Колишній забрав дитину. Як повернути?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Маріка, 4 Серпень 2013.

  1. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Ще думала над вашою ситуацією. Зараз мабуть найважливіше аби малий сильно хотів додому і казав про це татові. Якщо є змога спілкуватися з малим, і коли він присутній при вашій розмові з екс-ом потрібно, щоб йому в голові залишалося те, що ви його любите, скучили і чекаєте, а не ваші взаємні образи з екс-ом. Спробуйте в розмові ніби мимоволі, день за днем (не все на раз) згадувати про якісь дорогі малому речі - наприклад бабуся зварила вже твоє улюблене варення, бачила нині твого друга такого-то питав коли ти повертаєшся і т.д, якщо у вас відеозвязок - спробуйте аби в кадр попадали (ненавязливо) якісь дорогі для нього речі (іграшки, інші предмети побуту). Якщо ваш екс адекватний, то проханням дитини повернутися до мами він не зможе встояти.

    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

    До речі, якщо екс щось говоритиме щодо змін у вашій поведінці скажіть, що погано себе почували, а тут він вас ошелешив таким своїм рішенням, тому й так різко відреагували. Що ви з одного боку розумієте його бажання залишити там сина, але сподіваєтеся на його розуміння ситуації і потреб дитини.
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Чоловік це відчує і побаче перше ніж малий і може обмежити спілкування з мамою.
    А ваш колишній одружений там? Він там працює легально?
    До жовтня вам потрібно підготувати підгрунтя у разі війни. Зараз її починати і справді не варто. Дізнайтесь де точно працює чоловік, у разі крайньої необхідності писати лист на роботу і ставити в копію як умога більше працівників. Начальство не любить таких справ, особливо, якщо є натяк у порушенні закону.

    Робіть натиск, що дитина зовсім не говорить анг, що запустить навчання.
    А ще попросіть поради в нашої форумчанки Liliyah Romanova, вона проживає в Канаді і має діток, так що інформації в неї більше ніж у нас.
     
  3. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Він одружений тут, його дружина літає до нього, але переїжджати не спішить, бо також має свою дитину, яка ходить до школи в Україні.
    Він там працює легально.
    Якщо виникне така потреба, то я дуже надіюсь на її допомогу, бо знати умови з обидвох сторін, то вже великий +.
    А зараз просто підтримую стосунки з сином і збираю інформацію.
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2013
  4. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Маріка писала, що має можливість спілкуватися з малим сам-на-сам.
    А чи знає вона про рішення чоловіка залишити малого?
     
  5. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Про неї не знаю, бо з нею не спілкуюсь, навіть з її знайомими.

    Сьогодні поговорила з колишнім не з проханнями, а з конкретними питаннями. І розмову записала. І він вже не говорив, що залишить там дитину, а розмова якраз велась , що коли будуть документи, то він малого привезе, він погоджувався і не заперечував. Сказав, щоб я займалась з Іваном уроками по скайпу, щоб коли приїде не відставав від однокласників.
    І від тої розмови відступив той пекучий біль в серці, з яким я жила цілий тиждень. Дуже-дуже сподіваюсь, що він мене не обманював.
     
  6. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    тримайтесь, я Вас дуже добре розумію, бо бувший чоловік так забрав на 2міс 4-річну страшу доньку... брав на 2тижні на Шатцьк, а мучив мене 2місяці...скільки сліз я виплакала, хоча мала була в Україні...але зберіться і тримайтеся
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    де гарантія, що він не стоїть за дверима?
    Чогось виникло таке питання, якщо навчальний рік починається у вересні, чому дозвіл видався повернути дитину до грудня?
     
  8. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Знаєте, визначальним є те, що бувший неуспішний як чоловік і мужчина, навіть з другою дружиною не може побудувати хороші відносини -раз вона не спішить за ним в Канаду. Хоча вважаю, що то моральне уродство заставляти страждати мати та дитину через довгу розлуку. Мені здається, що дитини, як такої, йому геть не потрібно, просто хоче над Вами познущатися -фу і ганьба таким татусям!!!! Після того як мій бувший влаштував особисте життя про дочку навіть не згадує уже 5-тий рік. Тому, набавиться в тата і поверне Вам сина, бо діти то клопати, особливо в підлітковому віці...
    п.с. якщо ж ситуація не зміниться до вересня-жовтня пробуйте контактувати з теперішньою дружини -щось мені здається, що мачуха також не взахопленні переспективою виховання чужої дитини, вона, як раз може натиснути на Нього...
    А ще терпіння Вам і мудрості, бережіть своє здоров"ячко -Ви ж потрібні своїм діткам
     
  9. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Дуже Вас шкода, Маріка! Тримайтесь! Терпіння Вам і життєвих сил! Мені в голові не вкладається, що з матірю можна так вчинити!..

    Про диктофон дуже слушна порада, але будьте обережні коли його вмикаєте, якщо хочете приховати, що записуєте всі ваші розмови.. Вмикайте перед тим як піднімете слухавку і вимикайте після того, як покладете її, щоб колишній не почув характерного "клац", коли будете вмикати диктофон.. Бо здогадатись не так і важко.. Колись по роботі довелось бути в ролі тої, кого записують..

    Якщо маєте якісь копії документів, які Ви підписували - обовязково збережіть. І мусите в юристів дізнатись юридичну сторону питання.. Може і в суд можна подати.. хто зна..

    Постарайтесь з колишнім не сваритись, постарайтесь наскільки можливо бути спокійною. Щоб він зайвий раз не зловтішався. Щось мені здається, що він то все затіяв явно не для блага свого сина, а щоб відімстити Вам.

    І моліться за сина. І за колишнього теж моліться, бо він зробив велике зло. Те що в нього там було офіційно - одне, а інше що він не отримав Вашої згоди, тобто насправді вкрав у Вас дитину. Бог завжди допомагає.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Та ну... не робіть з нього такого страшного якогось монстра. Просто після того, що він прожив в Канаді і бачить які там є можливості він хоче, щоб і син жив в іншій державі. Так, в Канаді багато позитивів, і хоч дитина може напочатках мати шок від різниці в спілкуванні між людьми і стилях життя, проте він б дуже скоро втягнувся і додому б не дуже хотів. ХОЧА, є одне велике АЛЕ. Вдома, в Україні, у нього мама. І як би тато не старався, від мами не відірвеш, бо то є мама.

    Тому я бачу, що чоловік все гарно обговорив з адвокатами і вияснив всі за і проти. Тому він і говорив спокійніше вже другий раз, бо він знає, що може мати неприємності якщо дитину затримає довше ніж дозволено. Неприємності можуть бути такі, що він втратись можливість спілкуватись з дитиною, а то щей до цюпи загримить. Він буде виконувати всі умови договору, навіть усного, бо інакше будуть неприємності, а я так розумію, що вони йому не потрібні.

    Я розумію Маріку, і її стан. Без дитини жахливо дико і важко. Проте, вона сама підписала дозвіл на те, щоб син був в Канаді до кінця листопада, ну чи поки не вироблять документи. Тому зараз треба просто чекати.

    Єдине он я не дуже розумію вашого бувшого чоловіка і вас. Невже у Канаді нема обмеження на те скільки часу ви мусите перебувати в країні, щоб не втратити того дозволу на проживання в державі? У нас є обмження, що не можеш бути поза межами країни довше ніж шість місяців, навіть при наявності у тебе зеленої картки. Хіба бись був громадянином, тоді можеш жити де хочеш в якому хочеш куточку світа. Громадянство у тебе вже ніхто не забере, ну хіба бись зробив щось на кшталт вчинку Сноудена.

    Якщо що, то вам б я радила вияснити саме цей пункт, щоб знати на майбутнє. Можливо прийдеться сина відривати від себе на довше ніж два місяці.

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    А ви звідки знаєте які у них відносини, що отаково приліпили печєтку.

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    Тому, що це термін виготовлення документів. А вона дозвіл підписала, а тепер задкує. Нема чого. Було домовлено, що документи виробляються, тож будь спокійна і "звірся на Господа."
     
  11. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Я наробила багато помилок. Я не поцікавилась офіційними умовами проживання, а тільки все знала з його слів. Як він говорив, що ПМЖ потрібно малому, щоб він коли закінчить школу мав можливість легально вчитися в Канаді, ще й будуть якісь пільги в оплаті за навчання. Школу син мав закінчити в Україні, а до тата їздити тільки на літні канікули. Тепер вияснилося, щоб не пропав статус ПМЖ потрібно прожити в Канаді не менше 3 років за сукупними днями перебування. Тепер він мені про це сказав, і як каже, що раніше того не знав. Можливо і добре, що так сталося і він так повівся. Я нарешті дізналась реальні умови, бо я в тому питанні була досить безпечна. Як тільки він мені поверне дитину, я вже буду во "всеоружии" і тепер кожне рішення на рахунок дитини буду консультувати з юристами.

    Задкую, бо мене фактично обманули, розказували одне, а насправді вийшло інше. І я маю свідків тої розмови, коли мені розказували умови для підпису.
    І тепер, коли брав малого розказував одне, а коли забрав почав розказувати інше.
    Так що я маю повне право воювати.

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

    У вас ще можуть виникнути питання, як він мені поверне малого, якщо знає, що потрібно буде його потім забрати надовго, а я вже не дам дозволу.
    Так от, я тепер йому все обіцяю, щоб він не попросив. Що я все розумію, що на все згодна, але щоб ще трохи дитина була зі мною. Він ніби вірить, але не знаю...
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Ви також словами не розкидайтесь, бо він потім скаже, що ви обіцяли. Скажіть краще, що зараз ви ще не знаєте що буде в майбутньому. Давай спочатку одну справу доведемо до кінця - вироблення документів, а далі будемо говорити далі.

    Та ви маєте різні права. :girl_wink: Він вас обдурив, то одне. Збираєте докази цього без ніяких воювань і погрожувань йому. Збираєте все у папочку для себе. Ви згодились на те, що прописано на папері.
    Далі спокійно
    І тільки так.
     
  13. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Дівчата, дуже потребую вашої поради.
    Говорила сьогодні з колишнім. Він просто вимагає виписки зі школи. Каже що то потрібно обовязково, щоб у канадській школі знали офіційно, що дитина закінчила тут 3 клас і який рівень знань має і щоб там його оформили в школу.
    Каже, що ті документи на ПМЖ можуть прийти і за 2 місяці і не хоче, щоб малий сидів той час в хаті, а ходив до школи і вчив мову.
    Я і сама хочу щоб дитина спілкувалась з ровесниками, але я його татові не вірю.
    Що мені робити?
    В колишнього тут є рідний брат, що має від генеральну довіреність підписувати будь-які папери від його імені. Може я можу взяти якусь розписку чи ще якийсь документ від нього, щоб забезпечив мені повернення дитини.
    Дуже важлива була б відповідь юристів, бо тут у нас толкових нема, а у консультаціях онлайн переважно загальні малоінформативні відписки.
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    я б не вірила чогось, дивіться, щоб брат виписку не взяв...
     
  15. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    брат не візьме, я з директором говорила
     
  16. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    ПМЖ, то одне, а школа - це інше. Розглядайте ці поняття кожне окремо. Тобто, дайте собі відповідь на наступні питання: 1. чи потрібна присутність дитини в Канаді, поки виробляються документи. 2. навіщо дитині зараз оформлятися в школу в Канаді, якщо вона там не збирається бути довго? (мову і не в школі можна вчити)
    Якщо вже так потрібне те ПМЖ дитині на даний момент, а документи виготовлятимуться максимум до грудня, то хай чоловік поверне дитину на Україну. Коли потрібно буде, то ви з дитиною туди приїдете.
     
  17. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Документи на ПМЖ потрібні колишньому, бо як він каже, він в Україну може приїхати і привести малого, а от з поверненням в Канаду можуть бути проблеми. Тому там і сидить і чекає на ті папери. Тобто зараз він не виїздний.
    А про школу, то я і сама розумію, що 2 місяці, то не дуже і варто навіть. Але чоловік ходить на роботу, закриває малого в хаті і він сидить там цілий день, чекає коли тато прийде, а так хоч би спілкувався з ровесниками.
    Але проблема в тому, як повірити тому татові, що він дійсно поверне дитину, а не обдурить мене.
     
  18. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    То хай дасть вам виклик, летіть по малого! Або беріть туристичну візу.
     
  19. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Не жартуйте з юридичними питаннями!! Виділіть час, знайдіть кваліфікованих юристів у Львові і поїдьте на консультацію. Через онлайн-консультації чи поради з форуму Ви не зможете повністю вивчити всі сторони питання. Підготуйте собі на листочку всі запитання, щоб не забути і зрозумійте, що якщо хочете повернути дитину - мусите знайти кваліфікованого юриста, незважаючи на гроші.
     
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Колишній забрав дитину. Як повернути?

    Маріка, тобто я так розумію, що питання стоїть в тому, що дитину просто нема кому привести на Україну? а чи не можна, щоб ваш чоловік посадив його в Канаді на літак, який йде без пересадок, а ви б тут зустріли??