Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та знаєте ,коли зранку стаєш як потовчена,то не дуже добре себе почуаєш)В мене таке враження що серед ліжка в мене лежить зірочка Патрік:girl_crazy:Розлягається по середині ліжку ,а я вже підбираю з того всього собі зручну позицію,щоб не розбудити ту красоту)Тому хочу якось привчити назад,щоб спав окремо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А ви спробуйте ту зірочку підсовувати - в нас працює. От цієї ночі спали всі разом. Дітей вклала раніше. З чоловіком приходимо - а там дві зірочки. Попідсовували іх - і нам місце знайшоись. Трохи тіснувато було, за ніч ще кілька разів підсовувала. Але можливо.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми спимо утрьох на нашому ліжку, ліжечко стоїть присунуте чекає свого часу, не знаю чи дочекається. Дитина нам не заважає, інколи спить збоку, але переважно посередині. Часто цицяється і будиться. Ще за 1р і майже 10 місяців я не спала всю ніч. До рук теж ласа, носиться інколи щовечора і щообіду. В обід спить де попаде, коли в спальні, коли в кухні, коли у вітальні, або ще є одна кімната із диванчиком, дитяча поки неготова. Кладу там, де мені зручно, залежно від того, що роблю і на якому поверсі.

    Я не готова поки, щоб вона спала окремо від нас, мені треба відчувати її, її запах, сопіння, тепло, боюся того, коли вона виросте. Чоловіку теж не заважає. Тому насолоджуємося поки.

    Висипатися у мене не є метою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    А це ви дарма :) висипатись - це ох як важливо :) в першу чергу для нашоі краси та молодості ;)
    Мені здається, чи поруч діти сплять, чи окремо, так чи інакше спокійного глибокого сну у мами не буде. То болячки, то нічні страхи. Ой, то можна до безкінечності рахувати :)
    Якщо дитина потребує колисання, то колишіть. Ще нікому то прикус не викривило і осанку не зігнуло :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    я і колишу!
    оце і є наше колисання, коли ДИТИНА не може заснути сама
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Гайка, про колисання то я не вам писала. А противникам колисання. Я зацитувала ваше повідомлення лиш через останню вашу фразу. Бо якщо раніше мені було пофігу як і кіко я спала, то тепер (після тридцяточки), я гостро відчуваю, а точніше бачу свій недосип на личку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Бо у Вас їх кіко? Троє? А в мене перша і єдина після трицяточки тіко! Тому я спати і не хочу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Я навіть не знаю в яку тему писати ,напевно тут . моя мала влаштовує мені дикі істерики при вкладанні в колиску і не хоче колисатись ніяк . спати коло циці теж для неї не варіант . посмокче і далі бавитись. Як колише моя бабуся,то все ок .спить за 10 хв, а мені влаштовує цирки. І що це робити?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    як варіант - одначасне колисання на руках і циця. на фітболі наприклад. а як засне перекласти
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Та ви що ,які руки . Аня важить 12 кг. Я просто не витримаю ... Тай рук вона не дуже хоче,зразу злазить і хоче щоб її вели за руку. Сама ще не біжить. Я заманюю в колиску. Якщо вона чимось зацікавиться ,якимось предметом беру її з тим і кладу в колиску і так колишу поки не засне. Нині ввечері то була банка з під лаку, вчора мої навушники .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моєї був період, що тільки в візку на ніч засинала. Десь 2 тижні тривав. Циця, слінг, руки, тато, виключити світло - нічого н5 помагало. Клала в возик і їхала на коридор (в нас довгий з бплконом) і так мала засинала. Минулося, знов засинає під цицею. Моя порада: якщо зараз нормально вкладає бабця, то хай так і буде. Дитині скоро перейде і почнеться щось нове)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я от зараз сиджу з своїм майже 11-кілограмовим)) то ж не конче тримати на руках. ви сидите, а дитина ніби як лежить на ваших ногах. тільки голову підтримувати треба
    але якщо так, то певно не варіант)
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хм... Я свою 15-ти кг ношу регулярно та й не думала, що то може важко. Так люблю те "мамооо уки"!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    На колінах то взагалі не варіант, дитина не всидить, вона взагалі
    не посидюща і руки то точно не вихід .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  15. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Я теж свою ношу , коли вона хоче. Але колисатись на руках доня не буде, це точно . Вона і хвилини на місці не всидить , виривається з плачем і все. І "ма ма" на руки переходить в мама біжимо.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  16. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Згадую свого старшого з колисанням... то був караул. З нами спати він не хотів, на руках не колисався, теж не хотів (він у нас з пологового по руках не хотів носитись, а свекруха в тому кувезику колисала його), дома колисався у візочку до 1,5 року і вночі в ліжечку, то якийсь капут був. Потім в якийсь день мене то все дістало, дала йому фляшку з молоком і сказала: "хоч спати - то спи, ні - то ні", сама вийшла з кімнати і як на диво він заснув сам і з того моменту не колисався взагалі.
    Менший, то був мій "наручник", але я від того аж кайфувала. Спав біля нас, засинав під цицею, не колисався у візочку і ліжечку ні дня, якийсь період коли цицявся треба було носити і так він засинав (але тільки вдень, вночі спав прекрасно біля циці). Всі нас з чоловіком діставали доки буде з нами спати. Я сміялась, що поки дівку собі не приведе на заміну нам:girl_crazy:. Щось ми з того проблеми з чоловіком не робили. Але коли народилась манюня, то він якось сам потихеньку перейшов спати до старшого. Трохи ми всі четверо просинались, бо менший серед ночі приходив)) Бувало, що всі п"ятеро)) (у нас диван не є широкий, але всім знайдеться завжди на ньому місце:girl_in_love:). Тепер купили хлопцям двоярусне ліжко, то сплять у своїй кімнаті, кожен на своєму поверсі ;)
    А манюня спить з нами. Вдень хоче щоб її колисали доки не засне (чомусь під цицею не засинає, а колишиться або у візочку, або на руках носиться, буває що в слінгу засинає, тільки не під цицею). А вночі гарно спить біля нас під цицею.
    Отак, маючи трьох діток, однаково ніхто з них не засинав ;) Але ми не робимо з того ніякої проблеми, бо вже точно знаю, що прийде час і всі будуть спати окремо. А зараз ми навчились висипатися з ними)) і отримуємо задоволення від того посапування біля нас. Якось була ніч, що манюня цілу ніч спала у візочку, не проснулась на годування, то чоловік її над ранок (годинка 4) сам переклав до нас зі словами "щось не можу спати без малечі:girl_crazy:" і так ми спали далі до ранку.
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 4
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Та тут проблема не в посидючості. в тому віці всі непосидючі, але ж сплять таки. ше не чула, шоб дитина не спала)) вашій просто більше підходить, коли вона сама лежить. То навіть краще. До речі, а може то вона не спить, бо ще не стомилась? То ніби ви питали, коли на один сон переходять? Може то якраз сигнал, що пора
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дітей, які не ходять, я не водила взагалі. По-перше, то шкідливо, а по-друге, навіщо показувати дитині таку можливість. Поза межами свого двору я ставила дитину на ноги лише тоді, коли вона вже впевнено йшла і в нормальному темпі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    І я колишу. як були коліки то взагалі на руках носила.
    А як буде засипати сам я незнаю (
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    А в кого які ритуали перед сном? Денним і нічним?