Конкурс "Форумлянка-2013"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Імель, 14 Січень 2014.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    На численні прохання розпочинаємо Конурс "Форумлянка-2013".

    Голосування буде проводитися в 5 номінацях:
    1) Кулінарна муза
    2) Спортивна муза
    3) Позитив року
    4) Прогрес року
    5) Творча (рукодільна) муза .

    Перебіг конкурсу:
    До 18 січня 2014 року кожен Учасник, який має більше, ніж 300 дописів (відштовхуємося від Бабівщини), може один раз запропонувати по одній кандидатурі для кожної номінації.
    Номінувати можна форумлянку/форумлянина, яка/який мають не менше 300 дописів.
    Свій вибір необхідно коротко обгунтувати.
    Ніки кандидатів просимо вказувати точно і без спотворення.

    Результати та призи оголосимо після 20 січня 2014 року.

    Переможців визначатимемо за відносною більшістю голосів у кожній номінації. Тобто підрахунок буде проводитися лише з числа номінованих учасників.



    Спонсор конкурсу ikeagroup.com.ua.
    Спонсором надано 10 призів: по 2 для кожної номінації (основний та заохочувальний). Основний - за перше місце в номінації, заохочувальний - за друге.

    Нагадуємо, що у форумних конкурсах заборонено агітувати голосування за будь-якого учасника, оскільки його буде дискваліфіковано. Заборонено також голосувати (номінувати) за себе.


    Просимо утриматися від коментування номінантів інших учасників. Дякуємо!
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Отже, я розпочну
    1) Кулінарна муза - Alicia - її особисті переписи мене постійно наштовхують на кухонні експерименти
    2) Спортивна муза - Мія - ну тут і писати нічого, разом з Мією почалось моє захоплення спортом
    3) Позитив року - AilataN - навіть сумні дописи Наталя пише позитивно
    4) Прогрес року - Rona - стільки всього за цей рік було досягнуто Танею
    5) Творча (рукодільна) муза - Holly - мама трьох діток і стільки рукодільного встигає зробити, причому в різних напрямках.
    :)
     
  3. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Ура-ура, голосувалка :)
    1) Кулінарна муза - Alicia - просто повторюсь - за шоколад в шоколаді, политий шоколадом :)
    2) Спортивна муза - Vittoriya - бачила тут твої фото студентських (здається) років і знаю, як ти виглядаєш зараз - ти мегамуза. Я теж потрохи втягуюся в спортивний стиль життя за твоїм натхненням.
    3) Позитив року - безальтернативно AilataN - за чарівну посмішку, тонку іронію і здоровий глузд.
    4) Прогрес року - jalla - за те, що взяла своє життя у свої руки. І все в тебе буде - і власне житло, і дружна сім"я, і здорові діти.
    5) Творча (рукодільна) муза - Рибка. Форумна в"язальниця №1 - надихає і словом, і ділом:girl_cool:
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"


    1) Кулінарна муза Corena - людина, яка свою енергію, позитив і любов вкладає в кожну страву. Дуже гарна порадниця і велика молодчинка!
    2) Спортивна муза Музик - в спортивних темах мене немає, але зі словом спорт в мене асоціюється Марта. Бажаю подальших успіхів і натхнення в цій справі!
    3) Позитив року zetta - великий-великий позитивище! Одним реченням може "зробити" мій день! Люблю її дописи.
    4) Прогрес року jalla - тут все просто. Мама, яка знаходить час на чоловіка, 2 синів, власну темку, і ще й посиденьках не пасе задніх - людина - електровіник:girl_smile:. Жанна - Ви бджілка, велика трудівниця. Побільше Вам спокою і впевненості у власних рішеннях.
    5) Творча (рукодільна) муза terezka - так, то моя муза, яка мене надихає, своїми вишитими шедеврами, своїми гарненькими листівками, добрим словом і увагою. Просто люблю!:kiss:
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза Marcipanka - відкрила для мене світ оригінальних гармонійних страв.
    2) Спортивна муза Vittoriya - спортсменка, молодчинка і просто красуня.
    3) Позитив року Іспанка - абсолютний мега-позитив у всьому.
    4) Прогрес року Jalla - прогрес неймовірний, але головне оптимізм і віра у найкраще, чого тобі і бажаю!
    5) Творча (рукодільна) муза Terezka - її роботи не просто гарні, вони теплі і душевні.
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - без сумніву Дана, хочеться навчатись і навчатись.
    2) Спортивна муза - Vittoriya, надихає своєю цілеспрямованістю.
    3) Позитив року - Карапуз, один позитив, як з дописів, так з фото)
    4) Прогрес року - Рона, молодець дівчина і все тут)
    5) Творча (рукодільна) муза - Цього року Фіяна. Заворожена процесами і результатами.
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Кулінарна муза - Маруся-мама (рецепти Марусі-мами можна під ТМ реєструвати :))
    Позитив року - AilataN ( чудове почуття гумору, яке часто дуже вчасно змушує зупинитись і посміхнутись )
    Прогрес року - Sera ( величезний шлях за рік пройшла)
    Творча (рукодільна) муза - Фіяна ( все просто - дивлюсь і надихаюсь :) чудові процеси! )
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2014
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - Kasia - виявилося, що в моїх закладках найбільше рецептів цієї форумлянки, все вдавалося і було дууже смачним.
    2) Спортивна муза - Vittoriya - відчувається велика сила волі і духу.
    3) Позитив року - kvVItKA - дописи завжди позитивні, навіть, якщо вони в "жилетці".
    4) Прогрес року - Rona - величезна праця над собою.
    5) Творча (рукодільна) муза - Фіяна - дуже красиві роботи.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2014
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - Corena. Як на мене видно дуже гарний ріст цього року.
    2) Спортивна муза - Vittoriya, справді дуже рвонула цього року в своїх спортивних досягненнях.
    3) Позитив року - Orman. "Да, пастер говоріт мало, но он говоріт смачно!!!"
    4) Прогрес року - Rona, таки ТАК! Дякую за те, що прискорила мій рух!
    5) Творча (рукодільна) муза - Фіяна. Я не дуже слідкувала за всіма процесами, але здається, що вона акі пчєла.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Кулінарна муза Звичайно, що Маруся-мама! Останнє натхнення-пампухи, яке ж у них пахуче тісто!!
    Спортивна муза Мія, бо разом цікавіше, навіть якщо це на відстані :)
    Позитив року kvVitka бо завжди весела, позитивна, легка.
    Прогрес року jalla хоч зрідка може поплакатися, та всерівно робить своє, і робить то добре!
    Творча (рукодільна) муза Tsokotukha (нік як написати знову не знаю, Цокотуха вопшем) і знову ж таки-за книжечку для синочка, сповнену фантазією неабиякою. Я буду ще довго під враженням.
     
  11. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Активною учасницею форуму я є поки рік з гаком, не у всіх темках сиджу, тому мені важко оцінити форумлянок по всіх вищенаписаних номінаціях. Тому, я оціню тільки по тих, по яких можу це зробити:)

    1) Кулінарна муза - Corena. Десь читала, що ця форумлянка завдяки ДП по- іншому подивилась на готування на кухні, я так розумію, що раніше форумлянка не дуже це любила ( як і я:haha: ). Такі форумлянки мене особисто надихають і вселяють віру в те, що все можна змінити:) А пече Corena дуууууже смачно, дійсно кулінарна муза:)
    2) Спортивна муза- я тільки недавно почала перечитувати темки про спорт, бо тільки нещодавно сама нарешті почала займатись спортом:)) Дописи форумлянки Vittoriya багато в чому мені допомагають, тому цю форумлянку впевнено можу назвати спортивною музою:)
    3) Позитив року - більше половини форумлянок для мене є позитивчиками, читаючи темку "проза і врочистість" часто піднімаю собі настрій, завдяки багатьом дописам:) але виділити хочу kVvitKa, фотографії в Інстаграм, дописи на форумі завжди мене особисто заряджають позитивом і додають натхнення:)
    4) Прогрес року - для мене це jalla, пам'ятаю дописи Жанни, коли вона дізналась про другу вагітність:) порівнюючи з дописами досвідченої мамусі двох гарненьких хлопчиків і господиньки, яка все завжди встигає - це дійсно величезний крок вперед:)
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    *Як шкода, що тільки по одній кандидатурі приходиться вибирати... Поїхали*

    1) Кулінарна муза - Маруся-мама - вона не вегетаріанка, але її вегет.рецепти просто неймовірні! і за любов до індійської кухні :)
    2) Спортивна муза - Мія дуже грамотно і виважено допомагала, прищеплювала любов до руху. Нашу темку "Інтервальні тренування" пам"ятатиму завжди
    3) Позитив року - kvVitKA - за кольорові моменти життя!
    4) Прогрес року - Furore - "Мистецтво бути жінкою" тому свідок, так примати!
    5) Творча (рукодільна) муза - MYR - Мирославочко, творчого натхнення тобі!
     
  13. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - Alicia, фото її кулінарних шедеврів надихають
    2) Спортивна муза - Rona і спорт, для мене це не розривні поняття
    3) Позитив року - kvVitKA, завжди приємно читати її дописи
    4) Прогрес року - Маруся-мама, виглядає просто неперевершено а її праця над собою вражаюча
    5) Творча (рукодільна) муза -Фіяна, з її "слоїчків" почалося моє знайомство з посиденьками і цього року її роботи надзвчайно вишукані.
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"


    1.hrystusia - прості рецепти, звичні продукти, доступне пояснення :)
    2. Я в тій темі не дуже, але завжди була вражена Мамусічкою - її фізичною формою, а коли вона зайнялася паверліфтингом - то взагалі!
    3. cjomcjomka. По правді, то віднесла би Юлю в якусь номінацію типу "сила духу" чи "натхнення", але таких нема, а оминути її взагалі просто неможливо. За силу, за мужність, за оптимізм, віру, за любов до своїх Мурашок - Бджоликів-Їжачків, і за те, що вчить бачити непомітне. Дякую.
    4. jalla. Жанна за цей рік стала для мене втіленням адідасівського слогану Impossible is nothing:) За мудрість, наполегливість, невтомість, доброту.
    5. manka :) Не знаю, як в неї взагалі стосунки з творчістю і рукоділлям, але саме її допис про жилетки став для мене поштовхом до ближчого знайомства з в'язанням :)
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    Хочу і я дописатись
    1-Кулінарна муза Zoryanazirka, пробувала її рецепт , нямка ще та!
    2-Спортивна муза Vittoriya, рідко буваю в цих темках, але декілька хороших дописів читала.
    3- Позитив року-Roxie люблю читати її дописи, мені багато у чому допомагають. Тай просто хороша і позитивна особистість!
    4-Прогрес року Маруся-мама, її дописи завжди влучні та вчасні!
    5-Творча муза hrystusja, гарні в неї роботи, тай людина дуже приємна:girl_blush2:
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза мабуть hrystusja. Все дивлюсь на її витвори))
    3) Позитив року для мене то Іспанка. ніколи не засмучується, які б перипетії не були)
    4) Прогрес року Corena.
    5) Творча (рукодільна) муза . Holly. все дивлюсь на її роботи і не розумію як вона встигає)
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    І справді ду-у-уже шкода, що тільки по одній кандидатурі, бо в деяких номінаціях особисто мені, ну, надзвичайно важко виділити когось одного, але поїхали:

    1. Кулінарна муза - то якраз та тема, в якій стараюсь вдосконалюватись і використовую рецепти багатьох форумлянок, але все ж фундаментальні основи з часу, коли вперше зайшла на ДП, черпаю від Марусі-мами.
    2. Спортивна муза для мене - то однозначно Яруська з темою "Тренуємось з Дж.Майклс". Я, багато років далека від спорту, завдяки цій темці почала регулярні відносини зі спортом і не завершую їх.
    3. Позитив року (теж дуже важкий вибір, бо в мене є пару таких класнючих кандидатур!) - це Карапуз. Дуже приємні дописи в темі "Проза і врочистість..."
    4. Прогрес року - Seshat - за активність на форумі.
    5. Творча муза - в цій номінації наразі пасую... але сподіваюсь скоро добратись і до рукоділля завдяки улюбленим ДП!
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2014
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    важко було визначитися з музами, і вийшло якось зовсім неоригінально)
    Кулінарна муза Маруся мама ( ще з випікання пасочок, бо загалом цього року не дуже щось виготовлювала, дуже жаль)
    Спортивна муза Вітторія.. хоч надихають мене багато хто, але таки визначилась (ті велозабіги наразі для мене недосяжні)
    Позитив року Квітка хай не образяться на мене інші "позитивні" кандидатури, що крутяться в мене в голові))) дописи Квітки як "живі", маленькі історії, деколи ще й з картинками чи фото в придачу (треба заводити блог, якщо ще нема;))
    Прогрес року Рона вже писала про то, в попередній темі, шикарні досягнення

    Творча муза Терезка дуже гарні роботи! Хай не покидає натхнення!:)
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"


    1) Поскільки я досить часто шастаю по кулінарних темках, тому власне кулінарних муз у мене є багато.:) Але все таки вирішила віддати свій голос за першість Марусі-мамі, тому що саме її рецепти я строчила втіхаря в блокнот на роботі, коли у мене ще ні нету дома не було, ні відповідно реєстрації на ДП.:girl_blush2: Рецепти власне Марусі ціню за простий підбір продуктів без карколомний іноземних назв, в яких я не надто розуміюся. Від тих рецептів віє якимось таким теплом, як від страв моєй бабусі.
    2) В спорті не дуже тямлю, в ті теми ніколи майже не заходжу, але віддаю свій голос за Віту Vittoriya, бо точно знаю що вона за останній рік дуже активно зайнялася спортом і має дуже гарну спортивну підтягнуту фігуру. Така собі наша спортивна форумна красуня!:girl_claping:
    3)Позитив року. Тут без вагань Nitriotka. Її дописи в "прозі..."- це просто заряд позитиву на цілий день.) А цитати з дописів я часто згадую, щоб просто підняти собі настрій. Так тримати!.:girl_claping:
    4) Прогрес року- однозначно для мене це Furore. Темку про мистецтво бути дружиною активно читаю і що тут казати, жіночка молодчина. Велитенський крок зробила за останній рік назустріч свому сімейному щастю. І все у Вас буде добре, бо така праця над собою і над сімейними стосунками не може пройти за дарма.
    5) Творча (рукодільна) муза... Я в цьому ділі, правда не дуже...)), але при прочитанні назви даної номінації мені перше,що спало на думку- це живі фотографії від Лесі Віхоть. Тому сміливо віддаю за ню свій голос.
     
  20. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Конкурс "Форумлянка-2013"

    1) Кулінарна муза - Corena - випічка навіть на фото чудова, а на смак просто неймовірна
    2) Спортивна муза - Vittoriуa - надихає своєю працьовитістю, і у спорті в тому числі
    3) Позитив року - Cjomcjomka - надзвичайна впевненість у собі, її щоденники наскрізь пронизані любов'ю
    4) Прогрес року - Маруся-мама - її власні здобутки видно неозброєним оком, не зупиняється на досягнутому, а далі йде вперед
    5) Творча (рукодільна) муза - Holly - завжди милуюся роботами і також дивуюся, коли все встигається