Кохання-онлайн

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Semiramis, 1 Травень 2020.

  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ну от я теж так думаю, аферист , не тратитиме стільки часу на одну мамочку, щоб парити мізки і собі, їй... значить я йому теж потрібна, і не тільки для інтиму....
    Але чи дійсно я не заплачу за це дуже високу ціну, то вже зовсім інше питання.... дай Боже мені мудрості і холодного розуму....
    і дуже вдячна вам всім за поради та коментарі. Я чесно, чекала більше осуду в свою сторону.... бо справа досить гостренька.... і знаю що тут на форумі сімейні цінності найважливіші. ) Бажаю всім гаряче любити тих, хто поруч з вами і бути щасливими!:heart::heart::heart::heart:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Аферист не значить, що він вашу машину/квартиру на себе перепише. Аферист той, хто пудрить мозок. Його може в принципі лише такий віртуальний інтим-флірт цікавити. І не відкидайте того, що він самостверджується: типу я такий крутий, на мене молода жінка запала, та ще і одружена, а значить я кращий за її чоловіка.

    Я думаю, Ви попалися на гачок маніпулятора. От Ви ж говорили, що він мусолить якусь вирвану з контексту фразу по півдня. Це і є маніпуляція.

    Якби це було так, то за рік часу від нього було би щось конкретніше за "давай зустрінемося, а там далі буде видно". Крім того, інтернет то така штука, де себе можна видати за хтозна-кого. Але чи то все правда? Тут часом людину вживу купу років знаєш і волосся дибки стає від вміння набрехати.

    Категорично не раджу Вам самій їхати до нього. От прямо зовсім - якщо це ще й інша країна, то ризики вагомі. Зважте все добре) Вам є чим ризикувати, пам'ятайте про то.
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    оце читаю це все і хочу свою думку сказати. Який нормальний мущина буде ображатися і робити такі речі, це вже б мало насторожити, а ви і ще виправдовуєтеся? Хіба так ви собі уявляєте стосунки з коханою людиною? Вам це подобається?
    Маніпюлює і ще і як!?А що буде коли будть не віртуальні відносини?
    На мою думку ви не спілкуєтеся відверто з чоловіком про себе і про Вас. Ви не питайте чи його влаштовує, а говоріть про себе, що Вас не влаштовує і що це є проблема, бо на мою думку так і є, а він про це не знає і тому нічого не робить! Я б ще порадила Вам сходити до психолога або онлай зараз багато хто працює, щоб ви визначилися що відбувається з Вами особисто. Думаю пробема у Вас є і зі зміною партнера вона не зникне!!!! Попрацюйте над собою, вирішіть що вам треба дійсно від стосунків, які вони мають бути, якою має бути сімя Ваша. Я чесно б не радила зустрічатися з тим віртуальним другом, бо по дописах ваших він не вартий уваги. Ви в шлюбі і на мою думку потрібно бути порядною жінкою, якщо вже є сумніви то обговоріть з чоловіком чесно спробуте терапію, пожити окремо, але без зрад/інтриг, бо це дуже низько і грязно.... поважайте вашого чоловіка! Це моя думка!) Ще хотіла сказати про щастя), щастя не в стосунках, а у вас, ви маєте сама по собі бути щаслива), а чоловік/діти/ та інш. доповнює).
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. inluna

    inluna Member

    ахахаа , а адекватний, реалізований чоловік буде на таке тратити час?
    вам там добре про психолога пишуть. у вашому випадку то б мало помогти, а от інтернет кавалеру незнаю-незнаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ви впевнені. що Вам одній? таких як ви може бути в нього кілька..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та й дружина може бути. Може це їхні стосунки такі. Чого не буває в житті...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А він і не тратить час...бо його цікавить не результат, а сам процес- поговорити, в т.ч на інтимні теми, отримати якусь сатисфакцію. Час витрачаєте ви, он як згризлись. Я знайома з одним таким чоловіком, який раніше, коли в нас ще був популярний Вконтакте, мав паралельно 2-3 пасії у різних містах, зависав з ними в скайпі по кілька годин вечорами, але бачився від сили з однією і то один раз. Я мала змогу періодично чути кавалки його розмов з ними(разом працювали), чувак так вміло крутив ними, що огого...то ще треба вміти.
    ПиСи я бачу, що ви вже хочете припинити обговорення, але я повинна була це написати)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ні-ні, я не хочу припиняти обговорення! Я рада буду будь якій думці, навіть самій жорсткій, шоб ніби водою зимною облили...
    в попередньому коментарі, я просто хотіла подякувати всім, бо я справді почала реалістичніше дивитись на все... і холодна, незалежна думка зі сторони , це теж багато значить)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    "І прирікаю тобі вірність і чесність подружню", хіба ці слова для Вас нічого не значать? Ви вже зрадили, і зрадили підло. Якби мій чоловік мені ото сказав, що "я тут вже рік спілкуюсь з однією, вона мені подобається, близька, я нею захопився, то нічо, не зрада, я ж з нею не бачився..." Летів би він скубаним соколом далі ніж бачив, бачити б він теж почав, певне, день на третій, лівим оком... Я таких не поважаю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Veronika Nika

    Veronika Nika Member

    Всім привіт, давно читаю форум, але ніколи тут не писала. Та прочитавши Вашу історію вирішила висловити свою скромну думку.
    Я поки що ще не заміжня, тому про подружнє життя не можу судити, а от про "кохання" в мережі інтернет можу розповісти досить багато. Ми з подругами ще підлітками почали зависати в соціальних мережах і я пережила і побачила різні ситуації такого "кохання".
    І я розумію чому Ви повелися на віртуальне кохання. Це виглядає легко і яскраво, приємні відчуття метеликів в животі, ідеальних стосунків. Тобто того, чого Вам не вистачає в реальному житті з чоловіком.
    Але інтернет флірт і т.д. це дуже підступна штука, адже більше 80% це аферисти (з різними цілями, від матеріальних і до моральних). І мало реальних чоловіків і жінок які шукають серйозні відносини, а не секс на 1-2 рази.
    А тепер конкретно розберемо Вашу ситуацію. Ви живете щасливим, але так виглядає що прісним життям з чоловіком і дитиною. Вам бракує емоцій, драйву, пригод, романтики (список продовжіть самі). І тут з'являється Ідеал. Ідеал Вашої уяви, таким яким ви в своїй уяві бачите свого чоловіка, тільки без негативних рис характеру. Ви починаєте спілкуватись з ним, все виглядає круто, романтично, пристрасно і сексуально. Прямо іноземний принц на білому коні, який приїде і забере Вас з дитиною за кордон (тут додам, що дозвіл на її вивіз за кордон на проживання в іншій країні Ваш чоловік навряд чи дасть Вам, тому якщо плануєте піти від чоловіка, то можете залишитись і без дитини поруч).
    І от Ви закохались по вуха (і вірите, що він також). А тепер переходимо до запитань які ви маєте поставити самі собі.
    1. Який Ви обоє бачите вихід з цієї ситуації? Віртуальні коханці, реальні коханці, офіційні відносини?
    Поки що, у Вас стадія "Віртуальні коханці", а це також зрада, мені здається навіть болючіша ніж реальна по п'яні наприклад. Адже почуття які Ви можете дарувати своєму чоловікові, Ви даруєте чужому.
    2. Чому якщо він так Вас кохає, та не може без Вас, не поділиться планами на рахунок Вашого з ним "кохання", а пропонує Вам подумати про це після зустрічі? Якщо є любов до Вас, то зустріч по суті нічого би не змінила в планах.
    3. Ви справді вірите, що Він приїде просто на зустріч за десятки чи тисячі кілометрів, без очікування отримати від Вас як мінімум інтим? А це вже друга стадія "Реальні коханці", і реальна подружня зрада. Ви готові на це? Адже він маніпулятор і отримає від Вас все що захоче, а Ви поведетесь.
    4. А багато Ви знаєте про нього як про реальну людину? Тобто чи це справді та людина за яку себе видає (Ім'я, місце проживання і т.д.). Погугліть його ім'я та прізвище (різними мовами), і по пошуку пробийте фото, посилання на соціальні мережі. Може відкритися дуже багато цікавого. Наприклад Хуан виявиться Карлосом і т.д. І якщо інформації про людину практично не буде, це також привід задуматися, адже зараз в інеті є все і на всіх.
    На мою скромну думку, це звичайний аферист. На матеріальне чи моральне, не знаю.
    Дуже надіюсь, що Ви йому не кидали інтим фото чи відео, адже він може продавати їх в інеті, або потім ними Вас шантажувати (це інет, тут на всіх все є, на Вас він знайшов вже все, що його цікавило в гуглі і соцмережах). Наприклад аккаунти Вашого чоловіка, родичів і друзів.
    Також дуже надіюсь, що Ви не розповідали ніяких інтимних подробиць в відеочаті (аферисти завжди записують розмови (Ви навіть не помітите), а потім або зливають в інет (є ті, хто це любить), або знову ж таки шантаж.
    Ну і інтим переписки також люблять зливати в інет.
    Це все стосується афериста за матеріальним.
    На рахунок морального, то тут вище дівчатка вже написали, це коли морочить голову заради забави і спілкування. Скоріш за все у нього ще безліч таких. Дуже показова ситуація з відмовою в допомозі і образами на Вас. Маніпулятор найшов собі іграшку.
    І прочитайте про такі історії в інету, їх мільйон.
    Тому краще все припинити. У Вас просто звичайна звичка від онлайн емоцій які дає він, та які Ви поки що не знаєте як отримати в реалі.
    А на рахунок чоловіка.
    Ви пишете, що він не проявляє ініціативи ні в побутових, ні в інтимних відносинах. А можливо він думає, що Вас все влаштовує? Потрібно поговорити з чоловіком прямо в лоб і відверто (а не натяками, вони їх майже не розуміють), так як з тим з інтернету Ви говорите. І якщо є можливість то піти до психолога чи проконсультуватися онлайн, подивіться відео на ютюбі чи в інеті. Тут насправді глибока проблема в Вас і відносинах з чоловіком і ці інтернет стосунки, як лакмусовий папірець, все витягнув на поверхню. Тому якщо є матеріальна можливість пошукайте классного психолога, який лікує саме обговореннями проблем і їх вирішенням.
    Також з Ваших повідомлень виглядає так, що чоловік турботливий, просто не вміє красиво говорити, а той з онлайну навпаки. Але навряд чи цей з інету, в реальному житті такий же цікавий. Щасливі та успішні чоловіки не сидять в соцмережах і відеочатах, тому що в них просто немає на це часу.
    І на рахунок чоловіка, якщо Ви думаєте, що він нічого не знає чи не догадується, то тут Ви можете помилитись. Я не знаю як чоловіки (треба в них питати), але жінка завжди відчує коли їй зрадили (і не важливо, реально чи віртуально), тому і Ваш чоловік також міг відчути, що Ви в ліжку думками не з ним, а з інишм, що ви холодна і чужа думками т.д.
    І якщо це так, то тоді можливо або він мовчить тому що не знає, що робити з цим. Ну або він також собі найшов іншу (реальну чи віртуальну), адже він молодий чоловік і він також хоче любові і ніжності. Вам приємно від такого? Думаю ні.
    Тут проблема в Вас і в Ваших відносинах з чоловіком. Інтернет любов це просто винесла поверхню. Можливо воно відкриває Вам очі і Ви почнете рятувати реальні відносини з своїм чоловіком. Адже тільки в Ваших силах перенести свої відчуття з віртуалу на реал. Закохайтесь знову в Вашого чоловіка і закохайте його знову в себе. Просто уявіть, що і він має почуття до іншої, так як Ви до іншого. І Ви хочете все повернути назад, в час коли Ви кохали один одного.
    Просто влаштуйте собі один день без інтернет відносин. Відключіть телефони і всі ноутбуки з планшетами, щоб не було спокуси. Присвятіть цей день спогадам про Ваше життя з чоловіком до цього всього, а вечір та ніч відносинам з чоловіком. Вашим. Дитину якщо є можливість завезіть бабусям-дідусям. Позгадуйте різні роматичні і яскраві пригоди, побачення, ситуації. Погортайте фотки до весілля, весільні фото, сімейні фото, фото з дитиною. І відео можете передивитись. Посмійтесь та поплачте, дайте волю емоціям. Коли заспокоїтесь то приготуйте романтичну вечерю, його улюблену страву. Прийміть ванну, зробіть собі домашній салон краси. Позвоніть або напишіть чоловікові, що його вдома чекає сюрприз. Вдягніть сукню (вечірню, чи тут яка подобається Вас чи Вашому чоловіку), включіть музику Вашої пори зустрічань. Також підготуйте відео весілля та сімейні, та згадайте разом історію Вашого кохання. Після вечері можете переглянути.
    Подаруйте цей вечір та ніч своєму чоловікові та собі. Без думок про інтернет, там лише слова, красиві, але навряд чи щирі. А перед Вами чоловік, який не вміє так красиво говорити, але очі точно не збрешуть.
    Вибачте за багато тексту. Бажаю Вам успіху.

    Отправлено с моего SM-J510H через Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 18
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Samhayne ваше право мати іншу думку . Я сама себе гризу за це. Але ви не в праві судити(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я на жаль не маю зараз часу перечитати всі дописи, але якщо ця людина з східних країн (Непал як приклад) - то тут все не так легко і просто.
    Розкажу вам свою історію:
    На роботі я познайомилась з одним непальцем, який аж вмирав від мене. Тоді я була ще дуже зелена і я його більше боялась, ніж захоплювалась (ну звісно приємно коли тобі дарують подарунки, приділяють увагу, задушевні історії іт.п.). Щось тоді мене від нього відлякувало, але ми продовжували спілкування і стали друзями. І він мені поділився своєю філософією - він відчуває себе мужчиною, якщо може ощасливити велику кількість жінок і це ніби підносить його над іншими. Для нього було дивно, чому деякі європейки обіжаються, що він "заграє" з іншими, хоч він відкрито каже що хоче приносити радість в життя жінки і всі жінки мають бути щасливими. З жодною дівчиною він серйозних стосунків не планував, просто йому було приємно з нею спілкуватися, бачити як загоряються іскорки щастя і це йому дарувало сили.

    Мені важко сказати яка у вас доля, але бачу одне - вам є що втрачати. Лише Вам вирішувати що робити, але повірте, якщо це іноземець, треба добре подумати чи воно дійсно треба. Найголовніше вивчити культуру, філософію, релігію, яку сповідує ця людина, почати думати розумом, а не серцем (так, це дуже і дуже важко) і ви побачите відповідь. Повірте, це має дуже велике значення :) Інколи захоплення\любов притуплює наш розум і закриває очі на великі недоліки.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    IMG_4547.jpg
    А ще відразу згадалася мадам Боварі, читали?
    Почитайте, відволічіться від романтичної переписки, заодно побачите зі сторони і себе, і чоловіка, і «коханця». Ну правда, загальний сюжет як з вас писаний , починаючи з того, що чоловік спочатку приїздив у справах до батька))

    Я так зрозуміла у вас десь біля семи років шлюбові? Якщо вам то поможе , то скажу, що психологи цей період відносять до одного з кризових, яких у шлюбі є багато. Може шось таке у вашій сім’ї і штовхнуло вас так запросто вплутатися в цю історію.

    І неясно для чого зустріч - що вона має прояснити? Хоча я в неї не вірю, як писали вище - в останній момент він не зможе з поважних причин. Хіба в тому ж скайпі ви ще не бачилися? Чи справді цілий рік лише запаморочливі тексти ганяєте один одному?

    І ще про вдячність. Ви зараз не цінуєте того, що маєте, вам навіть в голову не приходить, що за це теж можна і треба дякувати. Тиша, спокій, стабільність... ну це само собою зрозуміло, воно вже тошнить. Один святий колись сказав, що причиною всякого зла і всякого гріха у світі є людська невдячність...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Бачились звичайно в скайпі) говорим двічі на день всередньому так) мадам Боварі не читала) але ви зацікавили, дякую)
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2020 ---
    :sad::sorry:
     
  15. shelev

    shelev Member

    у подруги було дещо подібне. Читала ваш допис, а начебто про неї.
    Вона захопилась чоловіком, щ, як потім виявилось, був інвалідом після аварії. Ходив з палицею, тому жінки не звертали на нього уваги. З самого початку вони теж домовились, що це просто спілкування, але по її очам бачу, що вона ним добряче захопилася. Тривало це довго, декілька років. За цей час він, окрилений увагою подруги, пройшов курс реабілітації, став ходити самостійно, зайнявся спортом. Став повноцінним чоловіком і почав отримувати знаки уваги від жіночок, що поряд. З часом спілкування охололо, потім він одружився і ще трохи пізніше вони взагалі припинили спілкування.

    Якщо чесно, то вважаю, що данний результат є найкращим в такому випадку.
    Спробуйте налагодити стосунки з власним чоловіком. Адже ви ж до нього щось відчували, коли виходили заміж?
    Знаєте, мені одна мудра жіночка якось сказала: якщо з чоловіком не ладиться і стосунки не такі, як хотілось би, то задай собі питання: Як закохатись у власного чоловіка?" зараз є багато статей на цю тему, погугіть.
    Стосунки потребують щоденної праці, то є правда.
    Якщо не змогли з вашим чоловіком, то де гарантія, що стосунки з віртуальним мужчиною не розібються об буденність?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Я не суддя, щоб судити, але якщо вивісили свою "білизну" на загальний огляд, то маєте сприймати і осуд. Я ніколи не підтримувала і не підтримаю ні фізичної, ні душевної, ні духовної зради. Була колись в юності неодноразово зрадженою, але сама не зраджувала ніколи...
    І так, з Ваших дописів я зрозуміла, що чоловік Ваш не є поганою, прикрою людиною, просто він спокійний, місцями холодний. Але дбає про Вас та дитину. То може варто попрацювати над власними стосунками? Над сім"єю потрібно працювати, не завжди в ній буде медовий місяць, часом мусить бути і пісна картопля. Не думайте, що чоловік сліпий - все він добре помічає, просто мовчить, до пори до часу. Дивіться, аби не було пізно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, працювати, то звучить, якось примусово, ніколи не могла зрозуміти того, мені здається, що то має виходити, якось само по собі, коли є почуття, коли відчуваєш, що ти потрібна. В форумлянки, явно є якийсь пробіл в сімейному житті, який вона знайшла в офлайні, але, можливо це і є для неї свого роду випробування чи ріст в певному періоді, час для роздумів. Єдине, що можу сказати однозначно, в даний момент це ейфорійно-романтичний стан, який не має жодного відношення до життя-буття.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Привіт! Дівчата, хочу поділитись з вами своєю щасливою історією кохання-онлайн. Про нас навіть статтю в газеті написали:girl_in_love:
    Кохання під час «чуми»
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Хочете жити з класним чоловіком, то й відносьтесь до нього відповідно, а ні, то житимете з холодним та байдужим...
    Читайте притчу і робіть висновки!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну де ж то стільки моралізаторів на тому світі береться, аж млосно. В мистецтво підеш - як помиями облиють, бо недостатньо домашня, ще кудись підеш - по аватару визначать, хто як до кого відноситься. Так і хочеться битися головою об стінку, що ніколи не бути тобі «богинею» і ніколи не осягнути дзену правильної сім‘ї. (То я все узагальнюю і гіперболізую, а не на себе міряю, якщо що).
    Притча просто блиск! Але користі від неї рівно нуль. Бо є така класна штука - кризи. І ото як дасть Бог пережити, дасть в певний момент якусь ситуацію, що вбереже сім‘ю, то й файно. І от мені виглядає, що в авторки теми - ота сама криза. Ясно, що та «любов» віртуальна ламаного гроша не варта, та й взагалі ф..ня то все, але то не є тема про те, якою няшечкою має стати та жінка, щоб в сім‘ї було все гладко, солодко, пристрасно і спокійно водночас. Є просто ситуація, якій явно передували якісь обставини. Наприклад, ранній недостатньо обдуманий шлюб. І я не кажу, що то фуфу якесь, сама рано вийшла заміж. А тепер би до шлюбу підходила з калькулятором, рулеткою і заключенням від психолога (то такий сарказм). Але є що є і треба обертати то на добре.
    @Semiramis ви не любите того аватара, ви любите свої відчуття, коли думаєте про нього. Але по дописах ви така «маленька мрійниця», то в чомусь переконати вас буде важко. Я вважаю так: заводити стосунки за спиною в чоловіка - до для вас в першу чергу зле. Взагалі нормальні стосунки збудувати на такому «пісочку» майже нереально. Щоб було якесь подобіє богині і Аполлона, то мають зійтися люди, які самі від природи трохи богиня і Аполлон. Справжню богиню так легко і халат не заженеш.
    В мене, до речі, є досить близька подруга, яка розлучилася і вийшла заміж за турка після Інтернет-знайомства. Я перші роки ну дуже скептично на то все дивилася, але там свої нюанси. Перший чоловік взагалі не знаю, як став її чоловіком. То було якесь потьмарення, то реально був дуже дивний тип. Вони десь рік пожили і розлучилися. А з тим другим довго переписувалися, але після прильоту він відразу пішов знайомитися з її друзями і батьками, потім сам повіз її до своїх батьків. Не знаю, хто там кому що говорив і обіцяв, але водіння за ніс не було і вони розписалися в другий її візит в Туреччину, в який вона летіла з батьками. Тобто не все однозначно з тими Інтернет-стосунками, але на фоні «шлюб-дитина» і отих замашок «нічєм нє могу памочь» думайте тисячу разів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 5