Конкурс "Форумлянка-2013"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Імель, 14 Січень 2014.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Впишуся і я. :) Правда, вибір дуже і дуже нелегкий, бо в мене на кожну номінацію принаймні три особи, або й більше.
    1) Кулінарна муза - Kasia (тут у мене був дуже важкий вибір, бо в кулінарних темах маю багато муз, але ті Касині штоллени та трюфельні тістечка...)
    2) Спортивна муза - Vittoriya (тут уже всі все сказали, мене вразили фото, ну в дуже класній формі дівчина)
    3) Позитив року - Імель (було надзвичайно приємно познайомитися вживу, і усмішка така чарівна-чарівна)
    4) Прогрес року - Маруся-мама (моя кумася тут стала для мене особисто музою в моєму лінивстві, захоплююся її досягненнями)
    5) Творча (рукодільна) муза - тут у мене теж нелегкий вибір, але завжди була в захваті і продовжую захоплюватися роботами та продуктивністю Фіяни
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Такс..ех..люблю я всякі наші ДПшні голосувалки:girl_claping:
    1) Кулінарна муза - Corena, фото її карпатки буде ходити за мною довіку, або до того часу поки не заставлю чоловіка їздити до неї по замовлення.
    2) Спортивна муза - Vittoriya, як мені лінь качати прес, то згадую її і берусь до діла.
    3) Позитив року - AilataN , дописи можуть розрядати навіть найважчу обстановку у темі, смішні, влучні. А історія про розрізану чорну жилетку і чорний шарф то можна було в окрему номінацію винести:girl_haha:
    4) Прогрес року - cjomcjomka - прогрес від КР до домашніх пологів, це ОГОГО який прогрес.
    5) Творча (рукодільна) муза - і ці темки заходжу рідко, але найбільше захоплююся я Holly
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    вибачте за многабуков - щось мені не спиться, ось і пишу, а для зручності пошуку номінанток в навалі тексту виділяю їх жирним шрифтом

    1) Кулінарна муза- довго вагалась між двома своїми фаворитками, а саме Alicia та Corena. Alicia вміє не лише знайти небанальний рецепт, майстерно його приготувати, але й вишукано його презентувати і сфотографувати, а це, погодьтесь, дуже важливо для натхнення. Та і взагалі - хоч ми ніколи не бачились з Alicia, але я чомусь впевнена що вона вміє не лише підкреслити красу приготованого смаколика, але й нести красу в усьому, в собі та собою в тому числі. Мені здається що вона така людина, про яку власне й придумали фразу "Краса врятує світ", настільки гармонійним і красивим, в найбільш повному розумінні цього слова, мені уявляється її образ. Я б однозначно номінувала її на титул "Гармонія року", це натяк організаторам на наступний рік ;) але саме кулінарною музою року я назву таки форумлянку Corena, бо після того як я спробувала її бісквітний тортик немає мені спокою - прагну спекти і свій "ідеальний бісквіт". Наразі я ще експериментую, але саме її кулінарна творчість надихнула мене знову взятися до випічки і радувати близьких ароматними смаколиками, за що я дуже вдячна і вдячні мої рідні :girl_curtsey:

    2) Спортивна муза - скажу чесно - я лінива товста д:cesored:а, в спортивні гілки майже не ходжу, але, судячи з того що вже дві мої близькі подруги, з подачі нашої форумлянки, заразились зумбою, то спортивною музою є саме Марта- Музик :)

    3) Позитив року - часом, почитуючи "прозу і врочистість" чи "вихвалялки" в мене виникає відчуття що яскраве життя можливе лише за присутності в ньому нових яскравих знайомств, яскравих подій, вишуканих ресторанів, далеких подорожей, подарунків. Але, завдяки дописам цієї форумлянки, я згадую що барви життя треба шукати, в першу чергу, в собі. Бачити цікаве, яскраве, неординарне в звичній буденності - це дар, а вміння описати це словами, письмово, ще й так світло, позитивно, чесно і так смачно - це рідкісний талант, який нагадує мені твори моїх улюблених О.Генрі та Д.К. Джерома. And the Oscar goes to Nitriotka :girl_claping:

    4) Прогрес року - чимало форумлянок значно виросли за цей рік, але найбільше мене вразив прогрес форумлянки jalla. Тут нічого додати, хто слідкував за її дописами протягом року зрозуміють. Бажаю Жанні не зупинятись на досягутому і впевнено й далі йти до здійснення своїх мрій!

    5) Творча (рукодільна) муза - я далека від рукоділля - руки трохи не з того місця :) але дуже люблю попідглядати в рукодільні темки, галерейки - там такі витвори мистецтва трапляються, що аж не віриться що їх створили непрофесіонали, а не відомі на весь світ майстрині. Тому виділити когось одного саме за майстерністю чи креативністю складно. Але є форумлянка, любов до рукоділля якої видно хоча б з того, що рідкісні хвилини особистого часу та спокою, які випадають на долю мами трьох діточок, вона присвячує саме рукоділлю, і творить плідно та красиво. Її приклад надихає мене і навіть інколи виникає шальона мисля й собі прикласти свої пакостні ручки до якогось рукоділля, тому для мене рукодільна муза саме Holly
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2014
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    З музами в мене не скадається. Певне геть не моє то слово)).
    Тому напишу так:
    1) Кулінарна муза (в моєму випадку то кулінарна порадниця)- для мене була Ailatan. Ці кілька нових рецептів, які я втілила в життя протягом цієї осені і зими, робилися під її чітким руководством! За що їй величезне ДЯКУЮ. І за моральну підтримку і поради під час готування новорічної рибки окреме мерсі.

    3) Позитив року - для мене це 1000% jalla. Живучи в комфорті\радості\сімейному благополуччі і т.д. позитивним бути легко. А в умовах, у яких опиналася Жанна, позитивними заишаються одиниці. Тому only jalla!

    4) Прогрес року - бачу тут Маруся-мама. Судячи по дописах за цей рік, в неї кардинально помінялося світо- і самосприйняття. А то багатого коштує! Ну і в такому віці так кардинально міняти життя\звички\шукати своє призначення і т.д.- то є важка праця!
    Хай цей прогрес щороку буде все прогреснішим))).
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - Alicia,її фото завжди! надихають
    2) Спортивна муза - Карапуз, шолом "карапуз" супер!
    3) Позитив року - Віка КвВітка, надзвичайно приємно отримувати слова підтримки від фактично чужої людини, один позитив!
    4) Прогрес року - cjomcjomka -
    Моє захоплення!
    5) Творча (рукодільна) муза -тут я не голосую бо чесно не дуже перечитую ті темки
    замало номінацій:girl_feminist:я б для кожного підібрала по 1-2
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Проголосую і я . Не буду перераховувати всі номінації, бо не слідкую за кулінарними чи спортивними темами. За цей рік для мене форумлянками року є Suzi (позитив року) і cjomcjomka (прогрес року).
    Перераховувати решту, кого подобається читати не буду, бо і так когось забуду, але всі разом ви творите ту особливу і неповторну атмосферу посиденьок :kiss:.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2014
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Хоча і не слідкую за всіма темами, але форум люблю. :)

    2) Спортивна муза - Мія - багатьом дала поштовх, і мені (колись) теж.
    3) Позитив року - AilataN - вловила її хвилю. )
    4) Прогрес року - cjomcjomka - великий шлях і у ставленні до себе, і у сприйнятті різних ситуацій, і у стосунках з мамою.
    5) Творча (рукодільна) муза - Coffe13 - неймовірні тільдоляльки!
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Кулінарна муза - Corena. Ох, її витвір для Анонімного Миколая вразив!
    Позитив року - zaderyshka. бо то її суть
    Прогрес року - jalla. бо то треба мати моторчик, щоби так взяти себе в руки і розгребти всі проблеми
    Творча (рукодільна) муза - може не зовсім туди, але для мене однозначним витвором мистецтва цього року є квіти від poetka
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Теж проголосую у номінація по темах, які читала:
    Кулінарна муза - Zoryanazirka (маю її рецепти в закладках, все зрозуміло і смачно)
    Позитив року - zaderyshka, однозначно! Майже у кожному дописі позитив :smile:
    Прогрес року - Маруся-мама, багато чого досягнула і не зупиняється, молодець :good:!
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Отож, підбиваємо підсумки!!!

    Кулінарна муза - Corena
    ваш подарунок
    [​IMG]



    Cпортивна муза - Vittoriya
    [​IMG]


    Позитив року - kvVItKA

    [​IMG]

    Прогрес року - jalla
    [​IMG]


    Творча муза - Фіяна
    [​IMG]


    Призи надано ikeagroup.com.ua

    Вітаємо переможців :girl_in_love:

    Щодо отримання призів чекайте пп від спонсора!
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Приїхав щойно мій подаруночок.:girl_tender:
    Хочу ще раз подякувати нашим спонсорам і дівчаткам форумляночкам, які віддали за мене свій голос.:kiss:
    Мені дуже-дуже прємно...:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    і я сюди за цим прийшла
    була дуже приємно вражена перемогою в конкурсі!:girl_angel:
    щиро вдячна за подарунок, а ще надзвичайно приємно було отримати його з рук моєї постійної клієнтки :girl_wink:
    всім, хто вболівав за мене величезна подяка :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    А чому не було номінацій в розділах мамо-дитячих?
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Як би то на вашу думку мало звучати - найкраща матуся, чарівний малюк :)? Погодьтеся, що тут могло б бути багато ображених і я б їх зрозуміла ;).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Я наразі ще подарунку не отримала, але це не головне. З такими важкими подіями в Україні не було як та й не на часі написати тут і подякувати дівчатам, котрі вибрали мене. Це було надзвичайно приємно, часто навіть несподівано. Ваші слова дають впевненість в собі і ще більше сили та бажання працювати над собою і йти лише вперед. Дякую Вам за це!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Цього року будемо робити такий конкурс?
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Я за конкурс )
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Давайте зробимо конкурс!!! :girl_claping:
     
  19. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Ми навіть можемо даний конкурс підтримати подарунками! ;) до кого звертатись, модератори, хто модерує конкурси?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    можете мій віддати ;) бо я свого так і не отримала. Нє, я не нарікаю , я розумію, що я далеко, тому якщо той подарунок ще десь є, то хай кому буде, пригодиться.