Коханий хоче одружитись...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 2 Березень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    І я боюсь одруження. Але мій ніби і не поспішає, розуміє, що ще ранувато:))) і мене це тішить:)))
     
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    А ви чого боїтесь? Що саме турбує?
    Невже не хочете церемонії, квітів, романтики??? Невже не хочете весільної сукні, фати і т.д.?
     
  3. Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Якщо "Коханий хоче одружитись..." зроби йому приємне та скажи ТАК!!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Provans

    Provans New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Не бійтеся!!!:girl_in_love: Двічі в одну річку не ввійдеш!!!! Якщо у вас все так, як ви пишете, то вашим стосункам нічого не загрожує!!!! Навіть штамп у паспорті:girl_in_love:
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

     
  6. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    А мені цікаво як вирішилось?

    В мене схожа проблема,щоправда ми разом не живемо і побуту спільного не ведемо-не змогла б я так без шлюбу. Але побоююсь я другий раз влазити у такі стосунки-можливо я для сім'ї не створена взагалі.
     
  7. misss

    misss New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Чесно скажу, я цього не розумію. А як обітниця перед Богом? Я вважаю це найголовнішим у сімейному щасті. Звісно це вам вирішувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    справді це найголовніше, але чомусь мені здається, що вінчання ,обітниця, мало кого зупинила перед розлученням, чи зрадою. Якось так зараз заведено, шлюб бере більшість, але і до кінця неусвідомлюючи, наскільки це серйозно, і от як отець говорить на навчаннях: "що за наші гріхи, стосовно подружжя, вірності, несуть спокуту, кару наші діти". Тому напевно, якшо в людини був перший невдалий шлюб чи то просто невдалий штамп у паспорті, краще не робити такого знову, якшо сумніваєшся.
    Насилувати себе і робити це для, так званої, галочки- не варто.
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

     
  10. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    багато хто це робить (вінчається) без повного усвідомлення серйозності самого вінчання.


    так, вважається, я хіба заперечила це?
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2012
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Я просто зрозуміла Ваші слова
    так, що, якщо є сумніви, то не варто брати шлюб, а жити так, "на віру".
     
  12. Nesterko

    Nesterko New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Якщо людину називаєш коханою значить ти цю людину кохаєш,довіряєш їй і впевнена в ній то чому би і неодружитись?Якщо боїшся і невпевнена в цій людині і т.д тоді навіщо взагалі з нею бути і називати коханою?)Це особисто моя думка можливо я і неправа...:girl_smile:
     
  13. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Nesterko, так ніхто і не заперечує, що не довіряє. Просто коли вперше одружуєшся, то теж довіряєш. Мова про страх знову бути обманутою.
     
  14. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    звичайно,бо а із сумнівом клястись перед Богом -це дуже великий гріх. це те саме, що на сповіді розказати вигадані гріхи, чи не всі гріхи. Ну це мені так здається, звичайно скільки людей-стільки думок.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Бріджит Бардо казала: "кохання одне на все життя, тільки коханих багато" :girl_smile:.
    бувають люди такі "любвіобильні", що сьогодні кохають одного, завтра вже іншого, а шлюб для них створює лиш зайві перешкоди
     
  16. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    У мене ситуація була іншою, бо шлюб – перший і єдиний, але от власне бажання виходити заміж не було, це відчуття не було пов’язано з іншою людиною, це частина мене. Він своє бажання одружитися висловив як і належить з каблучкою, тільки моя відповідь була не традиційною: Так, але не зараз. Я дуже люблю свого чоловіка, до штампу у паспорті ми зустрічалися 7 років, з яких спільно жили 3. На одну з наших маленьких річниць я подарувала йому обручку – символ моїх почуттів до нього і пояснила, що не готова до тої всієї «мішури» пов’язаної з одруженням чи то з розпискю чи то з вінчанням, він та якби зрозумів і одразу почав носити обручку, хоч я рідко одягала його кільце. Розписалися ми якось «нахрапом» :при одній з чергових розмов про одруження я просто сказала давай – отак ми без свідків, нікому нічого не сказавши це зробили (дуж хотіла, щоб і шлюб так вдалося організувати). Це було лише наше, хоча я насправді не була до того готовою, це я зробила для коханого (нам заяву прийняли лише за 3 разом).
    Але коли минув час і я зрозуміла, що готова до сімї і від того сама щаслива, і сказала про це чоловікові він дуже образився, що вийшла за нього не бажаючи. А мені було боляче, що він не приймає того, що я нарешті можу про себе саму сказати, що Я ЙОГО ДРУЖИНА.
    Якщо ви не хочете пускати когось третього до ваших стосунків – не пускайте, дайте обітницю один одному, одягніть обручки і будьте щасливі разом у ВАШОМУ шлюбі.
     
  17. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    ...і я так думала ... але на щастя чоловік зумів мене переконати, що це лише "вигадані страхи"... сімейне щастя починається з віри ...бо ми уже не належимо лише собі...ми переживаємо за дітей...
     
  18. Chikapina

    Chikapina New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    звичайно не варто робити того чого не хочеш. але з іншої сторони якщо це для вас не має такого значення то чому не зробити коханому приємно? хіба що ви не впевнені в почуттях і у тривалості відносин.але все вирішувати вам)краще почекати чим потім лікті кусати)
     
  19. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    а ми ніяк не зберемося проштампуватись, то час не той, то фінансові труднощі, то ще щось))))я не те щоб відмовляюсь, просто і так хороше.....в мене вже за дружку не буде кого взяти....стара діва якась....:girl_spruce_up:
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Я вважаю, що нема в тому нічого поганого, і якщо коханий розуміє таку позицію, то це просто чудово, але ж якщо це стане на заваді відносинам, то треба напевно йти на компроміс... Ваша кохана людина хоче якої стабільності та гарантій, можливо це для нього є таким важливим, що без того штампу він не почувається комфортно.