіху і тут, не втікаючи в монітор.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lisovska

    Lisovska Member

    А які основні нюанти робити айтішників, а то туди так всі зараз хочуть, та ясно що то мабуть не для всіх, і є особливості? Декому то дуже "захоить", але не всі можуть в тій сфері ефектичнвно працювати і отримувати задоволення від роботи. Отак послухаєш розмови людей, то думають що то лафа і зарплата хороша.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хай прийдуть дівчата і з досвіду розкажуть. В нас дуже складно стало, бо чоловік і так інтроверт, а на віддаленій роботі йому взагалі нічого не треба. Практично не виходить з дому, ми і колись дуже мало часу десь були спільно, тепер взагалі не буваємо. Він не розуміє, для чого мені працювати, якщо він достатньо заробляє. Але він і витрачати не спішить. Від малорухливого способу життя вже якісь болячки полізли. Я так не можу. Я почуваюся добре, коли встала о 6:30, зібралася, поїхала, дітей в садок-школу, відпрацювала до 15, гуртки-магазини-погуляти-приватні заняття. Я в день находжую по 25-20 тис кроків, спілкуюся з купою людей, мене це заряджає. Я спокійно можу робити технічну роботу, маю для того освіту і знання, дуже добре знаю англійську, але мене пре викладання. Навіть коли в кінці семестру хочеться всіх повбивати.
    Щодо вашого питання в карму: я працюю у приватній школі, в суботу на олімпіадному гуртку і маю ще приватно учнів. Втомлююся, але дохід цілком нормальний. Якщо йти зараз на джуніор-позиції в ІТ, буде менше. Якби я щось шукала в тому напрямку, то не технічне. Але там свої нюанси. Не зарікаюся ні від чого, бо я вже колись казала, що вчителювати не буду нізащо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хто в ІТ, ану розкажіть чи вірна моя думка....у мене склалось таке враження, що всі хто пішов в айті протягом останніх 5-8 років нічого суттєвого не досягнув в плані фінансів. Що всі хто гарно заробляє в цьому потрапили туди як мінімум до 2010 року. Я аналізую по своїх знайомих. 75%, що пішли в айті після 2012 року, за пару років з нього ж і пішли, решта сидить на цьому ж рівні, що на початку і зірок з неба не хапає. Жодної людини, що досягла б якогось високого фінансового рівня я не пригадую. ну але це тільки з мого оточення. Купа народу позакінчували оті онлайн-курси з гарантованим працевлаштуванням і ніхто не влаштувався)))
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я - твій чоловік. Ну в мене не виходить нікуди не ходити, а жаль.

    Для походів-поїздок-рибалок я народила своєму чотирьох дітей - має компанію.
    I wish you a beautiful morning and nobody’s getting my way. Це пісенька була в фільмі, діти зразу сказали, що це моя.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні, ти не мій чоловік, але це не та тема:)
     
  19. Lisovska

    Lisovska Member

    Я маю таких знайомих, ходили на курси але т видно "не їх", щось могли робити якщо хтось збоку постійно підказував, а св=аміим нважкоЮ походит=ли по співбесідах і нічого. Далі працюють на інших роотах, хоча про ІТ напевно далі думають))
    А мені
    А мені здається що багато сучасних програмістів якраз екстраверти, тим більше якщо в команді працюють. Хоча я в ті поділ не дуже і вірю.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Dominika мені тяжко судити про укр./львів ринок працю іт. Мої однокласники, знайомі починали близько 10років тому. Маю знайомого після багатьох курсів підтримки батьків і старшого брата іт-шника, влаштувався на роботу. Інший знайомий закінчив прикладну математику і інформатики лну, потім якісь курси може не одні теж працює в цій сфері.

    Як на мене в іт можна стартанути з відносно не поганої з/п і рости вона буде краще ніж в іншій галузі.

    Можу порівнювати польський ринок іт. Є дуже багато привабливих вакансій з дуже хорошою з/п. Але думаю, що і йдуть/підходять на ці вакансії одиниці. Мої деякі одногрупники поляки після закінчення школи мали рівень англійської с1, відповідно й можливостей більше. Стартували з 20 чи навіть 25 зл/год.
    Звернула увагу також, що на багато вакансій хочу такі вміння, і досвід, що дуже рідко буває у людини. То як приклад опис ідеального мужчини. Щоб йому було 30+, зріст 185+, розмір ноги, колір очей, відтінок зубів, довжина пальців рук, кількість волосся на голові, добре б було щоб і на грудях...... Я вірю, що такий спеціаліст існує і думаю, що він саме звільнився з цієї посади, от йому і шукають заміну))))

    Ну і до порівняння я заробляю в 1.75 разів більше ніж мінімальна в країні(~550$), і в 6.7 разів більше ніж соціальний мінімум(144$), тобто мінім за який можна вижити проживаючи з сім'ю. Ну але то таке просто цифри.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2020