Конкурс вишивальниць робимо?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 10 Липень 2009.

?

робимо конкурс вже?

  1. ТАК!

    40,6%
  2. ні...

    0 голосів
    0,0%
  3. так, але не вже

    59,4%
  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Конкурси цікаві, і думаю, що кожен знайде учасників. Але маю сумніви щодо конкурсу скатертин
    Анонімний конкурс звичайно цікавіше, але якщо вишивати вишиванку чи скатертину то цей процес може затягнутися на довго і чи не буде пусто на вернісажі?
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Наразі в карму відписалося лише двоє осіб (у однієї вже все готове) щодо конкурсу мрій.


    Я не за те щоб саботувати конкурси(конкурси відбудуться, якщо учасників буде хоча б більше 3х), але на форумі виявилося досить багато осіб, які не люблять вишивати картини, а ще й теми не підходять... а от вишиванки, подушки, скатертинки нічого так пішли б на ура
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    То може, тоді ще зробити пару на дрібнички. Наприклад, гольничок, а тоді ще повторити закладок, кривульок різних.
    І можна не скатертин лише, а серветок, доріжок тощо.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я за серветки. Маю пару ідей :) Ну і за анонімність конкурсів, бо коли знаєш де чиє, важче визначитись
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    нууу... новини..не зналам.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я зрозуміла, що не зовсім полюбляю конкурси
    вони вносять хаос в мої плани,
    а хаос вибиває мене надовго з робочої колії
    і коли конкурсів багато, то на Вернісажі страшення затишшя, що теж не сприяє вишиванню
    тому виключно моє бачення, що про наступні конкурси говорити ще рано

    провести хоча б перших 2 з запланованих, а вже потім думати про наступні

    наразі конкурсів СТІЛЬКИ і всі файні, що поміж ними вишити шось анріал
     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Може провести в окремій темі опитування по цих трьох конкурсах, щоб бачити хоча б скільки людей вже приступило чи планує взяти в них участь.

    Я, наприклад, не мала плану приймати участь ні в якому, бо не знала що б то таке хотілось вишити, та й тема картин мене особисто трішки "втомила", тому вирішила що візьмусь за вишиванку чоловікові. Поки було діло за тканинкою, приснився мені однієї ночі сон і в ньому моя вишита мрія - так мене то захопило, що вишиваю! Правда сумніваюсь що встигну, бо пізно почала, і мала велику перерву, але дуже мені подобається і що головне - мрія потихеньку здійснюється:girl_dance:

    От може голосування вернісажниць і прояснить трохи ситуацію, можливо якісь попередньо-плановані конкурси посунути і вставити ще й новеньке. Давайте зробимо голосування на 7 конкурсів, 7-й буде "інше", в коментарях можна написати які ще ідеї пропонуються.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Хомочко, але аналогічно робили опитування щодо конкурсів мрії , подорожей і т.д.
    усі ( більшість) затвердили тематику.
    нереально провести конкурси враховуючи побажаня кожної рукодільниці.

    п.с. вернісаж тихий й так , по реально цілий рік є таємні процеси до гри на ДН. тому до конкурсів мало уваги і бажання.
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    А я взагалі вибита з колії. В конкурсі брати участь планувала, маю навіть половину роботи вишито, але часом вклинюються "обставини непереборної сили" - роботи, які відкласти неможливо, і які мають здатність нашаровуватись. В результаті я не встигаю нічого...
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Касю, але тепер на конкурс мрій як написала Ума, поки лише два учасника - може настрої змінились? Просто хотілось би дізнатись - так чи ні.
     
  11. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Згідна з Ірою!
    Я наприклад планую взяти участь в другому кокурсі!:girl_cool::girl_blush2:
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    ну буду тоді велика злюка і скажу, що так не можна.
    я теж довго обирала тематику, і вирішила підтримати конкурси заплановані - барти участь принаймі в одному.
    настрої в мене теж міняються, але план є план. тому я прости усіляких настроєвих змін.

    що тепер мають робити 2 рукодільниці які вишивають мрію?
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    не така уже і злюка:) а маєш власну думку:girl_yes2:

    а з тих двох рукодільниць у однієї вже все готово, як написала Ума, а друга вишиває, залишається надіятись що кілька швидкісних голочок долучиться і будемо мати гарний конкурс:girl_yes2:

    я не проти запланованих конкурсів (теми чудові!) - але хотілось би бути впевненим що вони дійсно відбудуться, тобто що дійсно назбирається кількість учасників:girl_in_dreams:
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я також хотіла брати участь у конкурсі та писати дописи для мене "мука" така вже я не багатослівна.Хотіла розпочати сьогодні( якраз сьогодні день молодого місяця і всі мріїї мають збутися ВО!) До 26 встигла б бо робота не велика, та нічого "мрію" вишию і згодом покажу. Та мені шкода тих дівчат що розпочали вишивати а тепер не відомо що буде з конкурсом.:girl_sad:
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Якщо вишивати не суто для конкурсу, а в першу чергу для свого задоволення від процесу і результату, то чого ж шкодувати? Тим більше де гарантія що саме така то вишивальниця виграє? То що ж - не брати участі через це?

    І скажу окремо про вишиванки:
    бачимо тенденцію на вернісажі - все більше дівчат береться за вишиванки - це актуально! Та це зовсім не значить що ось вже мус робити саме конкурс вишиванок, а інші конкурси в прольоті. Хоча якщо на кожен конкурс назбирається по 2 учасника, бо інші будуть "не в настрої" - то все рівно "в прольоті", виходить? Саме тому я написала про опитування. Бо всі ми хоч приблизно, але плануємо. І якщо у 80% вернісажу задані конкурси не входять в план, що тоді?

    п.с. опитування все ж робити анонімне - щоб можна було бачити кількість бажаючих взяти участь, але щоб і в Холмса потім побавитись. але то треба дійсно на 99% оцінити свої сили і часові можливості щоб ставити "так" чи "ні".
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    от бачиш. наприклад на початку року, коли Ума все організувала я була 100 % впевнена , що все пройде спокійно. і що маємо? зміну в настроях і нульова участь.
    всі так і роблять. ніхто не вишиває для конкурсу, а для себе. АЛЕ, я б була розчаровану відміною конкурсу. чи заміною.

    ТОДІ , мої любі вернісажниці, де ви були раніше?
     
    Останнє редагування модератором: 3 Травень 2011
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Спокійно, конкурс відбудеться і мрій і подорожей точно, на останній щось ніхто не відписався - чи думають ще, чи ще зарано думати :) В карму дописалося ще 2 учасниці, які вишивають мрію і я бажаю їм успіху встигнути!

    Я зрозуміла, що перешкодою є 300 дописів (наприклад для Октавії). По-перше, 300 дописів робили для того, щоб учасниками не стали невідомі нам рукодільниці, які проходили повз Посиденьки і вирішили взяти участь. Тому можна переглянути вимогу щодо 300 дописів (наприклад, спустити планку на 150 чи 100), але тепер боюся, що часу замало буде до першого конкурсу. Що скажете?

    Одним словом, так як питання конкурсів залежить здебільшого від наявності спонсора, то скажу так, що наразі 2 заплановані конкурси будуть точно (третій в перспективі, і не планує відмінятися) і решту конкурсів заплануємо після вересня. Конкурси дрібничок за вимогою можна організувати без черги.
     
  18. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я ще не покладаю надії, що таки візьму участь в конкурсі мрій, але нажаль мене підводить крестоманія з дизайном, і інший не хочу вибирати, бо отой, що замовила 100 % моя мрія і я її вишию незважаючи на те, чи встигну на конкурс чи ні. Але жаль таки, як не встигну.
    І підтримую конкурс дрібничок.
     
  19. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    О, і я теж, та до конкурсу "подорожей" може ще щось напишу, маю картинку яка до мене давно "говорить" і підходить під цей конкурс.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?


    А я під час обговорення казала, аби лише один робити, у вересні.