Коханий хоче одружитись...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 2 Березень 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    А я ні...

    Я його люблю, але на відміну від нього, я не така консервативна.

    А він вважає, що "як порядний чоловік, він мусить"...

    В мене нема ніяких сумнівів щодо нього - дітей моїх він любить, вони люблять його, шкарпетки дає до кошику, :) миє посуд, варить борщ, дає мені машину, не піднімає голосу і взагалі ні в чому не відмовляє.

    А я не хочу заміж...

    Я й так його, то навіщо ще якоїсь офіційності?

    Мені інколи здається, що я так боюсь накаркати, беручи до уваги моє невдале заміжжя...
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    так справа у вашій неконсервативності, чи в тому, що ви боїтесь, що одруження все змінить в гіршу сторону, чи така позиція - це просто наслідок невдалого першого шлюбу?
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Ото направду, важко зрозуміти жінку. Читаю одну тему: не хоче одружуватись, читаю другу: хоче одружуватися, а нам і так зле і так недобре! :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Якщо не хочете, то не йдіть! Я думаю чоловік швидше зрозуміє що ви не хочете заміж, ніж би жінка зрозуміла що чоловік не хоче женитись...
    А коли відчуєте що хочете - тоді одружуйтесь, а як сумніваєтесь, то не варто!
    Робіть так як підказує серце, а не так як люди кажуть що має бути. Можете для себе обвінчатись і все...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    а хіба "вийти заміж" - це лише "печатка в паспорті"? А церковне вінчання - це так - нічого особливого? нічого зобов"язуючого?
    як на мене, то друге значно більше першого.
    якщо людина не хоче заміж, то навіщо ж тоді вінчатися?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Власне, мені здається що форумчанка боїться саме печатки в паспорті, святкування весілля і т.д. А піти до церкви і дати обітницю один перед одним у вічному коханні - це те що потрібне. Думаю не цього не хоче форумачнка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    не знаю... мені здається нормальним, коли жінки не хочуть другого весілля... перше весілля - то треба, навіть ту ж печатку.. бо треба аби люди почулися в сімї і усвідомили що на них тепер нові обовязки... бо коли просто живуть разом, то часто хоча б один з пари відноситься до того всього не так серйозно(не без винятків)

    а друге... моя хороша подруга проти.. вона так розчарована першим, що сказала що другого разу не буде.. дай Бог будуть хороші стосунки, але другому весіллю - ні...
    мо особиста думка - робити так, як серце підказує... якщо не хочеться знов фрмальних стосунків - і не треба їх.. навіщо йти наперекір собі..
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    якщо все саме так, як ви описали, тоді немає нічого прекраснішого, як повінчати взаємну любов! :clapping:

    проте можуть бути деякі ускладнення, якщо Un.Known брала шлюб з першим чоловіком... але це вже канонічні тонкощі.
    Мені здається, йдеться саме про небажання, як таке, виходити заміж - у всіх його іпостасях ...
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Саме так...
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Ну то ви ж не будете себе насилувати, раз не хочете - не варто, коханий повинен зрозуміти, вам ж не по 20 років....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...


    ну незнаю, чоловіки теж можуь страшенно образитись так само як і жінка :confused: і хвилюватись дійсно є чого, тому що постійними відмовами можна страшено відштовхнути чоловіка від себе. Вам впершу чергу потрібно чітко собі усвідомити чому саме ви заміж не хочете :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Це не ви пишете, а ваш страх. Обпечена шлюбом людина, вдруге боїться тягнути руки до вогню. А ви і не тягніть. Якщо наразі не готові, поясніть це коханому. Якщо він вас дійсно кохає, і лише це є причиною його бажання одружитись, а не "як порядний чоловік, він мусить" - то все зрозуміє.

    А ще питання до вас - якщо не хочете, то чому винесли це питання на обговорення. Значить, це дійсно страх, а не "не хотіння". Ви хочете, просто самі ще про це не знаєте.;) Все буде добре, просто розберіться в собі, що вами мотивує - серце чи страх.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Бачте, в кого яка ситуація. Мій перший шлюб виявився дуже невдалим, ну а другий - т.т.т, щоб не наврочити, поки що все йде дуже добре. Для себе я не бачу жодного зв'язку між першим і другим заміжжями. Навпаки, не пощастило в першому - зачить в другому точно пощастить. Для чого давати собі завідомо погану установку?
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    А в чому власне конфлікт?
    Не хочете - не одружуйтесь (значить власний комфорт стоїть вище спільного). А якщо боїтесь втратити кохану людину - одружуйтесь. Ато якось штучно все виглядає - все добре, але я не хочу наврочити..Я б не зрозуміла. Виглядає на дівчачі примхи..Найстрашніше як він подумає, що вирішили таким чином щось виторговувати в нього, тому так тягнете..
    Я як одружена людина не розумію чим може зашкодити зайва печатка - паспорт і той можна змінити:) А близькій людині буде приємно, коли Ви поясните як взагалі важко Вам за своїх обставин ще раз наважитись, але кохання до нього вище цих страхів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Якщо мужчина пропонує одружитись, тим більше після спільного проживання, він знає на що йде і впевнений у своєму кроці. Штамп у паспорті - це лише формальність, яка в стосунках між чоловіком і жінкою нічого не змінить (ну, за винятком випадків одруження заради матеріальних благ).
    Якщо ви насправді кохаєте свого мужчину, то я погоджуюсь з Мучачею, це просто стах, причини якого ви повинні шукати в собі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Перечитайте темку "не хоче одружуватись" і відчуйте себе щасливою:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Та комфорт тут ні до чого. Я і так є його дружиною. Тільки без офіційного підтвердження.

    Штамп в паспорті від втрат не застрахує...

    А взагалі, я вже майже здалась. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Я щось не можу зрозуміти. А чому ні??? Коли ви разом, коли все влаштовує, коли він і те і се. Тоді логічно одружитись.
    А ви просто чогось боїтесь або чогось недоговорюєте. Може є якесь маленьке "але"?

    А самі подумайте як чоловікові бути в такій ситуації. Як він це має зрозуміти.
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Дівчата, я здається, зрозуміла саму себе.

    Чомусь мені здається, що я просто не хочу мати статус "здобутої". І джерело цього небажання в попередньому шлюбі, коли мені натягнули обручку і забули...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коханий хоче одружитись...

    Це страх що старе повториться?:girl_devil:
    Не бійтесь, адже ваш коханий вам неодноразово довів що він не такий як був тамтой котрий одягнув обручку і забув. Він кращий :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 5